[Kraków] III Krakowski Konwent Strategicznych Gier Wojennych

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

[Kraków] III Krakowski Konwent Strategicznych Gier Wojennych

Post autor: Gonzo »

Jak i w tamtym roku tak i w tym rusza III KKSGW.
Czas 12-14.V.2006 (Piątek , Sobota , NIedziela)
Miejsce Kraków os.Prokocim (Sala budynku Parafialnego)

W co będziemy grać :
Zasób gier jest duży.
Zależy to też od tego co sami przyniesiecie :)

Jako grono organizatorów zachęcamy także do składania swoich propozycji dotyczących wszelakich aspektów Konwentu , każdy pomysł zostanie gruntownie rozpatrzony.

Więcej informacji - miejsce , mapy dojazdu na stronie :
http://www.gonzagi_87.republika.pl/KKSGW.html
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Gratulacje stronki :) Na konwent jak by się udało bardzo chętnie.

A nic się Gonzo nie chwali, że robi stronkę :wink: cicha woda.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Post autor: Monthion »

Zapraszamy :)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Raleen pisze:Gratulacje stronki :) Na konwent jak by się udało bardzo chętnie.

A nic się Gonzo nie chwali, że robi stronkę :wink: cicha woda.
A czym się chwalić ? Pare kodów html i cuś jest :D
Mam nadzieje że stronka w sposób znaczny przyczyni się do dużej ilości osób na konwencie.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To bardziej zależy od terminu i warunków. Ale brak stronki na pewno by to utrudnił, tzn. kontakt z osobami potencjalnie zainteresowanymi.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

No Panowie!

Czyzby nikt z Was do Krakowa się nie wybierał?
Ja wiem, że żyjecie teraz Armagedonem ale na tej imprezie życie strategii sie nie kończy ;)

Gonzo: Strona bardzo fajna - relacje i informacje są, wszystko ładnie ale kolorystyka trochę nieczytelna - szczególnie tekst jezt za ciemny.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Gladky »

Mi się może uda...

Ale to wszystko zależy od tego jak ułoży się długi weekend.
Z kasą powinienem się jakoś wyrobić. Chociaż plany bardzo poważne na cały kwiecien i maj.

Jeśli udałoby mi się przyjechac to najchętniej zagram w coś Jarka Flisa. Może Waterloo, albo B-35
Awatar użytkownika
Legun
Chef d'escadron
Posty: 1026
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:51
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

Post autor: Legun »

Kurczę! - niestety w sobotę i niedzielę pracuję od 10 do 15.30 :(. Bardzo chciałbym jednak się tam pojawić choć na godzinkę. Może coś wyjdzie z piątkowym wieczorem.
Autorze! Nie zmuszaj gracza do powtarzania historycznych błędów - pozwól mu robić własne.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Grenadyer pisze:Gonzo: Strona bardzo fajna - relacje i informacje są, wszystko ładnie ale kolorystyka trochę nieczytelna - szczególnie tekst jezt za ciemny.
Może nad tym popracuje , zależy od wolnego czasu.
Legun pisze:Kurczę! - niestety w sobotę i niedzielę pracuję od 10 do 15.30 :(. Bardzo chciałbym jednak się tam pojawić choć na godzinkę. Może coś wyjdzie z piątkowym wieczorem.
Z tego co wiem to będziemy grać przynajmniej do 20:00 jak nie dłużej więc nie widze problemu ... ( przynajmniej na godzinke :P ).
Z tym ze ja już sobie zarezerwowałem dwa dni :D


-----------------------Szukam kogoś do WB95---------------

Przyniosę starszą wersje Arden (Chyba że potencjalny przeciwnik ma coś innego , fajnego z WB95.).
Raczej cierpliwego który by pomógł mi się bardziej zagłębić w temat bo jak do tej pory zawsze grałem sam ze sobą i nie wiem czy wszystko interpretuje tak jak trzeba.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Gonzo pisze: -----------------------Szukam kogoś do WB95---------------

Przyniosę starszą wersje Arden (Chyba że potencjalny przeciwnik ma coś innego , fajnego z WB95.).
Raczej cierpliwego który by pomógł mi się bardziej zagłębić w temat bo jak do tej pory zawsze grałem sam ze sobą i nie wiem czy wszystko interpretuje tak jak trzeba.
Ja mógłbym zagrać. WB są na tyle szybkie, że smiało można grać w przerwach pomieędzy turami innej gry. Nie mam wielkiego doświadczenia w te gry ale kilka razay grałem i myślę, że zasady znam dość dobrze. Jakby co to mam instrukcję ze Stalingradu, te kiedyś zamieszczone na TiSie. Z gier mam Ardeny i Budapeszt ale niestety chyba zdekompletowały mi się :/.
Mam też dodatek do Stalingradu - kompletny bo nie wycięty ;)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Grenadyer pisze: Ja mógłbym zagrać. WB są na tyle szybkie, że smiało można grać w przerwach pomieędzy turami innej gry. Nie mam wielkiego doświadczenia w te gry ale kilka razay grałem i myślę, że zasady znam dość dobrze. Jakby co to mam instrukcję ze Stalingradu, te kiedyś zamieszczone na TiSie. Z gier mam Ardeny i Budapeszt ale niestety chyba zdekompletowały mi się :/.
Mam też dodatek do Stalingradu - kompletny bo nie wycięty ;)
Bardzo fajnie że ktoś sie znalazł :)
Myśle jednak że Ardeny będą najlepsze (mam komplet żetonów :))
(niestety chyba nie uda mi się załatwić nowego wydania do konwentu a w kwietniowym TiS-ie byłby do tego dodatek ...) Jak byś chciał sie pozbyć tego dodatku do Stalingradu (bo mam Stalingrd) - za rozsądną cene to jestem otwarty na propozycje :D .
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

A nowicjuszy z Krakowa też przyjmujecie? Widzę, że triumfuje druga wojna światowa. Ja zaś w domu biedzę się nad Great Battles of Alexander.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Jaknajbardziej przyjmujemy :)
Ja jestem chętny we wszystko poza IIwś która już dawno mi się przejadła. Niestety nie mam doświadczenia więc musiałbym się uczyć zasad na bieżąco...
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Legun
Chef d'escadron
Posty: 1026
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:51
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

Post autor: Legun »

Wygląda na to, że będę mógł pograć cały piątkowy wieczór. Bardzo chętnie zagrałbym w RoR, w którą nigdy nie grałem, a której egzemplarz mam w domu. Czy będą jacyś weterani? Bez weterena pewnie się nie uda. Może też uda się przygotować wreszcie żetony i mapę do Ostfrontu...
Autorze! Nie zmuszaj gracza do powtarzania historycznych błędów - pozwól mu robić własne.
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Wpadnę więc - albo w piątek wieczór albo w sobotę rano.

Dopisano:
Niestety, nie będę mógł być w piątek. Tym chętniej postaram się przybyć następnego dnia. (Swoją drogą, Prokocim? Jest jeszcze Śródmieście :))[/img]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”