X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Samuel »

Sorry, Koledzy, nie ma takiej możliwości w tym lokalu - w tygodniu są w tych salach stałe zajęcia, trochę to tak, jak z pomieszczeniami szkolnymi - można je wynająć na weekend, ale nie na czas lekcji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by impreza sama trwała dalej po przeniesieniu do innego lokalu, myślę, że choćby tradycyjna "Wanilia" może nam pójść na rękę, jeśli odpowiednio wcześnie poprosimy. W końcu nie sądzę, by było tu więcej niż kilku chętnych (sporo ludzi pracuje jednak wciąż na stałe godziny, dzieci chodzą do szkoły itd.).
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Silver »

Są też dni urlopowe.
Jeśli byłoby odpowiednie, alternatywne miejsce do rozgrywek i ktoś chętny na niedzielę to może przyjadę.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Samuel »

Jeśli pojawią się chętni na rozgrywki w niedzielę popołudniu, poniedziałek i ewentualnie inne dni, proponuję umawiać się z Hamilikarem i przez niego rezerwować dodatkowy lokal, ja niestety w niedzielę od 16.00 będę miał inne sprawy na głowie.
Królik
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 20 października 2009, 12:55
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Królik »

Ja mam zamiar być, niestety z uwagi na zmianę terminu wychodzi że będę najwcześniej około 20.
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1594
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 14 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Leo »

Ja się wybieram, jak zawsze z wielkim entuzjazmem :D
"Szlabany w głowach podnoszą się najwolniej..."
Awatar użytkownika
Smerf Maruda
Adjudant
Posty: 216
Rejestracja: sobota, 29 sierpnia 2009, 22:27
Lokalizacja: Ziemia
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Smerf Maruda »

Ja też bym chętnie przyjechał.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Samuel »

Serdecznie zapraszam. :) Ja sam zapewne nie wyplączę się z gospodarskich obowiązków, ale mam solenną wolę wciągnąć tym razem Jaśka i Grzesia do HISa i w takim mieszanym pokoleniowo gronie rozegrać partię już z rocznicowym dodatkiem. :)
hamilkar1978
Caporal-Fourrier
Posty: 81
Rejestracja: wtorek, 14 marca 2017, 19:41
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 1 time

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: hamilkar1978 »

Na początku listopada będę organizował salę dla wszystkich chętnych do kontynuowania konwentu po niedzieli.
...Więc kimże w końcu jesteś?
– Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro

J.W. Goethe "Faust"
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Silver »

Czy "po niedzieli" oznacza poniedziałek?
hamilkar1978
Caporal-Fourrier
Posty: 81
Rejestracja: wtorek, 14 marca 2017, 19:41
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 1 time

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: hamilkar1978 »

Tak, zarówno poniedziałek jak i wtorek i środę - wedle chęci i możliwości.
...Więc kimże w końcu jesteś?
– Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro

J.W. Goethe "Faust"
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Samuel »

Jeśli trzeba będzie pogadać z szefostwem "Wanilii", napisz proszę, Hamilikarze. Z tym, że "Wanilia" ma, jak pewnie każdy lokal, swoje wady, należą też do nich godziny otwarcia, od 12.00 do 24.00, które dla nas raczej nie będą specjalnie zmieniane. Więc w wypadku wyboru tego lokalu moglibyście się tam przenieść zaraz po 16.00 w sobotę i grać do północy chyba, że w niedzielę zamykają wcześniej, ale zaczynać można by dopiero w poniedziałek południe. No i nie wiem, jak z możliwością (i bezpieczeństwem) pozostawienia rozłożonej gry na noc.
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant
Posty: 593
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 17:05
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Herman »

Ja sie postaram wpaść, ale pewnie dopiero na początku listopada będę znał konkrety. Jeśli będę to pewnie jeszcze wyciągnę ze sobą 1-2 osoby.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Silver »

Jakoś nie ma chętnych do wydłużenia czasu rozgrywek na kolejne dni to może ktoś chętny byłby zacząć od czwartku lub w piątek od południa?
Albo czy ktoś chętny umówić się konkretnie na niedzielę by dobić do 16:00?
Nie gram w kwatermajstry a mógłbym wziąć: Battlestar galactica PL z dodatkiem Exodus PL, Britannia, Caesar Great battles of Julius Caesar, Caucasus campaign, Conflict of Heroes (Guadalcanal, Price of Honour, Awakening the bear), Crown of roses, Fire in the sky, Fires of Midway, France40, Iron&Oak, Manoeuvre, Middle earth quest, Onward Christian Soldiers, Orzeł i Gwiazda, Pax romana, Rebel Raiders on the high seas, Smuta, Sword of Rome, To the last men, Ukraine43, Warrior knights z dodatkiem,Wiedeń 1683, Wojna o pierścień wersja fanowska, Zakazane gwiazdy
A tak na luzie I przerywnikowo (zamiast Ora at Labora ;)): Alea iacta est, Bang, Colonial Europe Empires Overseas, El Grande, Funny friends, Gloria mundi, Last night on the earth, Martwa zima, Słup Ognia, Ships, Szogun z dodatkiem, Świat bez końca, Troyes.
Chętnie też zagrałbym w HIS – może już będzie w sprzedaży nowa wersja od GMT z podmienioną, między innymi, kartą Kopernika.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Leliwa »

Silver pisze:Jakoś nie ma chętnych do wydłużenia czasu rozgrywek na kolejne dni to może ktoś chętny byłby zacząć od czwartku lub w piątek od południa?
Albo czy ktoś chętny umówić się konkretnie na niedzielę by dobić do 16:00?
Nie gram w kwatermajstry a mógłbym wziąć: Battlestar galactica PL z dodatkiem Exodus PL, Britannia, Caesar Great battles of Julius Caesar, Caucasus campaign, Conflict of Heroes (Guadalcanal, Price of Honour, Awakening the bear), Crown of roses, Fire in the sky, Fires of Midway, France40, Iron&Oak, Manoeuvre, Middle earth quest, Onward Christian Soldiers, Orzeł i Gwiazda, Pax romana, Rebel Raiders on the high seas, Smuta, Sword of Rome, To the last men, Ukraine43, Warrior knights z dodatkiem,Wiedeń 1683, Wojna o pierścień wersja fanowska, Zakazane gwiazdy
A tak na luzie I przerywnikowo (zamiast Ora at Labora ;)): Alea iacta est, Bang, Colonial Europe Empires Overseas, El Grande, Funny friends, Gloria mundi, Last night on the earth, Martwa zima, Słup Ognia, Ships, Szogun z dodatkiem, Świat bez końca, Troyes.
Chętnie też zagrałbym w HIS – może już będzie w sprzedaży nowa wersja od GMT z podmienioną, między innymi, kartą Kopernika.
Sam tytuł Martwa Zima odstręcza mnie. Wolę Ora et Labora.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: X Konwent Krakowski (24-26 listopada 2017)

Post autor: Silver »

Tytuł jak tytuł ale ile w grze radości i jest bardzo żywa w rozgrywce, zresztą jak i większość innych propozycji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”