Zasady - gdzie je mogę dostać?

Gra wydawnictwa GMT Games (polska edycja wyd. Gołębiewski)
Awatar użytkownika
MJT
Chasseur
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 27 marca 2006, 08:14
Kontakt:

Zasady - gdzie je mogę dostać?

Post autor: MJT »

Mam pytanie czy można, skądś zdobyć brakujące elementy gry, ja ostatnio zrobiłem wielką głupotę, pożyczyłem Ścieżki Chwały koledze i oddał mi bez zasad teraz nie mogę go nigdzie dorwać. Zwracam się z taką prośbom czy ktoś mógłby dla mnie wykonać ksero, bo na oryginał to chyba nie ma, co liczyć. Oczywiście mam całą grę oprócz zasad. A szkoda pozbywać się całej gry z powodu braku zasad.
Darth Stalin
Censor
Posty: 6569
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Post autor: Darth Stalin »

Tu masz najnowsze Living Rules (po angielsku, niestety):

http://www.gmtgames.com/nnpg/pog_main.html

generalnie najlepiej mieć właśnie przepisy w oryginalnej wersji
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

Zasady polskie z pudełka z grą są dostępne jak wejdziesz z Gier Wojennych na :arrow: Scieżki chwały :arrow: Dowlands :arrow: takm sa zasady i tabele wystarczy wydrukować
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
MJT
Chasseur
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 27 marca 2006, 08:14
Kontakt:

Post autor: MJT »

:lol: D:lol: Z:lol: I:lol: Ę:lol: K:lol: U:lol: J:lol: Ę:lol:

Znowu powrócił uśmiech na moją twarz, naprawdę się cieszę jak dziecko. Chyba kiedyś tego nie było na stronie, jak się zastanawiałem czy kupić czy nie kupić to była tylko errata i tabelki.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Re: Zasady - gdzie je mogę dostać?

Post autor: Comandante »

MJT pisze:Mam pytanie czy można, skądś zdobyć brakujące elementy gry, ja ostatnio zrobiłem wielką głupotę, pożyczyłem Ścieżki Chwały koledze i oddał mi bez zasad teraz nie mogę go nigdzie dorwać. Zwracam się z taką prośbom czy ktoś mógłby dla mnie wykonać ksero, bo na oryginał to chyba nie ma, co liczyć. Oczywiście mam całą grę oprócz zasad. A szkoda pozbywać się całej gry z powodu braku zasad.
albo druga wersja: mam calego Cyberboarda tylko bez zasad ;)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Darth Stalin pisze:generalnie najlepiej mieć właśnie przepisy w oryginalnej wersji
No wiesz co! :shock: To pocośmy się tak z Outlawem męczyli? :wink:
http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,3.html (najnowsza wersja instrukcji po polsku)
http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,2.html (najnowsze opisy kart po polsku)
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Darth Stalin
Censor
Posty: 6569
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Post autor: Darth Stalin »

Przepraszam! :oops:
Po prostu w pewnym momencie umknęło mi Wasze zaktualizowane dzieło!
dasilwa
Carabinier
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2006, 21:37

Post autor: dasilwa »

Andy pisze: http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,3.html (najnowsza wersja instrukcji po polsku)
http://www.grywojenne.pl/sciezki,chwaly,2.html (najnowsze opisy kart po polsku)
Czy ktoś wie skąd można jeszcze ściągnąć te pliki? Niestety z podanych linków już nie można ściągnąć.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dasilwa jeśli jeszcze nie masz tych zasad to grzebałem ostatnio i okazało się, że przez przypadek znalazłem, wydrukowałem sobie kiedyś po ściągnięciu ze strony Gołębia i jakoś się w tej formie uchowały. Skan mogę zrobić jakby co.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Już wysłałem Dasilwie pliki.
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Andy, a moze by je umiescic na stronie GMT - w czesci poswieconej zasadom nieangielskim :?: Ewidentnie brakuje tam polskiej flagi...

V.
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Nie wiem jak z prawami Gołębiewskiego do tych tekstów. W każdym razie jako współautor tłumaczenia byłbym rzecz jasna za.
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Gołębiewski może mieć wyłączność na polską wersję tej gry, więc byłbym co do tego umieszczania ostrożny. A jeśli się da, to można i u nas umieścić do ściągnięcia na stronie SiS, mamy taką opcję.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Już od dawna postuluję aby ożywić dział download. Czekam i czekam. Wiele osób zapewne ma coś co można tam umieścić. Zebrałoby się tego trochę.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Który dział? U nas? Dziś/jutro się ożywi - będę wrzucał do niego zasady systemu Szwadron, niedługo powinienem mieć też do wrzucenia zasady "Plutonu"...

Jeśli coś chcecie bym zamieścił podsyłajcie mi na adres: raleen@gmail.com
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ścieżki chwały”