[Warszawa] Między Wierszami a hukiem dział [7 maja 2016]

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Między Wierszami a hukiem dział [7 maja 2016]

Post autor: duc de Fort »

Ze swojej strony dziękuję wszystkim przybyłym do Między Wierszami. Jeśli się nie mylę, było nas 12 osób. Jak na pierwszy wieczór, myślę, że nie najgorzej. Jeśli uważacie, że warto i podoba Wam się miejsce, według mnie będziemy mogli kontynuować takie wieczory w przyszłości. Liczę też, że uda się ściągnąć większą ilość osób.
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim, a zwłaszcza Ryszardowi i Krzyśkowi, którzy prezentowali chętnym swoje dzieła planszowe :)

Pozdrawiam
Konrad
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: [Warszawa] Między Wierszami a hukiem dział [7 maja 2016]

Post autor: Bambrough »

Ja również chciałbym podziękować wszystkim za spotkanie. Pomimo kilku "milionowych" marszów w stolicy, udało mi się sforsować Wisłę i stawić się aby dokończyć z Petru Raresem emocjonującą rozgrywkę w For the People. Gra potrafi mnie wciąż mile zaskoczyć i porządnie zmęczyć umysł. Później zostało nam jeszcze trochę czasu więc wprowadziłem Piotrka i Monikę w świat The Grizzled. Myślę, że w pełni zagospodarowaliśmy cały dostępny czas.
Awatar użytkownika
Trampon
Adjudant-Major
Posty: 293
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 18:05
Lokalizacja: blisko fabryki traktorów
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Między Wierszami a hukiem dział [7 maja 2016]

Post autor: Trampon »

Dzięki za prezentację Berlina, juniorowi się podobało, zapewne w najbliższym czasie ta gra zawita na naszym planszówkowym stole.
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”