[Turniej] Gra 28

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

[Turniej] Gra 28

Post autor: Spooky:) »

To gra miedzy mna a Polo zalozylem gre rzucilem na licytacje i czekam co zalicytuje Polo :D
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

No i Zaczynamy Polo Zalicytowal 0 na A ja 1 na A wiec ja gram Aliantami a Polo PC'tami :D
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

Sierpien 1914

Niemcy Pogwalcily neutralnosc Belgi i zajely twierdze w Lige oraz udezyly na 5 Armie Francuska jednak jej zolnierze doskonale zrozumieli co znaczy elan i cran :lol: i wycofali sie z niewielkimi stratami. Potem Kajzerowskie bandy atakowaly Nancy lecz zostaly Odparte :lol: Na wschodzie Atak CK Armi na Belgrad Zalamal sie krwawo... w miedzyczasie Armie Rosyjskie podeszly pod Karpaty niszczac CK Armie pod koniec zostaly 2 Armie CK na mapie + 0 Korposow w PR
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

Wkrótce hordy rosyjskie zostaną odparte,

a Nancy i tak będzie moje.
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

Nadeszla jesien i liscie opadly z drzew a Zolnierze niemieccy nie wrocili do domow jak obiecal Kaiser nadal tkwia prawie na pozycjach wyjsciowych na Zachodzie :lol: Na Wschodzie Armie Rosyjskie uderzyly na Uzghorod co prawda obie poniosly straty ale rozbily w Puch 5CK armie ktorej nie da sie juz Odtworzyc :D Niedlugo Ruszy Ofensywa Serbska na Wieden :D
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

4 Akcja 3 Etapu Sytuacja na froncie Wschodnim Zanosi sie na wspaniale zwyciestwo Caratu oraz Krolestwa Serbi. 1 Armia Serbska zajela Zagrzeb a 2ga Armia wsparta przez 5 Armie Rosyjska stoja w Wiedniu W Olomuncu Stacjonuje 4Armia Rosyjska a 6 i 7 Armie Rosyjskie Stoja We Wroclawiu :!: Wszystkie jednostki CK + 7Armia niemiecka przezucona do Munkacza z Mulhause... Oj jesli sie Uda wytrzymac to odniose Wspaniale Zwyciestwo :D
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

jeśli
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

jest u Kukiela taki fragment o Napoleonie w trakcie kampanii saskiej, cytuje z pamieci: "wszedl w ryzykowne polozenie, strunę przeciągnał, armię stracił" i te slowa o przeciaganiu struny zawsze mi brzmia i jak gram w gry i kiedy probuje je ukladac, to zawsze chce, zeby takie przeciaganie struny bylo mozliwe. W Sciezkach to wlasnie jest i chyba za to tak bardzo lubie te gre - mozna w nia grac spokojnie a mozna ryzykowac (tak jak teraz Spooky, ktory to zawsze robi ale nie zawsze wygrywa).
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

coz a teraz mamy problem w poprzednim ruchu napisalem Ivanogrod - Breslau i u siebie na mapce przesunolem przez opole... polo natomiast nie spytal sie ktoredy ide i w swoim ruchu oznajmil mi ze skoro nie napisalem to ide tak jak on chce omijajac opole... na to ja stwierdzilem ze mogl sie przed swoim ruchem spytac... Hubertok bedzie musial to rozstrzygnac...
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

zakładam, że lepsza trasa dla Rosjan to ta przez Łódź

Trzeba być precyzyjnym.
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

wiesz sorki ale nie zgadzam sie trzeba bylo sie przed ruchem pytac... Z Ivanogrodu najprostsza trasa wiedzie przez Czestochowe , Opole i tylko dlatego nie odciolem ci tego korpusiku bo widzialem ze dalej jak do lodzi nie dojdzie :lol:
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

równie krótka przez Łódź

pytać ?

skoro gramy na barbarzyńskie zasady o nieostrzeganu OOS itd.
no to wybacz.
live is brutal
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Spooky:) pisze:coz a teraz mamy problem w poprzednim ruchu napisalem Ivanogrod - Breslau i u siebie na mapce przesunolem przez opole... polo natomiast nie spytal sie ktoredy ide i w swoim ruchu oznajmil mi ze skoro nie napisalem to ide tak jak on chce omijajac opole... na to ja stwierdzilem ze mogl sie przed swoim ruchem spytac... Hubertok bedzie musial to rozstrzygnac...
Dlatego moim zdaniem powinno sie wymieniac filmikami. Ja tak robilem w mojej poprzedniej grze ze Spookym, a wszystkie watpliwosci wyjasnialismy na biezaco na GG.

Wiecej luzu Panowie. To tylko gra.


V.

P.S. Swoja droga polecam trase via Oppeln (gdzie mozna sie ze mna umowic na piwko/kawe partyjke FTF etc.)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

polo pisze: skoro gramy na barbarzyńskie zasady o nieostrzeganu OOS itd.
Barbarzynskie? No bez przesady. ;) Granie z zasada ostrzegania to jakis Wersal. "Szanowny Pannie Rennenkampf, prosze cofnac sie gdyz wychodze Panu na tyly. Hindenburg"
polo pisze: live is brutal
life ;-)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
polo
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 19:24
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: polo »

:-)


Wersal , no tak graja na zachodzie. Ja tego nie wymysliłem
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”