Księgarnie z literaturą zagraniczną

Literatura, ze szczególnym uwzględnieniem literatury historycznej i militarnej.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Księgarnie z literaturą zagraniczną

Post autor: Raleen »

Po upadku "Wojennej" na rynku jest luka, ale powoli pojawiają się nowe księgarnie oferujące literaturę zagraniczną. Zachęcam do podzielenia się linkami (lepiej zamieszczać je tutaj niż w shoutboxie, bo tam szybko znikną).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Księgarnie z literaturą zagraniczną

Post autor: Telamon »

https://krainaksiazek.pl/

Mój aktualny ulubieniec, który sprowadził dla mnie kilka książek o wojnie w Syrii. W tym jedną z dalekiej Australii, która wówczas ciągle nie dotarła do Europy. Jeżeli czegoś nie posiadają na półce wystarczy napisać na e-mail.

https://www.enbook.pl

Zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Nieco mniejsze ceny i asortyment.
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Re: Księgarnie z literaturą zagraniczną

Post autor: Darth Stalin »

Kraina książek jest OK, sam nawet kiedyś z niej korzystałem, ale ceny potrafią mieć kosmiczne.
Już taniej wychodzi bezpośrednie zamówienie z E-baya czy Amazonu.
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: Księgarnie z literaturą zagraniczną

Post autor: cadrach »

Kupiłem parę książek na bonito.pl. Nie wiem, czy znajdą się tam pozycje interesujące historyków i wojenników, chociaż np. mają w spisie, co prawda niedostępną, The History of the Decline and Fall of the Roman Empire Edwarda Gibbona.

Zaopatruję się tam w beletrystykę. Kupiłem tam książki Josepha Conrada czy Jamesa Joyce`a w cenie tak niskiej, że od tego czasu zaglądam tam zawsze przed innymi miejscami, gdy czegoś potrzebuję.
no school, no work, no problem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”