Nie działa mi BBCode

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
waffel
Zauriad-praporszczik
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2007, 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Nie działa mi BBCode

Post autor: waffel »

Tyle podforów a nie ma "Pomocy technicznej" :) mam nadzieję że w dobry dział trafiłem.

Od jakiegoś czasu pisząc posta po lewej na dole widzę:

HTML: NIE
BBCode: NIE
Uśmieszki: TAK

Czemu tak? Brak HTML mnie oczywiście nie dziwi, ale mam wrażenie że inni użytkownicy mogą np. cytować i generalnie używać BBCode, a u mnie nie działa. Próbowałem Chrome i Firefox na Viście i XP.
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

Ja mam

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dobrze trafiłeś, ten dział jest na wszystkie takie sprawy.

A pod postem nie próbowałeś przestawić u siebie (gdybyś nie mógł to daj znać). Niewykluczone, że ja mogłem coś przestawiać ostatnio, bo właśnie Ci nie działało w jednym poście i go wyedytowałem, żeby było cytowanie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
waffel
Zauriad-praporszczik
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2007, 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: waffel »

Nie mogę kliknąć na NIE żeby zmieniło się na TAK :) czy mam to zmienić jakoś inaczej? Widać coś grzebałem, ale zupełnie nie mam pojęcia co to mogło być. Jedyna zmiana jaką kojarzę to zapisałem się do grupy rang. Może spróbuj mnie wyrzucić?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Teraz spróbuj - przestawiłem Ci w profilu na "Zawsze włączaj BBC Code".
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
waffel
Zauriad-praporszczik
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2007, 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: waffel »

Raleen pisze:Teraz spróbuj - przestawiłem Ci w profilu na "Zawsze włączaj BBC Code".
Dzięki, jak widać działa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”