Stoły i tereny do DBA

Kadzik

Re: Stoły i tereny do DBA

Post autor: Kadzik »

:shock:
Wygląda rewelacyjnie! Jak dla mnie jeden z najlepszych obozów jakie widziałem i z pewnością wykorzystam podobny patent do jakieś swojej armii! Super!
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Re: Stoły i tereny do DBA

Post autor: Robson »

Czy mi się wydaje czy masz całą klawiaturę zapaćkaną kropeczkami farby? :D Nawet myślałem przez chwilę że sobie przejechałeś sprayem po prawej częsci, ale widze teraz ze to cien lampki ;)

A obóz bardzo soczysty i sielski, tylko winogron na krzaczkach brak :)
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Re: Stoły i tereny do DBA

Post autor: MiSiO »

Jak nie przekonywała mnie sama konstrukcja, to po pokryciu winoroślą całość wygląda naprawdę wybornie. Nic lepszego niż oryginalny i elegancki obóz.
Awatar użytkownika
Fork
Sergent-Major
Posty: 164
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 22:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stoły i tereny do DBA

Post autor: Fork »

Wybaczcie archeologię, ale nie miałem zielonego pojęcia, gdzie to wrzucić. Znalazłem wreszcie ten temat i stwierdziłem, że się podepnę, bo bardziej odpowiedniego już chyba nie ma ;)

Prokrastynacja wzięła mnie w swe gościnne ramiona i tak, zamiast rysować projekt inżynierski, skończyłem swoją tekturową, składaną planszę do DBA 60 x 60 cm:

Obrazek

Może trochę dałem ciała jako konstruktor, bo zamiast postarać się o jakieś solidne zawiasy, połapałem obie części płótnem, taśmą, papierem i matą trawiastą... i nawet jakoś się to trzyma. Na matę (swoją drogą ta bibułka z trawą naprawdę nazywa się "matą"?) przykleiłem gdzieniegdzie drobne patyczki i żwirek dla kota, a trawkę pociągnąłem suchym pędzlem i popryskałem farbą (miały być polne kwiaty :p ), żeby nieco urozmaicić pole bitwy.

Obrazek

Całość jest prawie gotowa do gry, brakuje już "tylko" elementów terenu...
"Dnia nie wiemy, gdyż kalendarza nie mamy; miesiąc na niebie, rok w książce, a dzień taki sam u nas, jak i u was, pocałuj nas w d...ę!

Ataman koszowy Iwan Sirko
wraz z całym Koszem Zaporoskim"
Ogmios
Lieutenant
Posty: 509
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2018, 20:00
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Has thanked: 39 times
Been thanked: 104 times

Re: Stoły i tereny do DBA

Post autor: Ogmios »

Widzę nie ma potrzeby zakładać osobnego wątku: pochwalę się obozami.
Dla Rzymian i barbarzyńców, można tez złożyć połówki w trochę dziwny fort (docelowo mają być jeszcze po jednym i wtedy będą dwa forty jednolite).
Obrazek
Se-zamek ;) Tektura, posypka ze żwirku, klej uniwersalny. Przed malowaniem faktycznie smakowicie wyglądał... Jeśli ktoś benedyktyńsko by dokładał kamyki pencetą, to można uzyskać dużo lepszy efekt. Mi sie nie chciało, po prostu obsypałem i trochę poprawiłem; trzy wieczory (zeszło się przez schnięcie kleju i farby) i mam fort.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „DBA”