V Konwent Krakowski (24-26.04.2015)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Saw11
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 19 października 2014, 22:16
Lokalizacja: Katowice

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Saw11 »

Ja mam RoR w angielskim wydaniu z 2009 r. Valley Games, czyli najnowsze wydanie :) Zrobiłem także polską edycję podręcznika gracza (8 stron A5 zszyte w "książkę") ;)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Silver »

Namek - ale w razie czego to Napoleonic Wars nie przywiozę bo od tego grania jest już prawie w stanie rozkładu. Jeżli już to bardziej Kutuzova.
Awatar użytkownika
Khamul
Lieutenant
Posty: 524
Rejestracja: niedziela, 22 stycznia 2006, 10:33
Lokalizacja: Będzin
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Khamul »

Namek pisze:
Khamul pisze:Czy byłby ktoś chętny na rozegranie w niedzielę kampanii w No Retreat: Russian front albo pewnie dwóch bitew z dowolnej części MoI?
Nie wiadomo jak mi ostatecznie wyjdzie z umawianiem się na inne tytuły i czy się coś nie przeciągnie na niedzielę ale jeśli byś nie znalazł innego współgracza to będę miał na uwadze No Retreat.
Jak byś się skusił, to pewnie po skończonej rozgrywce byśmy razem wracali, podrzuciłbym Cię do Kato?
strategie23pal - Sekcja Gier Strategicznych im. 23. Pułku Artylerii Lekkiej
Ośrodka Kultury w Będzinie
http://strategie23pal.blogspot.com/
Darth Stalin
Censor
Posty: 6598
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 180 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Darth Stalin »

Saw11 pisze:Ja mam RoR w angielskim wydaniu z 2009 r. Valley Games, czyli najnowsze wydanie :) Zrobiłem także polską edycję podręcznika gracza (8 stron A5 zszyte w "książkę") ;)
Ale wydanie VG ma bugi - "wersja polska" jest zaś wersją najpełniejszą i najlepsiejszą :ugeek: ;)

Niemniej można zagrać i w wersję VG - będę miał mniej do tachania :D
Saw11
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 19 października 2014, 22:16
Lokalizacja: Katowice

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Saw11 »

Darth Stalin pisze:Ale wydanie VG ma bugi - "wersja polska" jest zaś wersją najpełniejszą i najlepsiejszą :ugeek: ;)
O! A to jakie ma bugi - dotyczące planszy/elementów gry czy instrukcji? I czy to te błędy, które zostały poprawione przez kogoś z AV w Living Rules v. 1.04?
Namek
Adjudant-Major
Posty: 308
Rejestracja: środa, 22 września 2010, 19:31
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Namek »

Silver pisze:Namek - ale w razie czego to Napoleonic Wars nie przywiozę bo od tego grania jest już prawie w stanie rozkładu. Jeżli już to bardziej Kutuzova.
Jak co to ja mogę wziąć swojego :).
Khamul pisze: Jak byś się skusił, to pewnie po skończonej rozgrywce byśmy razem wracali, podrzuciłbym Cię do Kato?


Dzięki za propozycję ale to zobaczymy jak wyjdzie bo z Krakowa mam bezpośrednie połączenie na Pszczynę autobusem.
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Raubritter »

Będę w piątek, ale dopiero ok. 19. Poza elementem towarzysko-rozrywkowym, stawiam na gry wieloosobowe. W Przemyślu jakoś nam się HIS nie złożył, warto to w Krakowie nadrobić. Bierze ktoś w ogóle?
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Silver »

Warto wcześniej wiedzieć kiedy konwent się odbywa - jakie taniutkie bilety kolejowe można teraz kupić na około miesiąc naprzód.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Samuel »

Raubritter pisze:Będę w piątek, ale dopiero ok. 19. Poza elementem towarzysko-rozrywkowym, stawiam na gry wieloosobowe. W Przemyślu jakoś nam się HIS nie złożył, warto to w Krakowie nadrobić. Bierze ktoś w ogóle?
Jeśli nikt inny nie przywiezie, mam jednego HISa w rezerwie. Dajcie jednak znać z wyprzedzeniem.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Silver »

Czy ktoś w niedzielę mógłby grać dłużej?
Ja chętnie zagram w Krakowie i w niedzielę i w poniedziałek.
Myślę, że w razie czego moglibyśmy zagrać tam gdzie będę mieszkać (niedaleko konwentu) albo w innym miejscu.
Namek
Adjudant-Major
Posty: 308
Rejestracja: środa, 22 września 2010, 19:31
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Namek »

Jeśli było by faktycznie miejsce do grania to możliwe że udało by mi się zostać do poniedziałku. Ale coś więcej w tym temacie będę wiedział dopiero tydzień przed konwentem.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Leliwa »

Namek pisze:Witam,

Ja na chwilę obecną z propozycji gier które tu się pojawiły na pewno bardzo chętnie zagrałbym w Republic of Rome jeśli tylko zbierze się odpowiednia liczba osób. Więc proszę mnie liczyć jeśli zaczną zgłaszać się kolejny chętni na ten tytuł.

Co do propozycji Silvera to byłbym gotowy do zagrania w Orła i Gwiazdę czy to w dwie czy więcej osób.

Ewentualnie mógłbym zagrać/poznać jeszcze kilka innych gier z propozycji które tu padły ale na razie zostawię je w rezerwie ;).

Ze swojej strony natomiast mógłbym zaproponować Ścieżki Chwały i Napoleonic Wars jeśli znaleźli by się chętni współgracze.
Lub trochę z innej beczki mogę zabrać Bitwę Pięciu Armii bo z tego co się orientuję to fanów Śródziemia też trochę jest w naszym gronie :).

Planuję być już od piątku ale istnieje jak na razie drobne ryzyko że jednak będę zmuszony pojawić się dzień później (ale to już od rana). Szansa z tym przesunięciem jest niewielka ale ostatecznie będę wiedział na pewno dopiero tydzień przed.
Wiesz Bitwa Pięciu Armii może być. Ze swej strony zapraszam od piątku do Epickiego starcia w Command and Colors Ancients.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Namek
Adjudant-Major
Posty: 308
Rejestracja: środa, 22 września 2010, 19:31
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Namek »

leliwa pisze: Wiesz Bitwa Pięciu Armii może być. Ze swej strony zapraszam od piątku do Epickiego starcia w Command and Colors Ancients.
Bitwę Pięciu Armii zabiorę. W CACA mogę zagrać :).
Awatar użytkownika
Dajmiech
Adjudant-Major
Posty: 303
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2007, 21:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 11 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Dajmiech »

Niestety z przyczyn rodzinnych najprawdopodobniej nie będę mógł pojawić się na konwencie, także, z żalem, odwołuję złożone wcześniej propozycje/obietnice rozgrywek.
Ostatnio zmieniony środa, 8 kwietnia 2015, 07:10 przez Dajmiech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: V Konwent Krakowski (24-26 kwietnia 2015)

Post autor: Silver »

To w takim razie czy są osoby chętne na Distant Plain?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”