Lokalizator graczy

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
teilweise
Sergent
Posty: 101
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 22:40
Lokalizacja: Sulęcin/Oderbruch Gebiet
Has thanked: 17 times
Been thanked: 16 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: teilweise »

Witam wszystkich, chciałem się zorientować jak wygląda sytuacja wargamingowa w Poznaniu. Jakie dominują systemy i jak są zorganizowane. Dzisiaj odwiedziłem to ciekawe miasto i wyszło, że podróż tam ode mnie nie trwa jakoś bardzo długo. Jak się sytuacja ogólna w kraju uspokoi, chętnie bym przyjechał na jakieś większe granie/turniej.
Awatar użytkownika
de Morney
Adjudant-Major
Posty: 292
Rejestracja: środa, 26 czerwca 2019, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 71 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: de Morney »

Bardzo duża część środowiska skupia się wokół sklepu Warband. Z tego co mi wiadomo to grają tam w: Bolt Action, Flames of War, Mortem et Gloriam. Znajdziesz też chętnych na Mortal Gods, Blood and Plunder. Nie wiem jak Black Powder i Hail Caesar, ale pewnie też znajdą się chętni. Jednakże BA i FoW to takie sztandarowe wręcz tytuły grane na stołach Warbandu. Możesz zawsze napisać do sklepu z pytaniem co zazwyczaj jest grane, chociaż należy uwzględnić obostrzenia wynikające z pandemii. Pewnie pominęłam sporą część systemów, ale to tyle co mi przychodzi na szybko z pamięci do głowy.
teilweise
Sergent
Posty: 101
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 22:40
Lokalizacja: Sulęcin/Oderbruch Gebiet
Has thanked: 17 times
Been thanked: 16 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: teilweise »

de Morney pisze: piątek, 30 października 2020, 23:14 Bardzo duża część środowiska skupia się wokół sklepu Warband. Z tego co mi wiadomo to grają tam w: Bolt Action, Flames of War, Mortem et Gloriam. Znajdziesz też chętnych na Mortal Gods, Blood and Plunder. Nie wiem jak Black Powder i Hail Caesar, ale pewnie też znajdą się chętni. Jednakże BA i FoW to takie sztandarowe wręcz tytuły grane na stołach Warbandu. Możesz zawsze napisać do sklepu z pytaniem co zazwyczaj jest grane, chociaż należy uwzględnić obostrzenia wynikające z pandemii. Pewnie pominęłam sporą część systemów, ale to tyle co mi przychodzi na szybko z pamięci do głowy.
Dzieki za namiar. Zapomnialem, ze teraz trzeba takie rzeczy robic przez Facebooka.
Awatar użytkownika
de Morney
Adjudant-Major
Posty: 292
Rejestracja: środa, 26 czerwca 2019, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 71 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: de Morney »

Niestety, ale z samym Warbandem możesz też śmiało złapać kontakt mailowy przez ich stronę, więc jest jakaś szansa na ominięcie twarzoksiążki.
Żelaznabrew
Tambour
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 6 stycznia 2024, 23:59
Has thanked: 5 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: Żelaznabrew »

Chętnych graczy z Poznania zapraszam do kontaktu! :)
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2423
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Re: Lokalizator graczy

Post autor: Teufel »

Gramy co 2 piątek w Baranowie to część Poznania w dużej fajnej świetlicy od 18.00 do końca. Teraz spotkanie jest 19.01.
Legiony i ja mamy się dobrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”