Moderacja działu

Gra o zamachu majowym w 1926 r.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Moderacja działu

Post autor: Raleen »

Temat ten służy do zamieszczania przez moderatorów ogłoszeń organizacyjnych, a także do zadawania pytań i dyskusji na tematy organizacyjne dotyczące działu. Prosimy wykorzystywać ten temat do komunikacji z moderatorami w sprawach organizacyjnych, innych niż sprawy indywidualne (o tych należy pisać na PW).

Aktualnie moderatorem działu jest: Umpapa

Informacja o moderacji działów aktualizowana na bieżąco: https://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=107&t=19447


Mam nadzieję, że choć moderator od niedawna na naszym forum, to szybko się zadomowi. Życzę powodzenia w rozwoju projektu. Szykuje się dobra gra, więc tym bardziej się cieszę, że będzie miała u nas swój macierzysty dział.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Post autor: Umpapa »

Czołem Obywatele (tak po legionowemu :D)

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Raleen za udostępnienie forum naszemu projektowi.

Pierwszy raz w życiu jestem moderatorem, więc pokornie proszę o wybaczenie i pobłażliwość jeśli naruszę zasady moderowania lub generalnie netykiety.

Będę łagodnym moderatorem. :devil:

Uprzejmie proszę o zglaszanie wszelkich zastrzeżeń.

Dziekuję za uwagę

To byłem ja, Umpapa, młodszy moderator.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Od strony organizacyjnej, proponowałbym zrobienie oddzielnych wątków dla poszczególnych grup reguł, np. według rozdziałów przyszłej instrukcji.

Będzie łatwiej się zorientować. A więcej wątków to i dyskusja prędzej się rozwinie :) .

Niezależnie od tego można zostawić jakieś o charakterze bardziej ogólnym.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Post autor: Umpapa »

Dobra myśl.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Maj 1926”