De Bellis Cracoviensis II

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Czy na pierwszym zdjęciu u dołu po lewej to jest Sławek Okrzesik?
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Ten sam.
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Sobota - turniej. Niedziela - pokazy.
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Post autor: szeperd »

Pewnie rozgrywki wystartują ok 9/10-ej, 5 bitew z przerwą na obiad (w pobliskiej chińskiej restauracji ^^ ) i o 17ej jesteśmy po imprezie. kujmy żelazo!
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Post autor: Robson »

no to możecie liczyć +1 robson
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Post autor: Bagu »

I ja
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Ustalone. Drugi weekend grudnia. 12-13. W ciągu 2-3 dni dopracuję zasady turnieju do zasad ligowych (oraz same zasady ligowe) i wrzucę na stronkę już jak PDF.

Na razie poproszono mnie o szybkie przesłanie regulaminu imprezy i programu pokazów (na razie DBA, BB DBA) a w ciągu 1-2 tygodni spotkam się osobiście z dyrektorem w celu dogadania detali.

Mam prośbę do Was. Jeśli ktoś z Wam może zorganizować w niedzielę po turnieju (myślę nad zrobieniem poza pokazami również jakiś niedzielnych rozgrywek niezależnych od sobotniego turnieju) jakiegoś pokazu nie-DBA to dajcie znać. 1-3 systemy, na ilość "odwiedzających" w zupełności wystarczy. Pokaz to może być po prostu gra towarzyska pomalowanymi armiami na ładnym stole... jeśli pojawią się chętni, będize można im wyjaśnić zasady itp.

Niestety lokalni mieszkańcy nie sa najbardziej aktywnym środowiskiem i tłumów na pokazach nie ma co wyglądać. Jednak obiecałem pokazy i taka też zresztą wypracowana jest tradycja, więc coś powinniśmy zaoferować.

Z mojej strony, jeśli ktoś pojedzie z mojej okolicy autem, oferują stół pokazowy do Mordheim.

Im szybciej ustalimy co możemy zaoferować tym szybciej zrobię plakat informujący i puszczę wieści w Polskę.
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Post autor: szeperd »

12-13? w porządku. zrobię wszystko, żeby być w sobotę na 100% oraz zmotywować kilka osób do przyjazdu. cel na ten rok: dwucyforwa liczba graczy ^^
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Na niedzielę planuje BB DBA. Jak na PCh. Tylko Zwierzak musiałby pożyczyć armię. Pożyczysz Kolego?

Do tego naukę gry w DBA i może, jeśli ktoś autem będize wracał w niedziele, pełen stół do Mordheim. tsarowi obiecałem grę już daaawno temu.


Duch bojowy w narodzie!
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Post autor: Robson »

Nie chciałem się z tym zdradzać przed zakończeniem... ale byc może mógłbym przynieść dwie armie do HotT... Jakie? To tajemnica ;) Ale powiem tylko że ze znanego skądinąd swiata...
Nie wiem tylko czy sie wyrobię... 24 elementy do pomalowania w dwa miesiące ;/
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

To małe piwo! :D

A Armię do HOTT sam bym chętnie złożył ale do tego MUSZĘ mieć przeciwnika, który ze mną wybierze odpowiedni klimat, bo opcji jest tysiące.

Mityczna Grecja, może jakieś krasie, szkielety?

Jednak pokaz HOTT były świetną sprawą!
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Aktualizowałem 1 wypowiedz o wstępny regulamin.

W poniedziałek zacznę rozglądać się za sponsorami nagród.
Awatar użytkownika
Cezary29
Adjudant-Major
Posty: 321
Rejestracja: poniedziałek, 23 lipca 2007, 12:21
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Cezary29 »

MiSiO pisze:Ustalone. Drugi weekend grudnia. 12-13. W ciągu 2-3 dni dopracuję zasady turnieju do zasad ligowych (oraz same zasady ligowe) i wrzucę na stronkę już jak PDF.

Na razie poproszono mnie o szybkie przesłanie regulaminu imprezy i programu pokazów (na razie DBA, BB DBA) a w ciągu 1-2 tygodni spotkam się osobiście z dyrektorem w celu dogadania detali.

Mam prośbę do Was. Jeśli ktoś z Wam może zorganizować w niedzielę po turnieju (myślę nad zrobieniem poza pokazami również jakiś niedzielnych rozgrywek niezależnych od sobotniego turnieju) jakiegoś pokazu nie-DBA to dajcie znać. 1-3 systemy, na ilość "odwiedzających" w zupełności wystarczy. Pokaz to może być po prostu gra towarzyska pomalowanymi armiami na ładnym stole... jeśli pojawią się chętni, będize można im wyjaśnić zasady itp.

Niestety lokalni mieszkańcy nie sa najbardziej aktywnym środowiskiem i tłumów na pokazach nie ma co wyglądać. Jednak obiecałem pokazy i taka też zresztą wypracowana jest tradycja, więc coś powinniśmy zaoferować.

Z mojej strony, jeśli ktoś pojedzie z mojej okolicy autem, oferują stół pokazowy do Mordheim.

Im szybciej ustalimy co możemy zaoferować tym szybciej zrobię plakat informujący i puszczę wieści w Polskę.
Misio moze Warmachine?:) wiesz jak lubie ta gre :pom:
________________________________
si vis pacem para bellum
_________________________________
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Dla mnie bomba - kto zorganizuje pokaz? :D
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

http://www.zgielk.pl/index.php?option=c ... Itemid=100

Tutaj znajdziecie listę aktualnie zgłoszonych. Zapisujcie się!
ODPOWIEDZ

Wróć do „DBA”