Instrukcja Mława 1939 (Dragon)

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
raper02info
Enfant de troupe
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 10 stycznia 2014, 09:40

Instrukcja Mława 1939 (Dragon)

Post autor: raper02info »

Witam,

Mam na imię Rafał jestem ze Świnoujścia ostatnio w domu zrobiłem przegląd starych gier z serii DRAGON i staram się je poskładać. Posiadam gry KIRCHOLM 1605, WIEDEŃ 1683, SZCZURY PUSTYNI, KESSERINE 1943, BAGRATION 1944, oraz MŁAWA 1939. Szukam w domu już od jakiegoś czasu instrukcji do MŁAW'y i nie mogę znaleźć. Przeszukując forum dowiedziałem się, że raczej w necie instrukcji nie znajdę, ale może ktoś z was ma jakieś skany instrukcji? Próbuję też odtworzyć pogubione żetony. Na razie używam do tego skanera fotoshop'a i drukarki. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tworzeniu żetonów i dobre sprawdzone metody do tego:)??

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów,
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Instrukcja Mława 1939 (Dragon)

Post autor: Raleen »

Witaj

Też będę potrzebował instrukcji do tej gry, tak że coś wymyślimy (paru kolegów u nas ją ma). Natomiast co do żetonów i innych kolorowych elementów, polecam Ci kontakt z Silverem (przez prywatne wiadomości, zwłaszcza jak by Ci się spieszyło). On często robi własne elementy gier, samoróbki, uzupełnienia, tak że chyba najlepiej Ci poradzi. Poza tym w tym dziale dawniej zamieszczane były różne tego typu rzeczy, tak że też możesz poszukać.

Miło, że do nas dołączyłeś, udanego korzystania z Forum!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”