Skąd wziąć pleksę?

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
Awatar użytkownika
killy9999
Adjudant-Major
Posty: 281
Rejestracja: wtorek, 20 listopada 2012, 12:17
Lokalizacja: Łódź

Skąd wziąć pleksę?

Post autor: killy9999 »

Słuchajcie, mam bardzo elementarne pytanie - skąd wziąć pleksę? Mam w domu jedną płytę z Castoramy, ale jest ona marnej jakości (bardzo się porysowała) i niestety wymiar mi nie odpowiada, bo o ile plansza do Combat Commandera się pod nią mieści, to do Bomber Command czy Red Winter już nie. Kupiłem niedawno Ardennes '44 i chciałem kupić dwie płyty pod wymiar tak żeby przykryć całe plansze i żeby pasowało do wymiarów mojego stołu. No i tutaj zaczęły się schody, bo ceny jakie znalazłem w sieci są delikatnie mówiąc wysokie. Np. za 1 metr kwadratowy 80PLN + VAT, czyli przy wymiarach jakie potrzebuję cena pleksi będzie porównywalna z ceną Ardennes '44, co jest lekką paranoją. Czy możecie coś doradzić? Ktoś potrafi wskazać jakiś sklep w Łodzi gdzie można dostać pleksę pod wymiar w rozsądnej cenie?
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Re: Skąd wziąć pleksę?

Post autor: PProteus »

Polecam Akces na Maratońskiej -> http://www.akces.eu/.
Wg. aktualnego cennika 1m2 można kupić już za ok. 70zł brutto.
Ale najlepszą opcją jest przejrzenie oferty odpadów u pana obsługującego stację paliw w budce po lewej stronie za bramą. Tam można znaleźć całkiem duże kawałki w śmiesznych cenach.
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
Awatar użytkownika
killy9999
Adjudant-Major
Posty: 281
Rejestracja: wtorek, 20 listopada 2012, 12:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Skąd wziąć pleksę?

Post autor: killy9999 »

Dzięki. Właśnie na ceny Akcesu patrzyłem jak mówiłem że są wysokie ;) Ale dzięki za cynk z tymi odpadami, może faktycznie coś tam znajdę. A można to potem gdzieś na miejscu przyciąć jeszcze czy trzeba brać takie jakie są i już?
PProteus
Appointé
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:21
Lokalizacja: Pabianice

Re: Skąd wziąć pleksę?

Post autor: PProteus »

Ja nie korzystałem z opcji cięcia towarów z "budy", ale pewnie trzeba by zapłacić zgodnie z cennikiem. Wprawdzie nie zawsze znajdowałem ciekawe okazy, ale jak już mi się udawało to mniej więcej mi pasowały wymiarami.
Sprzedam gry:
- Euro
- Wojenne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”