Strona o Imperium Romanum

Od czasów najdawniejszych do upadku starożytnego Rzymu.
cosiek
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 12 października 2012, 00:04

Strona o Imperium Romanum

Post autor: cosiek »

Witam,

Chciałem Wam zaprezentować moją stronę o historii Starożytnego Rzymu -> http://www.imperiumromanum.edu.pl/

Strona ma już 8 lat i w ciągu tego czasu udało mi się zgromadzić mnóstwo materiałów z tych czasów. Więc jeśli szukacie jakichś informacji związanych z Imperium Romanum możecie śmiało wchodzić na stronę

Stronę wielokrotnie przerabiałem graficznie, aby maksymalnie dopasować nawigację do potrzeb internautów. Myślę że udało mi się to w pewnym stopniu w końcu osiągnąć ;)

Ważne!!! Jeżeli posiadasz jakiś tekst związany z historią Starożytnego Rzymu lub chciałbyś coś napisać i upublicznić proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
Cosiek
Ostatnio zmieniony sobota, 31 stycznia 2015, 23:53 przez cosiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43344
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: Strona o Imperium Romanum

Post autor: Raleen »

Życzę powodzenia w rozwoju strony i zapraszamy do nas częściej na forum :) . Również jeśli będziesz podejmował jakieś inicjatywy związane z prowadzeniem strony.

Akurat my też startowaliśmy nieco ponad 7 lat temu, a skoro obie witryny działają już ładnych kilka lat, można to tylko uznać za dobry prognostyk.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Strona o Imperium Romanum

Post autor: Telamon »

Inicjatywa fajna, błędy nie fajne. Np. Dalej Vampir Ammianus i jego Osiołek straszą, a była na to zwracana już kilkakrotnie uwaga. :P
cosiek
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 12 października 2012, 00:04

Re: Strona o Imperium Romanum

Post autor: cosiek »

Będę się starał zaglądać! Rzeczywiście jesteśmy jednymi z niewielu serwisów które wytrzymują próbę czasu :)

Telamon mógłbym Cię prosić o podanie mi błędów i o czym konkretnie mówisz. Może zapomniałem lub przeoczyłem coś.
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Strona o Imperium Romanum

Post autor: Telamon »

Było podane na forum Totalwar.org.pl, przez Sargona, który napisał iż ten błąd jest tam od lat i podał wersję poprawną.
Dalej Vampir Ammianus i jego Osiołek
Chodzi oczywiście o Jurgowską (czy jak autor ma na nazwisko) w dziale o Onangerze, stworzonym w 385 p.n.e przez (zapewne nieśmiertelnego) Ammianusa Marcellinusa. ;)
cosiek
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 12 października 2012, 00:04

Re: Strona o Imperium Romanum

Post autor: cosiek »

Tak, ale znalazłem informację że mogło chodzić o innego Marcellinusa. Zresztą umieściłem dwie możliwości, za wskazówką Sargona :)
cosiek
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 12 października 2012, 00:04

Re: Strona o Imperium Romanum

Post autor: cosiek »

ZUPEŁNIE ODMIENIŁEM WYGLĄD STRONY!

Zapraszam do odwiedzania i komentowania. Nie ukrywam że projekt zajął mi dużo czasu. Mam nadzieję że się spodoba. :)

-> http://www.imperiumromanum.edu.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Historia starożytna”