Lokalizator graczy

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Filipowicz
Sergent
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:02
Lokalizacja: Warszawa

Lokalizator graczy

Post autor: Filipowicz »

Witam

Szukam graczy UW z Wawy, mam Gladiatorów, VA3A i Synthe - trzy małe armie na około 200p.

Kontakt: gg 8376785
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Jeśli poszukujesz przeciwników dla swoich niezwyciężonych oddziałów, tutaj możesz zamieścić krótki opis. Pamiętaj aby wymienić kim dowodzisz, kogo szukasz oraz koniecznie różne metody kontaktu [telefon, SMS, komunikator, itp].
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Siemka

Szukam graczy z Łodzi. Aktualnie mam w skali 1:600 niepełną dywizję amerykanów do Modern Spearhead, dość sporo Niemców do Spearheada (WW2) i te same nacje będę robił do Blitzkrieg Commandera i Coldwar Commandera. W skali 1:72 (Operation World War 2) mam Niemców i Brytyjczyków teoretycznie gotowych do gry.

GG w profilu.

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Co znaczy teoretycznie ??

gg w profilu wcale nie masz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Teoretycznie znaczy że by się podstawki przydały, a co do gg, to byłem święcie przekonany że pisałem. Już poprawiam błąd :P

Pozdro
T
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Diabeu
Carabinier
Posty: 20
Rejestracja: sobota, 24 czerwca 2006, 20:17
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 2 times

Post autor: Diabeu »

szukam graczy z Wrocławia. Posiadam polską armię w 10 mm do Renaissance Principles of War, oraz 6mm niemiecką i brytyjską do Mein Panzer, ale mogę się przerzucić na BCK. Jestem otwarty na inne epoki i skale.
gg: 3979545
mail: glazdodiabel@wp.pl
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Lokalizator graczy

Post autor: Bagu »

[Kraków]do ludzi z krk ---> panowie dajcie znac na pw co i jak jestem z krakowa i proponuje pograc w FOG, ancienta tez znam i pograc moge wiec walic na prv

[stworzyłem nowy temat-xardas]
I bardzo dobrze ;)
To ja sie uzupełnię;
ystemy;
FOG; Rzym przed reforma, Goci, Celtowie,Germanie, Francja i Anglia z okresu wojny róż
WAB; Rzym i Celtowie
Warmaster Ancient; Anglia XIII

Pisac na pw :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 maja 2008, 09:30 przez Bagu, łącznie zmieniany 6 razy.
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

[Olsztyn]

O:WWII
Niemcy i USA
Napoleonic Batelboard Francyja
WAB- Kartagina,HYW Anglicy i Armia XVII wieczna
Modern - Lata 80 IDF i GB

W pierwsze dwa systemy gramy tu:
http://www.miscast.fora.pl/
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 maja 2008, 17:10 przez xardas12r, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Suleyman
Tambour
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 21 października 2007, 22:18
Lokalizacja: Weyherowo

Post autor: Suleyman »

[Wejherowo]

System:WAB

Armie: Macedonia, Grecja, Szwajcaria, Turcja.

Gotów do gry z ludźmi z Trójmiasta.
Jeyo4
Sous-lieutenant
Posty: 494
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 15:14
Has thanked: 20 times
Been thanked: 52 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: Jeyo4 »

Nie wiem, czy to dobry dział.
Nie mam armii do żadnego systemu. Na razie maluję bardziej jako modelarz niż gracz. chciałbym jednak w końcu sobie pograć. Mieszkam w Bielsku Podlaskim (woj. oczywiście podlaskie), a tu chyba nie ma nikogo, kto grałby w historyczny wargaming. Najbliżej mam do Białegostoku, a to 50 km, ale raz na jakiś czas mógłbym wyskoczyć. Mam jednak pewne ograniczenia: dojazd, dzieci przedszkolno-szkolne (a żona wieczorem często w pracy).
Gdzie można w Białymstoku pograć?
Jak pisałem, nie mam armii do żadnego systemu, ale gdybym wiedział jacy są potencjalni oponenci to pomalutku coś bym zrobił. Jak na razie:
1. W 15 mm ( np. DBA) nie mam nic, ale może mógłby zrobić coś...... ze starożytności????
2. WW2O -też nic konkretnego, ale paru Amerykanów (1/72) już mam, jeszcze coś bym domalował.....Niemcy trochę gorzej, ale też da się zrobić.
3. Zacząłem robić w 1/72 armię angielską z wojny stuletniej ( powiedzmy, że zrobiona w 70 %) do DBA.
4. Maluję sobie bardziej dla malarskiej satysfakcji niż do grania ( jak na razie) wikingów i Normanów w 28 mm coś tak pod DBA czy FOG, ale w takiej skali chyba mało się w Polsce gra (mimo, że figurki są piękne).
Mam też jakieś armie pod Lotra, ale to temat na inne forum.
Generalnie jestem otwarty jeśli chodzi o systemy i armie. Na razie nie mam nic konkretnego, bo nie mam z kim grać.
endrju
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 30 maja 2006, 12:41

Re: Lokalizator graczy

Post autor: endrju »

Kraków

Szukam graczy do 15mm sci-fi i fantasy - mam sporo figurek do grania niedużych skirmishy (5-10 figurek na bandę) i zaczątki dwóch frakcji do GruntZ (opartych na Capitolu i Bauhausie z uniwersum Mutant Chronicles). Oprócz tego - armie Bretonii i Undeadów do Warmastera (na podstawkach 30x60, 750 pkt. każda) oraz dwie startowe floty do Full Thrusta (NSL i FSE).
Zasady do ustalenia - mam GruntZ, Flying Lead i trochę różnych skirmishowych systemów przeznaczonych oryginalnie do grania w 28mm (Necromunda, Warlord...).
Awatar użytkownika
Crew
Adjudant
Posty: 210
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2013, 09:36
Kontakt:

Re: Lokalizator graczy

Post autor: Crew »

Jest to mój pierwszy post tutaj, dlatego witam wszystkich bardzo serdecznie.


Chciałbym zacząć swoją przygodę z wargamingiem. Interesuje mnie zwłaszcza okres II wojny światowej. Czytałem nieco na temat różnych systemów bitewnych i z tego, co dotąd udało mi się dowiedzieć wnioskuję, że na początek warto zagrać w jakiś prosty system skirmish, tak aby mnogość zasad i statystyk nie zniechęciła mnie do zabawy.
Grałem dwa razy w Operation Squad WW II, ale już widzę, że pewne mechanizmy mnie trochę irytują (choć może to być błędne wrażenie, bo rozgrywkę prowadziłem ze znajomym tak samo "świeżym" jak ja).
A teraz do rzeczy:

Poszukuję osób chętnych do gry w okolicach Rzeszowa.
Co mogę zaoferować?
Figurki warlorda 28 mm (Polska 1939, Waffen SS)
Elementy na stół (mata, domki, murki, zarośla, schron i parę innych przeszkadzajek).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Re: Lokalizator graczy

Post autor: Przemos19 »

Hmm polecam zainteresować się nowym systemem Battlegroup Kursk:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.php?f=236&t=11589 - ważne pliki, próbki podręcznika.
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Awatar użytkownika
psborsuk
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 687
Rejestracja: czwartek, 8 września 2011, 22:43
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 49 times
Been thanked: 32 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: psborsuk »

Wspólnie ze znajomym (a być może dwoma, zależnie od indoktrynacji) przymierzamy się do gry w Cold War Commandera. Czy znajdą się chętni w okolichach Łodzi na grę z (póki co) laikami w temacie?
Awatar użytkownika
Warchoł
Strażnik wielki koronny
Posty: 2024
Rejestracja: czwartek, 19 marca 2009, 20:24
Lokalizacja: Kattowitz/ Домброва-Гурнича

Re: Lokalizator graczy

Post autor: Warchoł »

Katowice i okolice

Systemy: Song of Blades and Heroes, Song of Drums and Shakos, Mutants and Death Ray Guns, Mordheim, Flashing Steel

Kogo mam: krasnoludy, bandyci, barbarzyńcy, beastmeni, łowcy czarownic (SoBH, Mordheim), Kozacy i Polacy (Flashing Steel), Green Jackets (SDS)
Prawem i Lewem: sarmacki skirmish: http://www.sarmackiskirmish.blogspot.com

PiL: Koroniarze, Boćwiny, Lipkowie, Węgrzy, Szeklerzy, Wołosi, Mołdawianie, Pludracy, Kozacy, Serbowie, Chorwaci
BGK/CoC: Rumuni
BW-N: Księstwo Warszawskie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”