Granie w Kruszwicy i okolicy

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
kabza
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 14:55
Lokalizacja: Kruszwica

Granie w Kruszwicy i okolicy

Post autor: kabza »

szukam graczy z okolic Kruszwicy do gry w Strategiczne gry planszowe w systemie B-35
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Do Bydgoszczy masz daleko? :)

Jak cdc9 by coś organizował mógłbyś się wybrac.

A w ogóle: witaj na forum!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
cdc9
Generał Broni
Posty: 5618
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2006, 09:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Granie w Kruszwicy i okolicy

Post autor: cdc9 »

kabza pisze:szukam graczy z okolic Kruszwicy do gry w Strategiczne gry planszowe w systemie B-35
Czołem Kujawiaku. :D Do Bydgoszczy to chyba za daleko nie masz, a my tu czasami coś robimy. Zresztą i koledzy z Torunia są niedaleko. Jeśli będziesz śledził forum to znajdziesz przejawy naszej aktywności graczowskiej. :wink:
Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi.

Józef Piłsudski (24 września 1895 r.)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

A do B-35 jak będziesz potrzebował tabelek albo porad wal śmiało do mnie. Jako że pisałem ichnią ostatnią wersję instrukcji (III edycja) bez problemu Ci pomogę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
kabza
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 14:55
Lokalizacja: Kruszwica

Post autor: kabza »

siema! pierwszy raz ktos odpowiedział na mój temat:) nie ma chyba w kruszwicy takich graczy:( a ja bym chetnie zagrał z kims doswiadczonym i nauczył sie na przykładzie gry w BIIWŚ. czy macie jakies miejsce spotkania?? gracie w klubie czy tylko na domówkach? ewentualnie jak byscie mieli jakiś turniej to moze sie skusze i wpadne zobaczyc:) :D
Awatar użytkownika
cdc9
Generał Broni
Posty: 5618
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2006, 09:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: cdc9 »

Popatrz na forum w tematach o konwencie bydgoskim oraz graniu w Toruniu i będziesz miał z grubsza obraz tego gdzie i jak często grywamy w większej gromadzie. Tam ewentualnie znajdziesz nasze plany tyczące spotkań.
Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi.

Józef Piłsudski (24 września 1895 r.)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”