Wystawa Tolda

Czasopisma oraz szeroko rozumiana publicystyka, wydarzenia kulturalne i inne tematy niemieszczące się w ramach filmu i literatury.
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Wystawa Tolda

Post autor: toldo »

Witam, chciałbym się pochwalić i zaprosić jednocześnie na moją wystawę (jeżeli to możliwe), która trwa jeszcze do 23 marca 2012r. od 10:00 do 16:00 w ratuszu Zdunowskim (k. Krotoszyna, płd Wielkopolska).

http://www.youtube.com/watch?v=0mWlYVAG ... ature=plcp

http://www.e-powiat24.pl/aktualnosci/sp ... natow.html

Z góry dzięki za obejrzenie relacji z otwarcia :)

Pozdrawiam
Toldo
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Wystawa Tolda

Post autor: Raleen »

Toldo, w końcu poczytałem i pooglądałem całość. Świetny pomysł i gratulacje, że znalazłeś czas i chęci by coś takiego zrobić.

Domyślam się, że niełatwo jest zebrać większą liczbę eksponatów na taką wystawę i w ogóle gratuluję Ci odwagi, że się na coś takiego zdecydowałeś.

Życzę Ci powodzenia we wszelkich dalszych przedsięwzięciach historycznych!

PS. Przy okazji fajnie zobaczyć Cię na żywo ;) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Leyas
Kasztelan
Posty: 826
Rejestracja: poniedziałek, 15 lutego 2010, 15:48
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 13 times

Re: Wystawa Tolda

Post autor: Leyas »

Toldo gratuluję wystawy! Bardzo fajna inicjatywa. Życzę dalszych sukcesów w przyszłości!

Przy okazji PW do Ciebie w sprawie historii Zdun ;).
Ave Caesar... Fame & Glory
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Re: Wystawa Tolda

Post autor: toldo »

Dzięki, przy okazji pierwszy raz od 5 lat, zrobię zdjęcia tego co tam mam i można wrzucić na forum bądź na portal. Nie wiem czy jutro, czy w poniedziałek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”