Pixel Heaven 2016

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43338
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3917 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Pixel Heaven 2016

Post autor: Raleen »

Jest sobie w Warszawie od jakiegoś czasu taka impreza poświęcona dawnym grom komputerowym, ale nie tylko...

W tym roku zachęcałem Silvera, żeby się wybrał, bo ja nie mogłem ze względu na odbywające się w ten sam weekend Pola Chwały.

Oficjalna strona imprezy:

http://www.pixelheavenfest.com/

Można też trafić na tej imprezie na planszówki, jest kącik gier video i inne atrakcje. Na ostatniej edycji byli Wojciech Pijanowski i Jan Adamski (właściciel Encore) - link do wywiadu z nimi w innym miejscu na forum. Tam też zapraszam do dyskusji.

Najbliższa edycja 3-5 czerwca 2016 roku. Tym razem nie powinno mi się pokrywać z żadnymi innymi wydarzeniami, więc pewnie się wybiorę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Pixel Heaven

Post autor: Silver »

Byłem wtedy na imprezie. Zdjęć nie robiłem. Planszówkowców było niewiele choć stolików dla nich było w bród.
Mnie interesowały 8-bitowce i popatrzyłem jak sprawnie działa kilkadziesiąt starych modeli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”