kamrat.com.pl

Awatar użytkownika
stelker
Colonel en second
Posty: 1298
Rejestracja: niedziela, 28 listopada 2010, 14:16
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Been thanked: 56 times

kamrat.com.pl

Post autor: stelker »

Razem ze znajomymi zamówiliśmy na tej stronie figurki 1:72 przelew doszedł już w piątek 2 tygodnie temu a zamówienie dalej figuruje jako przyjęte mają w regulaminie że czas realizacji zamówienia morze wynieść do 14 dni tylko roboczych czy kalendarzowych? Zamawiał ktoś coś kiedyś w tym sklepie, mieliście podobne problemy?
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez stelker, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Odkąd się z nim zetknąłem pierwszy raz kilka lat temu, zawsze ktoś narzeka na długa przesyłkę( kilka tygodni), ale sam nic nie zamawiałem.

Skontaktuj się z nimi po prostu może ?
Muszą mieć jakiś kontaktowy telefon albo email
Awatar użytkownika
Fromhold
Général de Division
Posty: 3383
Rejestracja: poniedziałek, 1 marca 2010, 21:38
Lokalizacja: obóz warowny
Has thanked: 20 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Fromhold »

Zamawiałem tam kiedyś sporą partię figurek. Dzwoniłem dwukrotnie żeby w końcu wysłali. Trwało to chyba z miesiąc. :/
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Zamawiałem kilka razy - bez problemu. Czasami zapewne nie mają wszystkiego w magazynie i czekają. Wtedy trzeba powiedzieć czy mają czekać czy słać to co mają.
Awatar użytkownika
sowabud
Lieutenant
Posty: 574
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 18:50
Lokalizacja: Budapeszt-Warszawa na zmianę
Been thanked: 1 time

Post autor: sowabud »

Zamawiałem kilka razy, w zasadzie bez problemów. Raz przesyłka przyszła niekompletna, 8 figur zamiast 12. Po kilku miesiącach, przy innym zamówieniu zwróciłem na to uwagę i o dziwo dosłali + jakiś bonus. Ale mój przyjaciel z Węgier woził się kilka miesięcy, ja też reklamowałem w jego imieniu parokrotnie i w końcu się udało. Ale trwało ze 3 miesiące. Bywa, że mają też przestoje - po tygodniu - i nie idzie się do nich dodzwonić. Generalnie wolę zamawiać w Martoli, w Kamracie, tylko to, czego u Martoli nie ma (np. Dark Dream Studio).
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Raz zamawiałem i musiałem się telefonicznie upominać o wysyłkę. Ofertę mają dużą, ale obsługa niezbyt, bo nie informują, że czegoś nie ma i są w trakcie sprowadzania. nie martw się, przesyłka dojdzie, tylko pewnie potrwa to trochę.
Awatar użytkownika
Bazyl
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 14:38
Lokalizacja: Dębica/Kraków
Kontakt:

Re: kamrat.com.pl

Post autor: Bazyl »

No nie wiem, mail z DotPaya potwierdzający dokonanie przelewu przyszedł do mnie 19 lipca, a do dziś jest 6 sierpnia i moje zamówione pudełka wciąż figurują w Koszyku i od Kamrata mam zero odzewu. Niby sezon urlopowy, ale chociaż jeden mail w stylu "Przepraszamy, nie ma nas, będziemy jak wrócimy" byłoby miło dostać.
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Re: kamrat.com.pl

Post autor: Greebo »

Bazyl
Rozumiem stelkera, bo pewnie nie ma gdzie indziej kupi, ale w Krakowie sam znam co najmniej dwa sklepy z wojskiem.
Awatar użytkownika
stelker
Colonel en second
Posty: 1298
Rejestracja: niedziela, 28 listopada 2010, 14:16
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Been thanked: 56 times

Re: kamrat.com.pl

Post autor: stelker »

Co prawda to prawda ale to może być raczej kwestia dostępności figurek nie wiem jak jest w Krakowie ale figurki HAT są generalnie słabo dostępne patrząc po sklepach internetowych
Awatar użytkownika
Bazyl
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 14:38
Lokalizacja: Dębica/Kraków
Kontakt:

Re: kamrat.com.pl

Post autor: Bazyl »

Wiem, Greebo, ja sam znam też co najmniej dwa sklepy w Krakowie (choć teraz jestem w Dębicy, gdzie też mam dwa sklepy), ale, jak słusznie zauważył stelker, chodzi o zestawy HATa, które w stacjonarnych są słabo dostępne. Problemem nie jest dostępność modeli, tylko głucha cisza ze strony sklepu. Zamawiając w Martoli, kiedy akurat nie było poszukiwanych zestawów, zaraz dostałem maila z zapytaniem, czy czekam, czy chcę coś innego.
Tu chciałbym chociaż wiedzieć, czy moje zamówienie przyjdzie w ciągu tego roku :D Ale widocznie taki urok kamrata, doskonali cnotę cierpliwości.
Awatar użytkownika
stelker
Colonel en second
Posty: 1298
Rejestracja: niedziela, 28 listopada 2010, 14:16
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Been thanked: 56 times

Re: kamrat.com.pl

Post autor: stelker »

Ja dostałem paczke po 2 telefonicznych upomnieniach
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kamrat.com.pl

Post autor: czaki »

Ja właśnie czekam na przesyłkę, po miesiącu zmieniono mi status przesyłki na "wysłany" (kilka dni temu), ale paczki do dziś nie ma. Jeden telefon milczy, drugi - "nie ma takiego numeru". Ech...
Awatar użytkownika
stelker
Colonel en second
Posty: 1298
Rejestracja: niedziela, 28 listopada 2010, 14:16
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Been thanked: 56 times

Re: kamrat.com.pl

Post autor: stelker »

Cóż mam sentyment do tego sklepu bo tam zamwiałem pierwszą armie do DBA ale fakt że asortyment fajny ale obsługa beznadzieja zdecydowanie polecam Martole . A w sumie ciekawa sprawa bo jak wchodze na strone kamrata to mi trojana wykrywa . Pamientam że zamawialiśmy figurki same łatwo dostępne 2 zestawy Zvezdy i 1 Italeriela a zamówiliśmy 5 grudnia a przyszły w sylwestra ( jak już wspominałem po 2 telefonicznych upomnieniach )
Awatar użytkownika
Bazyl
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 14:38
Lokalizacja: Dębica/Kraków
Kontakt:

Re: kamrat.com.pl

Post autor: Bazyl »

Rzeczywiście, mnie avast! też wyrzuca trojana. Oj, chyba kamrat ma więcej kłopotów niż sądzimy :)
Awatar użytkownika
stelker
Colonel en second
Posty: 1298
Rejestracja: niedziela, 28 listopada 2010, 14:16
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Been thanked: 56 times

Re: kamrat.com.pl

Post autor: stelker »

Tak z ciekawości dużo u nich zamówiłeś bo może się zdarzyć że kasa w błoto pójdzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „DBA”