Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Ja również wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Szczęśliwego nowego roku i dobrej zabawy dzisiaj (kto ma możliwość), mnie jakieś choróbsko łapie więc choćby z tego powodu nie ruszam się dziś z domu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
ChevalierVernix
Sous-lieutenant
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek, 6 września 2010, 19:25
Lokalizacja: obecnie Białystok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: ChevalierVernix »

Raleen pisze:Szczęśliwego nowego roku i dobrej zabawy dzisiaj (kto ma możliwość), mnie jakieś choróbsko łapie więc choćby z tego powodu nie ruszam się dziś z domu.
Ha, Raleen, współczuję. Niestety również mnie dopadła grypa, przede mną więc pierwszy sylwester spędzony w chorobie w domu..Bywa. :/

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, Panowie! :P
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Ja też siedzę na chorobowym...
Może namówię żonę na film o Kolczaku.
Wesołych wszystkim wesołym i zatopienia wielu wrogich lotniskowców Andy'emu :P
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez AWu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

ChevalierVernix pisze:
Raleen pisze:Szczęśliwego nowego roku i dobrej zabawy dzisiaj (kto ma możliwość), mnie jakieś choróbsko łapie więc choćby z tego powodu nie ruszam się dziś z domu.
Ha, Raleen, współczuję. Niestety również mnie dopadła grypa, przede mną więc pierwszy sylwester spędzony w chorobie w domu..Bywa. :/

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, Panowie! :P
Tak źle nie jest, ale nie chciałbym się rozłożyć na dobre :)

Cieszmy się tym co mamy :cool:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Fromhold
Général de Division
Posty: 3383
Rejestracja: poniedziałek, 1 marca 2010, 21:38
Lokalizacja: obóz warowny
Has thanked: 20 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Fromhold »

Panowie współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! :) Niestety też spędzam sylwestra w domu zamiast jak było w planach w Krynicy...ech :/
Awatar użytkownika
nazaa
Tribunus Angusticlavius
Posty: 692
Rejestracja: poniedziałek, 16 marca 2009, 16:38

Post autor: nazaa »

No cóż... Przynajmniej Was głowa nie boli! ;)
"Każda trudność zdawała się beznadziejna i nie do pokonania, bo nie było Aleksandra by ich z niej wydobyć" (Arrian VI, 12, 2)
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

No to z okazji Nowego Roku - wszystkim powrotu do zdrowia, tym chorym i tym z "syndromem dnia poprzedniego" ;)
Awatar użytkownika
Leyas
Kasztelan
Posty: 826
Rejestracja: poniedziałek, 15 lutego 2010, 15:48
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 13 times

Post autor: Leyas »

Z okazji Nowego Roku ode mnie także wszystkiego najlepszego! Zdrowia przede wszystkim! Oby new year był better!
Ave Caesar... Fame & Glory
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”