Forumowe koszulki na Pola chwały 2010 (info pierwszy post)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Pierwsze zamówione koszulki trafiają na warsztat :)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Koszulki do mnie dotarły. Fajnie wyglądają. Zobaczymy jak się nosi. ;)
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
headache

Post autor: headache »

Hej ja też dostałem i jest super :)
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Jeszcze jedna osoba się skusiła i tym samym będą na konwencie "obecne" wszystkie wzory :) Ja pojawię się incognito ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Claymore pisze:Jeszcze jedna osoba się skusiła i tym samym będą na konwencie "obecne" wszystkie wzory :) Ja pojawię się incognito ;)
Incognito, ale mam nadzieję dasz się rozpoznać, przynajmniej administracji ;) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
waffel
Zauriad-praporszczik
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 9 sierpnia 2007, 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: waffel »

Nie przewidziano może jakichś identyfikatorów? Nawet bym znalazł taką plastikową plakietkę z innych konwentów, pewnie wielu taką ma to wystarczyłyby "oficjalne karteczki". Ale jakby co to nie, nie mam umiejętności graficznych ani dostępu do sprzętu żeby coś takiego zrobić, więc to raczej propozycja "weźmy się i zróbcie" albo jak kto woli "jak mówię, że zrobię, to mówię" ;) Może będę za to w koszulce firmowej Wargamera jeśli nie zapomnę jej zabrać.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Waffel - przyjdziesz do piwnic i powiesz: "Jestem Waffel", a my powiemy "Cześć Waffel" i wszystko jasne. ;) :D
Koszulki spakowane.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Waffel - przyjdziesz do piwnic i powiesz: "Jestem Waffel", a my powiemy "Cześć Waffel" i wszystko jasne. ;) :D
A czy ja też mogę liczyć na podobne przyjęcie? ;)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

czaki pisze:
Waffel - przyjdziesz do piwnic i powiesz: "Jestem Waffel", a my powiemy "Cześć Waffel" i wszystko jasne. ;) :D
A czy ja też mogę liczyć na podobne przyjęcie? ;)
Też chcesz powiedzieć "Jestem Waffel" czy liczysz na to że powiemy Ci "Cześć Waffel"? ;D
A tak na serio, przybywajcie i grajcie. Wszystkich przyjmiemy z otwartymi rękami.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

@Raleen - Wygląda na to, że plany przyjazdu pokrzyżuje mi choroba :/ Od rana doskwiera mi ból gardła i weekend spędzę najprawdopodobniej na polu walki z mikrobami. Oby było to pole chwały... :roll:

Ogromnie żałuję, bo chciałem zobaczyć wargaming na żywo w akcji... ech.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Co zrobić, mówi się trudno.

Może za rok się uda, albo na Grenadierze się zobaczymy na wiosnę.

Zdrowia życzę, mam nadzieję, że z koszulkami wszyscy się wyrobili, którzy chcieli.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Czekam na potwierdzenie od jeszcze jednej osoby - Poczta Polska trochę zwleka z dostarczeniem. Mam nadzieję, że koszulka dotrze na czas...

Dziękuję za życzenia! Liczę, że mikroby szybko się poddadzą :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”