Rozgrywki w Toruniu i Bydgoszczy

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Ja z wielką chęcia w Grę o Tron bym zagrał.
Maedhros
Sergent-Major
Posty: 169
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 10 times

Post autor: Maedhros »

"Tron..." to nie jest zła myśl. Tyle że ja jestem zielony. Ze swej strony mogę zaproponowac "Bitwę na polach Pellenoru" i "Wojnę o pierścień". sugerowałbym podjąć decyzję jeszcze przed przyjazdem. Żetoniki trzeba przygotować...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dziś liczę na sfinalizowanie spraw organizacyjnych i to najlepiej przed wieczorem, żeby wszystko było jasne.

Ja bym był przed 13.45 na Toruniu Głównym w sobotę.

Zeko, liczę na info od Ciebie co i jak, najlepiej na PW jak się zobaczymy, a ogólne sprawy tutaj.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Ze mna i Stefanem sytuacja wygląda tak, że w sobote ja pracuje 17-22 a stefan w niedziele 12-18, Stefan ustosunkuj sie jakos do tego.
I co w koncu z salą?
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Czyli moge grac w niedziele do 12 tylko ;) Spac nie musze.
Wyjsc to wyjde po tych co przyjada. Ktos oprocz mnie ma ochote? Chyba pamietasz Rysku jak wygladam. Grohmana tez juz poinformowalem. Tylko jak dalsze plany, zaraz o przyjezdzie? Co robimy? Czy od razu plansza czy troche zwiedzimy Torun?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

W niedzielę ja też będę się dosc szybko zbierał zbierał bo koło 2 mam pociąg z powrotem. Jak chcesz zwiedzac to nie damy rady już zagrac...

Na dworcu Toruń Gówny się umawiamy, żeby była jasnosc??
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Tak, Dworzec Glowny. Z Warszawy inaczej raczej nie da rady.
Szczecin bedzie najprawdopodobniej 11:54, tez tylko Glowny.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja wcześniej nie będę niż przed drugą, bo nawet nie ma pociągu żadnego, który by był wcześniej, więc tak czy inaczej nie mam wyboru.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Zostawilem wam panowie wiadomosci na gg a propos moich wątpliwosci.
Wszystko pieknie tylko co z sala? Chcialbym to wiedziec juz dzis
Moge wyjsc tez na glowny mieszkam obok i pojedziemy do ... wlasnie gdzie????????
Gdzie jest Zeka?

To co jedziemy Game of Thrones? Nigdy nie gralem ale jestem na tak bo troche o grze czytalem.
Zeka

Post autor: Zeka »

Salę mamy w MDKu od 10 do 17 (Markowi się udało). Na nocne granie (które dopiero wczoraj wypłynęło) nie udało się znaleźć lokalu.
Maedhros
Sergent-Major
Posty: 169
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 10 times

Post autor: Maedhros »

Plan zajęć na jutro:
MDK od 10.00 do 17.00.
czas wolny 17.00 do 22.00
prawdopodobnie w innym lokum gramy dalej 22.00 do oporu :wink:

Cyber Stefan działa jako OW i zbiera Was z dworca.
w tym czasie reszta torunian będzie przygotowywała miejsce ew. będzie się budzić :D

powtórzę możliwości:
"stalingrad" z sędzią, "wojna o pierścień", "bitwa na polach Pellenoru" + cokolwiek co ze sobą przywieziecie

Jezeli coś pójdzie nie tak, to całe odium na Cyber Stefana blond grzywę :lol:

ps
Grohmann, jeśli mozesz weź "grę o tron". Są zainteresowani.
Ostatnio zmieniony piątek, 31 marca 2006, 21:13 przez Maedhros, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cyber Stefan
Sous-lieutenant
Posty: 368
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:40
Lokalizacja: Słobity/Toruń

Post autor: Cyber Stefan »

Maedhros pisze:Jezeli coś pójdzie nie tak, to całe odium na Cyber Stefana blond grzywę :lol:
Protestuje przeciwko wszelkim zamachom na moja grzywke, ktora nie jest na dodatek blond.
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Ja niestety pojawie sie dopiero o 22 :(
Czy mozemy zaczac wieczorem grę o tron? Chcialbym w to zagrac od początku.
A co to za tajemniczy "2 lokal"
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Panowie dowiedzialem sie co to za :lokal: dla wtajemniczonych: nie rozsmieszajcie mnie! To na 100% nie wypali

Czy nie lepiej zawczasu zarezerwować miejsce w starym młynie nawet zrzuvajac sie po te 2 zł na jeden pokoj tam? Tam ludzie normalnie sobie grają i nie ma problemu.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Przepraszam, że wczoraj wieczór mnie nie było na forum, ale jeszcze w klubie na Smolnej grałem z Mikołajem, któremu już dawno obiecałem. Widzę, że sprawy przybrały zły obrót.

Z tego co się dowiedziałem Grohmann i szczeciniacy zrezygnowali, więc poza mną nikogo nie będzie...

Ja bym był o 14, więc jeśli sala jest do 17, to zanim tam dotrzemy i się powitamy zostaje 2 godziny, potem do 22 nic i po 22 gramy dalej, ale znów nie do końca wiadomo czy jest sala... całą noc grac nawet jakbyśmy chcieli nie damy rady, rano nie wiadomo do końca co z salą bo nic nie piszecie. Do tego Teufel jest od 22, Zeka się nie odzywa...

Je nie jestem wymagający, ale w związku z tym wszystkim nie widzę sensu. Gdyby chociaż na ten czas najlepszy do grania z punktu widzenia większości przyjeżdżających, czyli 17-22 była sala, miałoby to sens, mógłbym nawet sam wpasc, ale do tego jak nocne granie jest niepewne... W dodatku nie zarezerwowaliście sobie całego dnia, więc wychodzi na to, że częsc osób, jak Teufel, weźmie udział tylko połowicznie.

Stąd muszę zrezygnować, normalnie za godzinę miałbym pociąg.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”