Forumowe koszulki na Pola chwały 2010 (info pierwszy post)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Awatar użytkownika
Filip Apostoł
Sergent
Posty: 148
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 17:02
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Filip Apostoł »

Jakby udało się zrobić grafikę w tym stylu z portretem Fryderyka (coś w rodzaju okładki tej książki http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka, ... telny.html) to pisałbym się niechybnie :D ).
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Filip Apostoł, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Czołem.

Czy wiadomo już jaka będzie koszulka w tym roku? Jaki nadruk? Czy to jest do wyboru do koloru, co kto lubi?

pozdro
T
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Z przodu jest na środku logo forum w kółku i na piersi nick (albo jak ktoś nie chce nicka to może mieć bez), natomiast na plecy jest jeden z tych obrazków, które wrzucił Claymore - do wyboru. Kolor koszulki też do wyboru.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Ok rozumiem, w takim razie szybka prośba do Claymore'a. Da rade zrobić jakiś taki obrazek, tylko w kategorii współczesnej? Coś a'la:

Obrazek

Chodzi mi o jakiegoś żołnierza US czy coś w tym guście. Daj znać.

I czy można zobaczyć wizualizację przodu koszulki z okrągłym logiem i nickiem? Chciałbym zobaczyć jak to będzie mniej więcej wyglądało.

Pozdro
T
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Ok. Żeby nie robiło się nam zamieszanie w wątku. Proponuję trzy wzory do wyboru związane z piechotą. O samolotach, czołgach, okrętach pomyślimy kiedy indziej. Niech będą to trzy wzory z różnych epok: Proponuję wojnę o niepodległość USA i WW2, a także czasy współczesne.

Wizualizację przodu zaraz umieszczę w pierwszym poście, wraz z dwoma gotowymi wzorami - nad współczesnym polem walki popracuję w wolnej chwili.

Co do przodu - wydaje mi się, że logo forum znacznie lepiej prezentować się będzie na lewej piersi, a nick na ramieniu, ale pod rozważenie tej kwestii - wrzucę dwie wersje przodu.
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Claymore pisze: Proponuję trzy wzory do wyboru związane z piechotą. O samolotach, czołgach, okrętach pomyślimy kiedy indziej.
Szkoda, ponieważ druga wojna swiatowa jest słabiutka, a inne okresy mnie nie interesują... wycofuję się... gdy będzie cos lepszego to może wróci mi chęc zakupu
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

@DT - To ma być koszulka pamiątkowa i całkowicie nieobowiązkowa. Nie jestem w stanie przygotować n-wzorów, po jednym dla każdego, w trzech wersjach do wyboru, żeby wszyscy byli zadowoleni...

A co do jakości wzorów - jak mawiali starsi od nas: "De gustibus non est disputandum". Jeśli chcesz mieć jedyną w swoim rodzaju i wyśmienitą (w swoim guście i mniemaniu) koszulkę - zaproponuj mi wzór, podeslij grafikę, której mógłbym użyć. Jeśli nie wykażesz swojej inicjatywy w tym temacie, to nie uzyskasz zapewne ode mnie propozycji, która trafiałaby w Twój gust.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

I jak tam sprawy stoją z tymi koszulkami Koledzy? Kontaktujecie się z Claymorem?

Proponuję potwierdzać zamówienia, bo impreza już niedługo.

Tak byście zdążyli odebrać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Razer
Appointé
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Razer »

Wysyłkowo to za dużo zabawy, ale jak będę na PCH to z pewnością kupię dwie koszulki XXL, ze wzorkiem drugowojennym, kolor bez znaczenia liczy się motyw i logo dla szpanu ;D
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Koszulki będą dostępne tylko wysyłkowo - na miejscu nie będzie gdzie ich kupić, bo "pierwsze primo", nie będę miał oficjalnego sklepu (nigdy nie było takiego pomysłu), a "drugie primo" może się tak zdarzyć, że mnie nie będzie na konwencie (ostatnio plany zawodowe zmieniają się jak w kalejdoskopie) :roll:

Wieczorem podrzucę pierwsze podejście do tematu wojsk współczesnych (wzór na podstawie materiałów podesłanych przez Thomasa). Wiem, że Thomas myśli nad kolejną wersją wzoru, więc pewnie czeka nas w tym temacie mała aktualizacja :)

Zamówienia na koszulki powinny ruszyć na pocz. września. Informacje umieszczę na początku wątku.
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Ciężko jest znaleźć odpowiednią grafikę więc przygotujcie się na wzór modernowy taki jaki jest teraz.

Pozdro
Thomas
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Czyli nie ma sensu przedłużać. Zamawiać koszulki można od dziś. Wzór zamówienia w pierwszym poście. W mailu zwrotnym po zamówieniu wyślę potwierdzenie i wszelkie detale związane z płatnością - czy to na konto bankowe, czy też poprzez serwis paypal.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Czy ten mały banerek "Claymore" też będzie na finalnej koszulce?
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Ależ oczywiście, że nie... Przecież to przykładowe grafiki żeby było widać, gdzie trafią nicki użytkowników :roll:
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Poszło zamówienie na maila.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”