III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategiczną

Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategiczną

Post autor: Robson »

Takie coś wynalazłem:

https://www.facebook.com/events/4084197 ... 335569359/

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos ... 5920_n.jpg

Nie wiem na ile się będzie wyświetlać niezalogowanym na fb, dlatego przepisze najważniejsze dane:

"To już trzecie spotkanie z wszelakimi grami historycznymi. Serdecznie zapraszam weteranów tego hobby jak i ludzi którzy dotychczas nie mieli okazji spróbować zarazić się tą fantastyczną pasją.
Wstęp oczywiście wolny przez cały czas trwania spotkania"

PT: 16:00 - 1:00
SB: 10:00 - 1:00
ND: 10:00 - 1:00

W Sobotę w godzinach 10:00 - 14:00 będę prowadził pokaz DBA, kto jest w Krakowie i chciałby pograć/nauczyć się grać, zapraszam! Corsarii?

Być może uda mi się też wciągnąć nowych graczy i będzie szansa na zapełnienie turnieju!

Z innych ciekawych, o 15:00 w sobotę pokaz OiM ;) Można upiec dwie pieczenie za jednym razem ;)
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategic

Post autor: Raleen »

Robsonie, pomogę Ci:

http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=116&t=12719

Imprezę organizuje nasz kolega z forum i umawiamy się na granie gdzieś od dwóch miesięcy. Wszystkie informacje są w wątku powyżej.
Z początku impreza była czysto planszówkowa, potem dołączyły także bitewniaki.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Re: III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategic

Post autor: Robson »

A, to dlatego pisałeś o tym turnieju w niedzielę 16.03 :) ;)

Ja niestety zobaczyłem info na FB a na stronie DBA na forum nic niestety mi się nie pojawiło, dlatego wolałem wrzucić, żeby zainteresowac kogoś od DBA.
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategic

Post autor: Raleen »

Nic to, jak będziesz w sobotę i/lub w niedzielę, to się pewnie zobaczymy, tylko ja będę w sali z planszówkami.
Przy okazji jak będziesz chciał rzucić okiem na moją "Ostrołękę 1831", to też zapraszam.

Impreza jest cykliczna, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić turniej DBA na kolejnej edycji. W tej chwili Samuel ma w planach co najmniej dwie edycje w roku, ale rozmyślali czy nie zrobić częściej. Czas pokaże.

I jeszcze Cię zlinkuję relacje z dwóch poprzednich edycji, bo pewnie na portal nasz też nie zaglądasz łobuzie ;).

I Podwawelskie Spotkanie Otwarte z Grą Historyczną i Strategiczną:
http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=123

II Podwawelskie Spotkanie z Grą Historyczną i Strategiczną:
http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=123
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Corsarii
Sergent
Posty: 134
Rejestracja: poniedziałek, 5 października 2009, 01:10
Lokalizacja: Kraków

Re: III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategic

Post autor: Corsarii »

Robson pisze: W Sobotę w godzinach 10:00 - 14:00 będę prowadził pokaz DBA, kto jest w Krakowie i chciałby pograć/nauczyć się grać, zapraszam! Corsarii?
Możliwe, że wpadnę, jutro dam znać.
Na warsztacie - wszystkiego po trochu....
"Rzucisz szelmę w jedną przerębel, to on ci drugą wypłynie i jeszcze śledzia żywego w pysku trzyma"
"Oj oj oj wojna panna zła, chłopca zabrać chce, a on jej kosza da"
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Re: III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategic

Post autor: Robson »

Mała poprawka: DBA startuje o 11:00.
I jeszcze Cię zlinkuję relacje z dwóch poprzednich edycji, bo pewnie na portal nasz też nie zaglądasz łobuzie ;).
Cóż, taki ze mnie niedobry Rumcajs ;)
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
Dajmiech
Adjudant-Major
Posty: 303
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2007, 21:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 11 times

Re: III Podwawelskie Spotkania z Grą Historyczną i Strategic

Post autor: Dajmiech »

Czy ktoś jest zainteresowany grą w DBA na kolejnych, IV Spotkaniach 24-26 października?
ODPOWIEDZ

Wróć do „DBA”