Granie w Krakowie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Monthion »

Niestety pracuję we wtorek, ale może kiedy indziej się uda (PQ-17?). Napiszę tylko ze w moim przyapdku 2 poł była abrdzo intensywna jeśli chodzi o granie; 2 rozgrywki w Orły i rakiety, 4 w Memoir'44, 1 w Paths of glory, 2 w Labyrinth a do tego jeszcze 2 przez wargameroom w Twilight Struggle. A gdyby nie wyjazdy to mogło być tego jeszcze więcej. Tak że w Krakowie się sporo dzieje.
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Monthion »

Ma ktoś ochotę na rozgrzewkę przed Polami Chwały? Jeśli tak mogę zaproponować terminy 19 października poniedziałek lub 20 wtorek na jakowąś rozgrywkę.
Kregis
Chasseur
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 10:58

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Kregis »

Okazuje mi się że wtorek mam wolny. Mogę więc w coś chętnie zagrać.
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Monthion »

Może masz ochotę na Twilight Struggle lub Sekigahare?
Kregis
Chasseur
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 10:58

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Kregis »

Chętnie, tylko gdzie i o której? U mnie niestety nie da rady...
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Z uwagi na kolejne odroczenie terminu operacji mam niespodziewane 3 tygodnie wolne, może dłużej. Pytam więc niezobowiązująco, czy byłaby wola spotkania się dwuosobowo bądź w większym gronie, w tym drugim wypadku na VQ, HISa lub mojego "Orła, Lwa i Lilie", który jest o tyle wygodniejszy, że skaluje się dobrze na 4 do 7 osób. Chodzi na razie o czas do 13 listopada. Następny tydzień to zresztą konwent w Warszawie, gdybym był jeszcze na chodzie, to pojechałbym sam, a na pewno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i nie będę mu robił mini-konkurencji jakimś mini-konwentem w "Wanilii" ;). Jeśli chodzi o rozgrywki dwuosobowe, to wstępnie umawiałem się z Wally'm na NaE, ale na pewno znajdę czas też na inne spotkanie, zwłaszcza nad jakąś miłą CDG. ;) Wchodzą w grę także dni powszednie.
Magnum-KR
Adjudant
Posty: 255
Rejestracja: wtorek, 1 września 2015, 20:39
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Magnum-KR »

Samuel pisze: Jeśli chodzi o rozgrywki dwuosobowe, to wstępnie umawiałem się z Wally'm na NaE, ale na pewno znajdę czas też na inne spotkanie, zwłaszcza nad jakąś miłą CDG. ;) Wchodzą w grę także dni powszednie.
No, "wstępnie", to się na NaE, niewierny, umawiałeś też ze mną ;-)
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Magnum-KR pisze:
Samuel pisze: Jeśli chodzi o rozgrywki dwuosobowe, to wstępnie umawiałem się z Wally'm na NaE, ale na pewno znajdę czas też na inne spotkanie, zwłaszcza nad jakąś miłą CDG. ;) Wchodzą w grę także dni powszednie.
No, "wstępnie", to się na NaE, niewierny, umawiałeś też ze mną ;-)
Owszem, ale z Wally'm już na dość konkretny termin w ramach tych 3 tygodni ;) Jeśli, Magnum, masz czas w któryś weekend (na ten tytuł trzeba jednak pełnego dnia) daj znać. :)
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1596
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Leo »

Okazało się niedawno, że 4 listopada przyjadę do Krakowa z grupą moich uczniów na turniej debat oksfordzkich. W związku z tym bedę miał czas w sobotę po południu (pewnie gdzieś od 16-17) a być może i całą niedzielę. W związku z tym chętnie się spotkam z Kolegami z Krakowa i w coś zagram. :D
"Szlabany w głowach podnoszą się najwolniej..."
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Leszku,
zobaczymy, czy w sobotę po południu lub niedzielę da się zorganizować coś większego, natomiast myślę, że zawsze mogę zaprosić do siebie. Daj tylko znać, jak plany się sprecyzują. :)
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Przepraszam za falstart, ale kręgosłup taktycznie odczekał dzień po konwencie i uderzył wczoraj, mam nadzieję, że linie oporu wytrzymają, ale psychiczne rezerwy są trochę zużyte ;) Ogólnie, lepiej się nie umawiać ze mną teraz na na pewno, bo istnieje spora szansa zwycięstwa walkowerem. Na szczęście w najbliższy weekend nie udało się nic nagrać, a przyjazd Leszka w kolejny (konkretnie zaś pozostanie na gry w sobotę wieczór i niedzielę) jest na tyle niepewne i na tyle późno się okaże, że także w przyszły weekend nie chcemy nikogo angażować w tak niepewne randez-vous. Na kolejny mam z kolei aż dwie wstępne propozycje dwuosobowego grania (Rafał i Namek), weekend ten jest co prawda długi, ale sam jestem w stanie, który może przyjęcie choćby jednej z nich wykluczyć. Tak, że przepraszam za sytuację, jeśli tylko rzecz się poprawi, natychmiast napiszę do Zainteresowanych, natomiast umawianie mini-konwentu w "Wanilii" byłoby w tym momencie z mojej strony trochę bez sensu. :(
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Monthion »

Gdyby ktoś chciał coś pograć w listopadzie udostępniam swoje terminy;
7 poniedziałek
8 wtorek
13 niedziela
14 poniedziałek
17 czwartek
24 czwartek
25 piątek
26 sobota
30 środa

Preferowane gry; Twilight Struggle, Paths of Glory, Hannibal: Rome vs. Carthage, Labyrinth, Napoleonic Wars, Sekigahara, Ostrołęka, Maria, z lżejszych: Race to Berlin, Orły i rakiety, 2 de mayo, The First World War. Można by też napocząć coś co nigdy nie grałem, tylko to byłaby taka wybitnie szkoleniowa rozgrywka: Empire of the Sun, Farmerzy vs. imperium, Revolution: The Dutch Revolt.

Nasi koledzy z Będzina robią w sobotę 3 grudnia spotkanie w tamtejszym domu kultury, mógłbym się tam wybrać, ale najlepiej gdyby jeszcze ze 3 osoby wyraziły zainteresowanie, to można by się zabrać taniej jednym samochodem i zrobić sobie wycieczkę-minikonwent.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Monthionie,
na ten weekend jestem poumawiany, ale gdyby z żadnego z tych umówień nic nie wyszło, chętnie zagrałbym w poniedziałek 7.11. Odezwę się w tej sprawie w sobotę. Jeśli chodzi o późniejsze terminy, będę coś wiedział więcej po 8.11. Jeśli chodzi o preferowane gry, to na krótkie spotkanie najchętniej "Sekigahara", na dłuższe PoG, mogę też przynieść "1989", bardzo podobne do TS lub znane Ci FtP, jeśli czujesz się w tym mocniej.
Awatar użytkownika
Wally
Sergent-Major
Posty: 180
Rejestracja: środa, 4 lutego 2015, 13:26
Lokalizacja: Kraków/Szczucin
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Wally »

Coś ustaliliście odnośnie najbliższej niedzieli?
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Ponieważ trochę się nam wykrusza ekipa na najbliższą niedzielę, chciałbym zapytać oficjalnie graczy z Krakowa i okolic - czy gdybym urządzał w niedzielę 13-go rozgrywkę w HISa (rezerwowo w VQ), byłby jeszcze ktoś chętny? (to jest nawiązanie do pytania Wally'ego i postu Monthiona :) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”