Ardeny 1944 gamebox - chętnie zagram przez Cyber Board

PBEM, CB, ACTS, VASSAL i in.
Awatar użytkownika
Maćko
Sergent
Posty: 127
Rejestracja: wtorek, 21 marca 2006, 13:18
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie Będzin
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times

Ardeny 1944 gamebox - chętnie zagram przez Cyber Board

Post autor: Maćko »

Witam serdecznie!

Zagram chętnie w Ardeny 1944 przez program CYBERBOARD. Link do gameboxa autorstwa kolegi Preclo znajdziecie na tym forum. Proszę o kontakt zainteresowanych. Można też pisać na GG. 7666321

Pozdrawiam :)
W oczach mu męty i w głowie mu męty,
Tu i tam biega szalony.
- Warusie - woła - Warusie przeklęty!
Oddaj mi moje legiony!
misiek000
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:50
Lokalizacja: Baboszewo/powiat płoński/ województwo mazowieckie

Post autor: misiek000 »

Witam :)

Zagram z wielką przyjemnością, jednak nie posiadam gry Ardeny. Mam za to zasady do Charkowa 1942. System ten sam więc ewentualnie przedstawisz mi innowacje w trakcie samej gry:)
Co Ty na to??

Jak coś to mój numer gg 6573567
Anders
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: niedziela, 8 października 2006, 16:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Anders »

Jeżeli znajdzie się miejsce dla jeszcze jednego to ja sie piszę... ale prosiłbym o podanie linka w tym temacie. Aha - w strategiach - a tym bardziej w CB - jestem zupełnym żółtodziobem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3942 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Czesc Andrzeju - pomęcz Nico, żeby Cię wprowadział albo tych, którzy grają. Nie jest to trudne wbrew pozorom.

Co do gier - instrukcje do zachodnich gier często są do ściągnięcia z sieci za darmo tylko musisz znac angielski przynajmniej jako tako.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
karus73
Sergent
Posty: 138
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:43
Lokalizacja: śląsk/kujawsko-pomorskie

Post autor: karus73 »

Takie głupie pytanie i nie wiem czy tu pasuje: ale jak Wy gracie przez to CB, normalnie mając plansze w domu?
(...) Zagram z wielką przyjemnością, jednak nie posiadam gry Ardeny. Mam za to zasady do Charkowa 1942. System ten sam więc ewentualnie przedstawisz mi innowacje w trakcie samej gry:) (...)
Tym się sugerowałem przy pytaniu.
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Ależ nie, przecież właśnie w gameboxach do Cyberboarda jest wszystko tj. żetony, markery i plansza. CB to taka wirtualna plansza z żetonami, której ani dzieci ani zwierzęta domowe nie zaszkodzą ;).
No chyba, że chcesz mieć lepszy wgląd w całość sytuacji to i owszem możesz w domu planszę rozłożyć, tylko jeśli gra zajmuje np. 3-4 tygodnie to musiałbyś tyle samo czasu mieć rozłożoną planszę, tylko po co? ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3942 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Niektórzy tak grają jak pisze karus.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Dlatego też i o tym napisałem :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki w sieci”