II Gra w Galicję

PBEM, CB, ACTS, VASSAL i in.
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10572
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

II Gra w Galicję

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Zbieram chętnych do kolejnej, drugiej wieloosobowej rozgrywki w Galicję przez CB.
Wiem, że chętni byli Pablo i Shadow on the East.

Nie oznacza to, że starszy gracze nie mogą się dołączyć, z tym że 4 osoby to max - jak na razie wygląda na to, że to najbardziej sensowna liczba.
Awatar użytkownika
Shadow of the East
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Shadow of the East »

nio ja jestem chętny, tylko musicie mi troszkę powiedziec coś o tym, jak się gra w taki sposób, bo same zasady gry planszowej to znam :)
A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn an uben tanatha le faelas! (Show them no mercy! For you shall receive none!)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3969 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

I proszę, są już chętni.

Shadow szybko złapiesz, CB nie jest trudne :) . Na pewno łatwiejsze niż zasady do Tannenbergu :wink: .

Ktoś się jeszcze skusi. Zostało tylko jedno miejsce :D .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10572
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Jasne:

ARCHANIOŁ jako generał Auffenberg (dobrze myślę???).

SHADOW ON THE EAST - nie wiem kim.

PABLO 1089 - nie wiem kim.

Panowie jedna uwaga, Archanioł o tym wie:
trzeba mieć dostęp do GG - inaczej nie wiem, jak można byłoby rozgrywac walki.
Shadow natomiast, jako mój prawie krajan, zostanie jakoś przeze mnie zwerbowany, jeszcze nie wiem jak. :D
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3969 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Mam nadzieję, że się uda i wkrótce ruszycie. Jak nie to postaram się kogoś zgłosić ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10572
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

No to trzeba ustrzelić jeszcze czwartego chciącego.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Shadow of the East
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Shadow of the East »

a nie moźna tak zrobic przydziału: Pablo i ja jako Austriacy?? ja czekam na kolejne wytyczne jak się w to gra:P (z tym przydziałem to na serio mówię) a co do zwerbowania to będzie napewno interesujące...
A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn an uben tanatha le faelas! (Show them no mercy! For you shall receive none!)
Awatar użytkownika
Shadow of the East
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Shadow of the East »

chodzi mi o to, że my z Pablem mamy sentyment do Przemyśla i szkoda gdybyśmy go musieli zdobywac :wink: jeśli jednak trzeba było grac inaczej, to weźmiemy ostatecznie stronę rosyjską: ja od strony Lublina, Pablo od strony Lwowa (w przypadku Austro-Węgier: ja kierunek na Lublin, Pablo na Lwów); moje gg to 2077436, proszę o bliższe informacje :)
A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn an uben tanatha le faelas! (Show them no mercy! For you shall receive none!)
Awatar użytkownika
Shadow of the East
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Shadow of the East »

jeszcze jedno :wink: Shadow of the East :wink: :wink: :wink:
A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn an uben tanatha le faelas! (Show them no mercy! For you shall receive none!)
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Jakto zdobywac? Chyba wyzwolic :)
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10572
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Shadow of the East pisze:jeszcze jedno :wink: Shadow of the East :wink: :wink: :wink:
Zauważyłem, zauważyłem.
Co do podziału stron:
do tego czasu żeście się nie ujawniali ze stronami, a Archanioł wyskoczył pierwszy.
Jak Wam ustąpi, to ja nie widzę nic przeciw.
Gadajcie z Archaniołem.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Shadow of the East
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Shadow of the East »

Więc ja mogę byc na północy (kierunek na Lublin) a Pablo na wschodzie (kierunek na Lwów), tylko niech ktoś mi pokrótce w najbliższym czasie wyjaśni jak się w to gra (CB?) :oops: :wink:
A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn an uben tanatha le faelas! (Show them no mercy! For you shall receive none!)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10572
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Shadow of the East pisze:Więc ja mogę byc na północy (kierunek na Lublin) a Pablo na wschodzie (kierunek na Lwów), tylko niech ktoś mi pokrótce w najbliższym czasie wyjaśni jak się w to gra (CB?) :oops: :wink:
Spokojnie, wyjaśnimy.

Więc Archanioł gra Rosjanami, 3 Armią.
Shadow Auffenbergiem.
Pablo kim????
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Shadow of the East
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: Shadow of the East »

tylko mi wyjaśnijscie jaki jest podział: Austriacy dzielą się na ilu? dwie osoby mają nimi grac? tzn jedna osoba armiami 1 i 4 w kierunku na Lublin, a druga grająca 3 armią i Grupą Kovessa (kierunek Lwów)?? czy tak? sam już nie wiem:/ podajcie jaki będzie podział, to jakoś się zmówimy z Pablem:)
A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn an uben tanatha le faelas! (Show them no mercy! For you shall receive none!)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10572
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2101 times
Been thanked: 2829 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Taki będiz e podział jak napisałeś - jeden gra Austriakami na kuierunku Lublin/Chełm, drugi na kierunku Lwów - Tarnopol/Brody.

Rosjanie odwrotnie.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Zablokowany

Wróć do „Rozgrywki w sieci”