Los Diablos Polacos - specjalna oferta

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Los Diablos Polacos - specjalna oferta

Post autor: Comandante »

Do konca listopada wazna jest specjalna oferta Los Diablos Polacos. Ci, ktorzy poluja na okazje, moga sie z nia zapoznac tutaj:

http://www.diablospolacos.com/sklep_promocje.php
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

To tak jakbyście dawali gratis przesyłkę.
Fajnie wyszło to stwierdzenie "..oszczędzacie Państwo.." :D .Nie wiem czemu ale mnie to rozbawiło. "..oszczędzacie Państwo..".
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

W tej kwestii wiecej bedzie mial do powiedzienia Andy, ale wydaje mi sie, ze wiem dlaczego Cie to rozbawilo, bo jest to polaczenie zwrotu formalnego (Panstwo) z formą niezobowiązująca (oszczedzacie). Byloby zgrabniej gdyby napisac: "oszczedzają Państwo". Ale forma "oszczedzacie Panstwo" tak sie juz rozplenila w mediach, ze chyba nawet nie jest to uwazana juz za blad...
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Widzę dwa takie same tematy w tym dziale ...
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Usun prosze ten drugi, musialo sie zdublowac w czasie wysylania. Przepraszam
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Nie ma sprawy. Zanim zadziałałem wolałem zapytać/wskazać.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Tak mnie teraz naszło, że przy kupnie (z 15 zł oszczędności) Here I Stand + magazyn C3i 19 numer za 298,50 muszę doliczyć koszt wysyłki 8 zł przy wpłacie na konto (bo wartość zamówienia nie przekracza 300 zł)(razem wyniesie mnie 306,50). I teraz najfajniejsze: zamawiając nie w promocji płacę 15 zł więcej ale oszczędzam na przesyłce bo przekraczam 300 zł (razem 313,50 zł) Więc tak naprawdę rabat wynosi (313,50 -306,50) 7 zł.
Zgadza się? Nie 15 ale 7.
No chyba, że 298,50 potraktujecie jak prawie 300 i nie będzie kosztów wysyłki. Wtedy faktycznie będzie 15 zł.

Chłyt marketindowy? :D
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Arteusz pisze:Chłyt marketindowy? :D
Ostatnio mam wrażenie, jakby nasze forum stało się polem bitwy marketingowej :D
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Ale tylko w temacie Giełda i akcesoria. A po za tym konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła :) . Niech walczą. w końcu to forum o szeroko pojętej wojnie :D
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Arteusz pisze: Chłyt marketindowy? :D
Mialem kiedys takiego znajomego, co przez wiele godzin konstruowal skomplikowany skoroszyt w Excelu, ktory mu obliczal, ktora oferta operatorow telefonii komorkowej bedzie najtansza. Narzedzie uwzglednialo wszystkie rabaty, oferty specjalne itd. Niestety, szybko sie dezakutalizowalo, bo oferenci zmieniali oferty. :D

Kazdy medal ma dwie strony. Kupujac obie wymienione przez Ciebie pozycje "na raty" - czyli kazdą z osobna, zaplacisz wlasnie o te 15 zl wiecej niz przy zakupie promocyjnym. A zatem nikt tu nie klamie i nie ma "chwytów". Dziwna jest ta nasza rzeczywistosc, ludzie stale dopatruja sie "chwytow", "hakow", "manipulacji"...
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Nie mówię, że ktoś kłamie tylko jakoś tak wam wyszło z tą promocją akurat na tą grę (wynika to z tego że cena spadła poniżej 300 zł a wtedy trzeba zapłacić za przesyłkę) . Na innych już tak nie ma.
Jak kupię obie pozycje osobno przy dwóch przesyłkach to owszem 15 zł ale przy dwóch w jednej przesyłce już tylko 7 zł. Dowód wyżej.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Tak, zgadzam sie, Twoje wyliczenia sa prawdziwe. Przy zalozeniu, ze chcesz kupic obie gry jednoczesnie, oszczedzisz 7 zl. Jesli rozlozysz zakup na raty, zaplacisz 15 zl wiecej - ale tylko do czasu, gdy dolar sie nie podniesie, bo potem roznica moze byc wieksza ;)

Nic osobistego w moim poscie nie bylo. Rzeczywiscie, tak sie w tym wypadku ulozyly ceny.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Dolar wkrótce pewnie umocni wzgledem zlotego. Sadzi ktoś, ze to niemozliwe? Kilka lat temu nikt nie sadzil, ze 2,5 PLN za dolara jest mozliwe. Dzis nikt nie sadzi, ze mieszkania moga potaniec. A to tylko kwestia (wcale nie tak dlugiego) czasu.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Comandante, łącznie zmieniany 1 raz.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Co do rubryki ilość zamówień na gry: to ona nie działa czy jeszcze nikt nic nie zamówił? Jak np. będę pierwszy z 2 produktami a nikt nic nie zamówi to czekam do skutku aż się uzbiera odpowiednia ilość zamówień czy po jakimś czasie tak czy tak zamawiacie?
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Wlasnie dotknales waznego tematu. Poniewaz uznalismy, ze ta rubryka dziala ostraszajaco (kazdy czeka az sie cos uzbiera), postanowilismy wprowadzic mala zmiane - zamowienia beda wysylane co jakis czas, bez wzgledu na ilosc chetnych.

Wlasnie probujemy wspolnie okreslic ten czas, wiec niedlugo pojawi sie na ten temat informacja :)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zablokowany

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”