Problem techniczny z cyberboardem

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Problem techniczny z cyberboardem

Post autor: hubertok »

Panowie!
Mam problem - przeinstalowałem system na windows XP i nie mogę teraz otwierać plików CB. O co chodzi?
"O Boże, jeśli w ogóle istniejesz, zbaw mą duszę, jeśli w ogóle mam jakąś duszę!"

Brytyjski żołnierz w bitwie pod Blenheim
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

nie mam takiego problemu

ALE byc moze masz ustawione w opcjach systemu, ze takie rozszerzenie jest uznawane za grozne. Pogmeraj tam. Ja sie szykuje do migracji na Viste i tez sie boje co sie wydarzy :)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

wystarczy, że podasz za pierwszym razem CBPlay jako narzędzie do otwierania plików i potem będzie juz automatycznie albo wejść w CBplay>Otwórz i wygrać scenariusz a potem tez będzie wynajdował automatycznie. Tylko musisz mieć wszystko pod jednym folderem.
Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: hubertok »

dzieki poszukam, pomęczę i dam znać czy się udało.
"O Boże, jeśli w ogóle istniejesz, zbaw mą duszę, jeśli w ogóle mam jakąś duszę!"

Brytyjski żołnierz w bitwie pod Blenheim
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Post autor: Darth Stalin »

Comediante pisze:Ja sie szykuje do migracji na Viste i tez sie boje co sie wydarzy :)
Lepiej sie nie szykuj - wszyscy znani mi spece od komputerów doradzaja przejście na Vistę za jakies dwa lata - jak wszystko będzie dopracowane, odbugowane, spatchowane, z pełnym kompletem sterowników i jako-tako stabilne.
Jak masz działającego WinXP SP2 to to jest w sam raz.
Awatar użytkownika
Psycho_l
Adjudant-Major
Posty: 324
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Psycho_l »

Ja Viste odradzam (....jestem informatykiem :roll: ), jak wyjdą z 2 service packi to można się będzie zastanowić. U mnie w firmie miało kilka osob Viste (nie z własnego wyboru, dostali razem z laptopami) i już nie mają.... dużo rzeczy nie chodzi i generalnie mało stabilny system

Ale wydaje mi się ze może nie za 2 lata, ale za rok powinno byc ok. XP na początku to też byl babol, a teraz po SP2 uważam żę to bardzo dobry i niezawodny system. Znając Microsoft z Vistą będzie to samo...
Jans
Sergent
Posty: 121
Rejestracja: środa, 18 października 2006, 10:57
Been thanked: 1 time

Windows

Post autor: Jans »

Kto by pomyślał, że Windows będzie miał swoje dni (a nawet ścieżki) chwały... :lol:
Awatar użytkownika
Grohmann
Starosta
Posty: 898
Rejestracja: środa, 4 stycznia 2006, 22:39
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 2 times

Post autor: Grohmann »

Hubertoku spróbuj może otwierać z pozycji programu. Odpal najpierw program, potem Open i wskaż konkretny plik.
Get the graal or die tryin.
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”