Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Yautay
Sergent
Posty: 135
Rejestracja: sobota, 20 marca 2010, 15:38
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Yautay »

Proszę proszę...
Ja mieszkam w Słupsku, gdyby znalazła się okazja do pogranie - do 3city nie daleko...
W razie "W" zamieszczam listę moich gier:
http://boardgamegeek.com/collection/user/yautay

Pzdr!!!
Klakier
Appointé
Posty: 36
Rejestracja: środa, 6 września 2006, 07:44
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Klakier »

Ta chlubna inicjatywa się rozwinęła?
Grywacie jeszcze w Trójmieście?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ja zgłaszam się chętny, choć na wstępie zaznaczam, że mogę mieć problemy z terminami. Ale w ciągu lata na pewno coś się znajdzie wolnego.
Awatar użytkownika
Valarus
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 09:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Valarus »

Doberek!

Wątek wygląda na martwy, ale zastosuje profesjonalną metodę i szturchnę go kijem, żeby się upewnić - gra ktoś jeszcze w Trójmieście? Jacyś chętni na TS, 1989, No Retreat lub Conflict of Heroes? Ew. cokolwiek innego, jestem otwarty na propozycje.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43384
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2510 times
Kontakt:

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Raleen »

Dobrze, że szturchasz kijem, podejrzewam, że koledzy od czasu do czasu grają tylko pewnie zwykle się umawiają prywatnymi kanałami, ale jestem całym sercem za reaktywacją inicjatywy 3IS.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Nawet nie wiedziałem, że taki temat istnieje. Ja jestem z Gdańska (Osowej), jak coś :) Problem jest jednak z lokalem, gra u mnie nie wchodzi za bardzo w grę.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43384
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2510 times
Kontakt:

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Raleen »

Raczej zapomniałeś, bo wyżej jest Twój wpis sprzed jakiegoś czasu ;). Warto byście sobie wpisali w profilu "Gdańsk" albo "Trójmiasto", czy skąd tam jesteście.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Valarus
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 09:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Valarus »

Raleen pisze:Warto byście sobie wpisali w profilu "Gdańsk" albo "Trójmiasto", czy skąd tam jesteście.
Prawda, zrobione :mrgreen:
SPIDIvonMARDER pisze:Ja jestem z Gdańska (Osowej), jak coś :) Problem jest jednak z lokalem, gra u mnie nie wchodzi za bardzo w grę.
Ja również Gdańsk, więc teraz pozostaje się dogadać;) Jeżeli chodzi o miejsce, to bar Polufka jest bardzo otwarty na graczy - co czwartek są oficjalne spotkania, ale bardzo często gram tam też w poniedziałek/wtorek. Tak czy inaczej - miejsce jest bardzo dobre. Na dłuższe rzeczy, takie jak cały No Retreat, zawsze można się ustawić u mnie w jakiś weekend.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Faktycznie, umknęło mi, Rysiek :)

Co do grania... a znasz GSF "Alkor"? Działam w tym stowarzyszeniu i co srodę mamy spotkania w godzinach 16:00-20:00, oczywiście gramy w bardzo różne gry, teraz będziemy rozdziewiczać mój nowy egzemplarz "Horroru w Arkham". Za jakiś czas będzie u nas turniej X-Winga.
Awatar użytkownika
Valarus
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 09:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Valarus »

SPIDIvonMARDER pisze:Faktycznie, umknęło mi, Rysiek :)
Seba :mrgreen:

A słyszałem o Alkorze, słyszałem. Ale terminy waszych spotkań są dla mnie niestety niewygodne - raz, że kończę pracę o 16.30, więc doczłapać się tam mogę na 18; dwa, co bardziej istotne, środę mam zawsze zarezerwowaną na wyjścia z dziewczyną. To jest oczywiście negocjowalne, no ale ;)

Ciekawymi tytułami też rzucasz - w X-Winga nie grałem niestety, Arkham jest bardzo fajny, posiadam własną kopię, chociaż graliśmy jeszcze niedawno w Eldritch Horror i moim zdaniem jest trochę lepszy. Z gier "Lovecraftowych" to i tak najczęściej na stół trafia ostatnio A Study in Emerald. U was bardziej przeważają ameritrashe?

Lista moich gier, tak w razie czego: http://boardgamegeek.com/collection/use ... dgame&ff=1
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43384
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2510 times
Kontakt:

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Raleen »

Valarus pisze:
SPIDIvonMARDER pisze:Faktycznie, umknęło mi, Rysiek :)
Seba :mrgreen:
To do mnie było ;).

Ja Wam kibicuję, żebyście w jakieś gry wojenne pograli, a nie jakieś tam... inne ;).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Valarus
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 09:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Valarus »

Raleen pisze:To do mnie było ;).
A, ok, zakręciłem się :oops:
Raleen pisze:Ja Wam kibicuję, żebyście w jakieś gry wojenne pograli, a nie jakieś tam... inne ;).
No ja zawędrowałem tutaj z myślą o grach wojennych właśnie, więc też mam nadzieję, że właśnie w nie zagramy ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: SPIDIvonMARDER »

http://boardgamegeek.com/collection/user/SPIDIvonMARDER to moja z kolei, zawiera nie tylko gry posiadane, ale i mniej lub gorzej znane.
Awatar użytkownika
Valarus
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 09:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: Valarus »

Chwila oddechu w pracy, więc wracam do tematu:

Ja, jak już pisałem, najchętniej ustawiłbym się w jakiś dzień na którąś z tych pozycji:

- Twilight Struggle
- 1989
- No Retreat
- Conflict of Heroes

3 pierwsze do najkrótszych pozycji nie należą (szczególnie rozegranie całego NR to kupa czasu), ale dla chcącego... ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: Trójmiejska Inicjatywa Strategicza [3IS]

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Czy ja wiem? NR Russian Front zajmuje 2 godziny bez rozstawienia :) Przynajmniej scenariusze.
Zablokowany

Wróć do „Spotkania, kluby”