Operacja łódzka 1914 (G. Korolkow, Napoleon V)

Literatura, ze szczególnym uwzględnieniem literatury historycznej i militarnej.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Operacja łódzka 1914 (G. Korolkow, Napoleon V)

Post autor: AWu »

I fantastycznie. Jak ukończy i wyda to będzie na rynku.. Ale teraz to wybacz jest kosmos w liście publikacji.

Słowa nie napisałem o człowieku a o liście, którą wkleiłeś.
I to jest uwaga do Ciebie a nie jego. W tym kontekście jego osoba i kompetencje nie grają roli.
Krzysztof M.
Caporal
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 9 października 2009, 18:00
Lokalizacja: lubuskie

Re: Operacja łódzka 1914 (G. Korolkow, Napoleon V)

Post autor: Krzysztof M. »

Słowa nie napisałem o człowieku a o liście, którą wkleiłeś.
I to jest uwaga do Ciebie a nie jego. W tym kontekście jego osoba i kompetencje nie grają roli.
Człowieku wyluzuj - wkleiłem moją listę napisaną kiedyś na innym forum (dws), wypisane na szybko prace głównie z pamięci, lub szybko wyguglowane w przerwie na kawę, nie ślęczałem nad tym godzinami, nie podaję tu pełnych nazwisk, wydawnictw, tytułów, liczby stron czy numerów ISBN, - jak ktoś chce to sobie znajdzie to w necie...

- ot na szybko znalezione publikacje o froncie wschodnim w wielkiej wojnie - a ty uczepiłeś się jednego myślnika, tak jakby to była bibliografia magisterki albo doktoratu ;)


I didn't expect a kind of Spanish inquisition!!!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Operacja łódzka 1914 (G. Korolkow, Napoleon V)

Post autor: Raleen »

Panowie, myślę, że w tych retorycznych odezwach do siebie przesadzacie obaj :).

Wracajmy do książki, która niebawem się ukaże, i samej operacji łódzkiej. Postaram się udostępnić niebawem jakiś fragment do poczytania (poza tym co wydawnictwo zapewne udostępni na swojej stronie). Gdyby ktoś był w stanie coś więcej powiedzieć o książce, np. znając wersję obcojęzyczną, myślę, że wszyscy będziemy zainteresowani.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Krzysztof M.
Caporal
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 9 października 2009, 18:00
Lokalizacja: lubuskie

Re: Operacja łódzka 1914 (G. Korolkow, Napoleon V)

Post autor: Krzysztof M. »

Postaram się udostępnić niebawem jakiś fragment do poczytania (poza tym co wydawnictwo zapewne udostępni na swojej stronie). Gdyby ktoś był w stanie coś więcej powiedzieć o książce, np. znając wersję obcojęzyczną, myślę, że wszyscy będziemy zainteresowani.
Już udostępniło:

http://www.aukcjoner.pl/gallery/016211878-10.html#I10
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Re: Operacja łódzka 1914 (G. Korolkow, Napoleon V)

Post autor: Strategos »

Optymistyczny wniosek jest taki, że wszyscy się cieszymy z rychłego wydania tej pozycji :) .
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
Darth Simba
Sous-lieutenant
Posty: 373
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:46
Lokalizacja: Przasnysz
Been thanked: 3 times

Re: Operacja łódzka 1914 (G. Korolkow, Napoleon V)

Post autor: Darth Simba »

Recenzja książki na Portalu Strategie:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=112
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”