Sprzedam wiele modeli w skali 1:72 piechota, pancerka, lotn.

Sprzedaż, kupno i zamiana figurek oraz innych akcesoriów wargamingowych i modelarskich. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
aro275
Adjudant-Major
Posty: 322
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 19:55
Lokalizacja: Trzebinia
Been thanked: 1 time

Re: Sprzedam wiele modeli w skali 1:72 Piechota, pancerka,lo

Post autor: aro275 »

Witaj biały wilku, miałbyś ochotę na jakieś modele?
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Sprzedam wiele modeli w skali 1:72 piechota, pancerka, l

Post autor: Telamon »

Zważywszy na zaistniałą sytuację tzn. sprzedaż aro partii figurek z mej strony, która miała miejsce prawie rok temu i nieotrzymania ciągle części kwoty od Niego pragnę przestrzec zainteresowanych przed ich zakupem. To raczej skromna suma, aro spłacił dwie raty, jednak mimo wszystko długi należy spłacać choćby zważywszy na honor. Mogę zrozumieć Jego problemy jakich miał mieć sporo w tamtym roku jednak nie jest to chyba przeszkodą aby utrzymywać kontakt informując mnie na bieżąco w sytuacji (nawet odpisując "sry, w następnym miesiącu") zamiast tego ja się muszę dobijać do Aro i w krótkich chwilach jego obecności na forach łapać go za język (otrzymując odpowiedź "sry, w następnym miesiącu). Pieniądze pieniędzmi ale szacunek dla drugiego człowieka powinno się mimo wszystko mieć.

Znużyło mnie to, a choć mam ogromne pokłady cierpliwości i nawet jakąś tam dobrą wolę mam to muszę teraz powiedzieć "Stop".

Oczywiście jak Aro wróci i odda pieniądze ja skasuję ten post.
aro275
Adjudant-Major
Posty: 322
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 19:55
Lokalizacja: Trzebinia
Been thanked: 1 time

Re: Sprzedam wiele modeli w skali 1:72 piechota, pancerka, l

Post autor: aro275 »

Witaj Marcin. Bardzo przepraszam za moje opóźnienie i milczenie. Cały rok walczyłem z moją chorobą (nowotwór) bylem taki osłabiony że na nic nie reagowałem. Oczywiście że teraz jak już lepiej się czuję jak najszybciej postaram się uregulować mój dług. Postaraj się zrozumieć proszę.
Pozdrawiam Arek
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Sprzedam wiele modeli w skali 1:72 piechota, pancerka, l

Post autor: Telamon »

Raz masz awarię samochodu, innym razem pilne wydatki, teraz nowotwór o którym mi nie pisałeś w grudniu gdy na forum byłeś po raz ostatni.

Ale dobrze, rozumiem, wybaczam, a jutro dam Ci na PW znów dane potrzebne do przelewu abyś bez żadnych przeszkód mógł uregulować tenże dług. Akurat pokryję koszt leczenia mego majkuna z zapalenia płuc.

Pozdrawiam.
aro275
Adjudant-Major
Posty: 322
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 19:55
Lokalizacja: Trzebinia
Been thanked: 1 time

Re: Sprzedam wiele modeli w skali 1:72 piechota, pancerka, l

Post autor: aro275 »

Nie chwaliłem się tym na forum. Byłem przerażony.
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Sprzedam wiele modeli w skali 1:72 piechota, pancerka, l

Post autor: Telamon »

aro275 pisze: piątek, 7 kwietnia 2017, 09:37 Nie chwaliłem się tym na forum. Byłem przerażony.
Czy mogę już oczekiwać, że zwrócisz mi owe 60zł bądź figurki?
Czy naprawdę muszę się dopraszać o tak małą sumę pieniędzy? Wiem iż zacząłeś regularnie zaglądać na forum. Jeżeli nie pamiętasz danych do przelewu to chętnie Ci je przypomnę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Bitewnych”