Tusk szefem Rady Europejskiej

Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Tusk szefem Rady Europejskiej

Post autor: Telamon »

Awatar użytkownika
elahgabal
Maréchal d'Empire
Posty: 6108
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 19:14
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 10 times
Been thanked: 84 times

Re: Tusk szefem Rady Europejskiej

Post autor: elahgabal »

Niemcom zazdrościmy kanclerzyny i Jej rozumu, a także sprawności instytucji państwowych :roll:
"Jakie warunki mam im przedstawić?" "Najgorsze, jakie wymyślisz."
Kondeusz do Puységur (oblężenie Furnes, 1648 r.)

https://www.youtube.com/watch?v=RUmdWdEgHgk
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Tusk szefem Rady Europejskiej

Post autor: Telamon »

Awatar użytkownika
Match
Captain
Posty: 1647
Rejestracja: poniedziałek, 30 stycznia 2006, 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tusk szefem Rady Europejskiej

Post autor: Match »

Byłem świadkiem niesamowitej sytuacji. To wydarzyło się wczoraj o 23.00, w Warszawie. Idę sobie przez miasto, słucham muzyki z iphona, gdy nagle słyszę krzyk. Muzyka nie leciała głośno, a krzycz był przeraźliwy więc usłyszałem. Wyjąłem słuchawki z uszu, obejrzałem się a tam kobieta krzyczała, rzucała rękoma, płakała. Wskazywała na dziecko, które było ciągnięte przez dwóch mężczyzn w stronę samochodu. Dziecko się wyrywało. Wszyscy osłupieli, mieli telefony w rękach, wykręcili 997, 998, 999, co tylko się dało. Nagle z bramy wyszedł mężczyzna i dwóch innych panów ubranych na czarno. To chyba byli ochroniarze. Mężczyzna ten podbiegł do tych dwóch bandytów i kazał im natychmiast puścić dziecko. Ci zaczęli się śmiać, a wtedy on wyrwał jednemu z nich broń i przystawił do głowy. Dziecko wyrwało się i uciekło do matki.. Ludzie bili brawa. Matka mu dziękowała. Mężczyzna ukłonił się i wszedł z powrotem do bramy. Nie było wcześniej widać jego twarzy, ponieważ było ciemno, a i miał kapelusz. Poszłam za nim do bramy. Z czystej ciekawości, zobaczyć jak wygląda. On wszedł do klatki, weszłam za nim. Wchodząc usłyszałam głos ,,Panie premierze, nie może Pan sobie robić teraz rozgłosu.To było nie rozsądne. Trzeba to było zostawić policji'' Bohater milczał. Odezwał się głos kobiecy "Tato nie słuchaj go. Dobrze zrobiłeś'' Tymczasem ja powoli szedłem po schodach na górę, ku dźwiękom. "Donald, co ty zrobiłeś, nie potrzebne nam są media na głowie. Chciałem jechać na polowanie'' - odezwał się jakiś mężczyzna. W końcu wszedłem na 2 piętro, tam gdzie wszyscy stali i...TAK!!!! To był Donald TUSK! To Donald TUSK uratował to dziecko!! TO on!!! Sam nie mogłem w to uwierzyć, ale to prawda!! To nie prowokacja!! To czysta prawda!!

Powiadommy media, ludzi!! Tak bohaterski czyn nie może przejść niezauważony!
Moje gry
"Diplomats! The best diplomat I know is a fully activated phaser bank!" - Lt. Cmdr. Montgomery Scott
Obrazek
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tusk szefem Rady Europejskiej

Post autor: AWu »

To wina Tuska :)

Natomiast obawiam się, że temat ten zaraz złamie regulamin :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Re: Tusk szefem Rady Europejskiej

Post autor: Raleen »

Ponieważ niezależnie od ostatniego posta mam podobne obawy co AWu, więc na tym kończymy ten wątek.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Geopolityka i współczesne konflikty zbrojne”