Comancheria (Joel Toppen)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące XIX wieku.
Jose
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 21:34
Lokalizacja: Bydgoszcz

Comancheria (Joel Toppen)

Post autor: Jose »

Zacznijmy od tego, że nie jestem ekspertem w dziedzinie gier wojennych. Nie jestem również znawcą gier jednoosobowych. Poniżej link do mojej recenzji gry Comancheria: The Rise and Fall of the Comanche Empire.
http://www.for2players.pl/2017/03/coman ... anche.html
Jest to naprawdę jedna z ciekawszych gier, w które miałem okazję zagrać w ostatnim czasie. Tytuł ten zmienił moje nastawienie do gier jednoosobowych. Ktoś może grał w niego i może ma inne spostrzeżenia niż te, które zawarłem w tekście?
Moja strona: www.for2players.pl
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Comancheria (Joel Toppen)

Post autor: Raleen »

Wydawca wskazuje, że nawet jeśli nie jest to gra wojenna, to mamy do czynienia z porządnym tytułem ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „XIX wiek”