Rozgrywki w Waterloo w Muszynie pod koniec sierpnia

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Rozgrywki w Waterloo w Muszynie pod koniec sierpnia

Post autor: Raleen »

Planowaliśmy już jakiś czas temu z dbj partyjkę Waterloo u niego w Muszynie na koniec sierpnia. Nie wiem jeszcze jak dokładnie będzie z czasem, ale z mojej strony jest spora szansa. Jeśli ktoś by był chętny, odzywajcie się. Pablo8019 dawał znac, że byłby chętny. Kameralna rozgrywka, dla tych, którzy przede wszystkim chcą sobie pograc :) tłumów nam nie potrzeba. Jeśli by było więcej osób możemy zagrac z dwoma szczeblami dowodzenia i po jednym oberkommando z każdej strony :cool:

Z mojej strony w grę wchodzi ostatni weekend sierpnia, najlepiej jakiś weekend, wcześniej się nie wyrwę z przyczyn obiektywnych.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
pablo8019
Praefectus Castorium
Posty: 577
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:44
Lokalizacja: Markuszów

Post autor: pablo8019 »

Ja z kolei wypowiem się, gdy znany będzie ostateczny termin i sprawy organizacyjne. Bo z Lublina to jednak kawałek, więc póki co wyrażam jedynie wstępne zainteresowanie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”