[Warszawa] J23 znowu nadaje... Między Wierszami (9.12.2016)

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

[Warszawa] J23 znowu nadaje... Między Wierszami (9.12.2016)

Post autor: duc de Fort »

J23 znowu nadaje... Między Wierszami...

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z grą planszową w kluboksięgarni "Między Wierszami" w Warszawie.

Tym razem bohaterem wieczoru będzie dobrze znany wszystkim agent Hans Kloss oraz różne inne postacie z tego popularnego serialu.
Robert Sypek wraz z przyjaciółmi zaprezentuje grę planszową "Stawka większa niż życie", dzięki której gracze poczują klimat serialu i zaangażują się w grę wywiadów w czasie II wojny światowej.
Zaprezentowany zostanie także dodatek do gry "Cafe Rose", którego premiera w sklepach zaplanowana jest na 13 grudnia (szukajcie w Forcie Gier ;) ), a który umożliwia rozgrywkę w 3 osoby.
Zapraszamy serdecznie 9 grudnia (piątek) od godz. 17, Warszawa, ul. Grzybowska 288.

Strona wydarzenia na facebooku
Strona internetowa gry "Stawka większa niż życie"
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] J23 znowu nadaje... Między Wierszami (9.12.20

Post autor: duc de Fort »

Zapraszamy oczywiście, jeśli tylko ktoś chce przyjść z inną grą i w tym miłym miejscu i towarzystwie spędzić czas. Myślę, że miejsca starczy dla wszystkich :)
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] J23 znowu nadaje... Między Wierszami (9.12.20

Post autor: Silver »

Naprawdę szkoda bo przeważnie jestem gotowy na piątkowe spotkania ale w ten nie mogę.
W takiej kameralnej atmosferze chętnie bym zapoznał się w końcu ze Stawką a może i kupił.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43340
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] J23 znowu nadaje... Między Wierszami (9.12.20

Post autor: Raleen »

Pograliśmy sobie trochę na spotkaniu w "Stawkę" (a dokładniej w "Cafe Rose") z Robertem i Konradem. Zawitali także Bambrough i Miku. Scenariusz na trzy osoby po raz kolejny potwierdził, że jest najlepszym z tego co do tej pory wyszło w ramach "Stawki". Tym razem zwyciężył (jak poprzednio...) Robert, grający swoją ulubioną siatką brytyjską. Mi przypadli Niemcy, których co rusz ktoś usiłował okraść z posiadanych przedmiotów. Spektakularnym wydarzeniem, przynajmniej z mojej perspektywy, był śmiały zamach wykonany przez Konsula na panią Rose, z użyciem granatu. Niestety nie przyniósł mi powodzenia. Konsul miał jeszcze w zanadrzu łom, którego też zamierzał użyć, o ile by mu go wcześniej nie ukradziono... W rozgrywce, mam wrażenie, że pojawiły się nowe elementy (wcześniej mi nieznane) takie jak kombinacje przedmiotów dające specjalne efekty, i tym samym pośrednio zachęcające do ich zbierania. I tak np. książę Mżewanadze, zaopatrzywszy się w kwiaty i perfumy, podrywał agentki pozostałych siatek, skutecznie wyciągając z nich informacje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] J23 znowu nadaje... Między Wierszami (9.12.20

Post autor: duc de Fort »

Było kameralnie, ale jak zawsze bardzo miło. Dziękuję wszystkim za przybycie.
Grało się ciekawie, choć największy mój sukces to kradzież 2 tys. $ niemieckiej agentce, która nieopatrznie chodziła z taką gotówką po ulicach Ankary ;)
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: [Warszawa] J23 znowu nadaje... Między Wierszami (9.12.20

Post autor: Bambrough »

https://www.youtube.com/watch?v=8C61TRoMYjg

Dzięki Konrad za organizację spotkania. Było bardzo miło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”