Rozgrywki w Płocku

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Rozgrywki w Płocku

Post autor: Raleen »

Temat do umawiania się na gry i organizacji rozgrywek w Płocku i okolicach. Tutaj można zostawiac ogłoszenia, szukac przeciwników z tego regionu itp.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Post autor: Darth Stalin »

Hejka!
Chętnie zagram w Sword of Rome, Republic of Rome, Twilight Struggle, Wilderness War, Ścieżki Chwały, Empire of the Sun... pozostalych jeszcze nie testowałem (za wyjątkiem GBoA).

Kontakt privem albo GG.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Darth Stalin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WP
Porucznik
Posty: 567
Rejestracja: środa, 9 sierpnia 2006, 07:48
Lokalizacja: Płock

Post autor: WP »

No to ja też się zgłaszam. Co prawda z wyżej wymienionych gier grałem na tzw. żywca tylko w Sword of Rome (co pewnie powyżsi koledzy pamietają :roll: , oczywiście rozgrywka była super :D ) ale jestem otwarty na "nowości".

Posiadam gry:
Rok 1920, Ostatnia Wojna Cesarzy, Waterloo, Tannenberg, Charków, Grunwald, Kircholm, Kasserine, Szczury Pustyni, Budapeszt, Ardeny, Arnhem, Pomorze, Piotrków, Mława, Suwalszczyzna, Stalingrad, Normandia .... i chyba to wszystkie.
Mam także rozszerzenia np. do Budapesztu, Waterloo czy Września 39 wydawane jako dodatki do czasopism.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”