Zagram w PoG przez ACTS

PBEM, CB, ACTS, VASSAL i in.
Awatar użytkownika
Andrzej11
Carabinier
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 10 lutego 2007, 09:32
Been thanked: 1 time

Post autor: Andrzej11 »

Zagram w PoG przez ACTS jeśli się znajdzie ktoś chętny (widzę, że się toczą rozgrywki na większą skalę...). Nie grałem jeszcze przez ACTS, ale chyba jakoś sobie poradzę. Mam chwilowo sporo czasu, więc interesuje mnie gra raczej dość intensywna. Preferuję wariant podstawowy (z korpusami w Łucku i Stanisławowie) i wszystko mi jedno którą stroną gram – ale szczegóły są do ustalenia.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Andrzeju, akurat szukamy kogos na zastepstwo do turnieju, wiec jesli Ci to odpowiada to mysle, ze mialbys okazje pograc dosc intensywnie (zostaly jeszcze 3 gry do rozegrania).
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Andrzej11
Carabinier
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 10 lutego 2007, 09:32
Been thanked: 1 time

Post autor: Andrzej11 »

Fajnie :D Nie ma sprawy, chętnie pogram, choć nie wiem za bardzo o co z tym turniejem chodzi - ale postaram się szybko zorientować. Może parę słów na GG byśmy zamienili. Napisz kiedy możesz znaleźć chwilkę.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Poczytaj tematy ale sprawa jest prosta. Zaginal nam gracz - Leliwa. Myslimy zeby go zastapic. Wkrotce rozpoczyna sie 3 tura, w ktorej zmierzylbys sie z Runnersanem.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Andrzej11
Carabinier
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 10 lutego 2007, 09:32
Been thanked: 1 time

Post autor: Andrzej11 »

OK! Mogę zacząć nawet od jutra. Postaram się skutecznie powalczyć - kiedyś trzeba skonfrontować swoje umiejętności z najlepszymi :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki w sieci”