10-LECIE FORUM STRATEGIE

Regulamin, ogłoszenia Administracji i ogólne informacje dotyczące forum.
Awatar użytkownika
Indar
Błędny rycerz
Posty: 1088
Rejestracja: piątek, 5 maja 2006, 20:08
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: 10-LECIE FORUM STRATEGIE

Post autor: Indar »

I ja gratuluje. Prywatnie jako uzytkownik i oficjalnie w imieniu bratniego forum które prowadze, co prawda nie poswieconego grom ale szeroko pojętej rekonstrukcji (pochwale się ze najwiekszego :oops: ). Co trochę się przeplata.
Tym bardziej gratuluje iz od jakiegoś czasu obserwuje odchodzenie od wszelakich for na rzecz idiotycznego FB, a to forum mocno się trzyma. Naprawdę mocno, swego czasu zdziwilem się ze więcej przesiaduje tu niż na mojej "Freszce".
Oby tak dalej!
http://www.freha.pl - Forum Rekreacji Historycznych
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: 10-LECIE FORUM STRATEGIE

Post autor: Raleen »

Dzięki, wielki to dla nas honor, że administrator tak zasłużonego, bratniego forum stale u nas przesiaduje :). Też niestety obserwuję ekspansję FB, która uderza zwłaszcza w większe, masowe fora. Wydaje mi się, że te średnie i mniejsze jakoś prędzej się trzymają. Co do właściwości FB, podzielam Twoje zdanie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: 10-LECIE FORUM STRATEGIE

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Spotkałem się wręcz z opiniami, że z fejsem wszystkie fora przegrywają. Wszystkie, które skupiają się na sferze organizacyjno-towarzyskiej. Tam fejs może wydawać się wygodniejszy. Ale ma się nijak to kwestii merytorycznych, tam takie wiadomości giną. Na forum dużo łatwiej coś znaleźć i sądzę, że to nam gwarantuje pewną żywotność :)
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Re: 10-LECIE FORUM STRATEGIE

Post autor: Strategos »

Nie boję się rywalizacji FB z FS bo moim zdaniem takowej ... nie ma i nie będzie. FS ma charakter elitarny, ale nie zamknięty. Jego siła nie polega na jak najszybszym prostym mnożeniu ilości, a na tym buduje swoją "pozycję" FB, tylko na spokojnym mnożeniu "ilości" "wysokiej jakości" :)
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne ogłoszenia”