<OWWII> [NATO] Tura 2 - REAKCJE

Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

<OWWII> [NATO] Tura 2 - REAKCJE

Post autor: q.b. »

Jak w temacie !

Rosjanie podali mi deklaracje swoich rozkazów. W tej turze nadal jesteście stroną "broniącą się" więc inicjatywa jest po stronie Rosjan. Opiszcie wasz styl reagowania wedle FAQ i trzymajcie się tego ściśle - jednostka nieopisana rodzajem reagowania nie będzie de facto reagować (przydadzą się Wam te wnioski Thomasa z poprzedniego tematu TURA 1. bo tam już zawarta została dobra koncepcja).

Macie czas do Piątku do 22!
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 grudnia 2010, 21:48 przez q.b., łącznie zmieniany 1 raz.
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Panowie prosze o POPRAWNE deklaracje dla waszych oddziałów. Jeśli ich nie otrzymam w piątek wieczorem sam wydam deklaracje dla wszystkich oddziałów

pozdrawiam
over&out
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
tnnn
Programista poduszek
Posty: 73
Rejestracja: środa, 22 kwietnia 2009, 22:25
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tnnn »

* Rangerzy #1 beda atakowac z PPK pojazd ktory wjedzie im w LoS - najpierw z Milana i jesli ostrzal nie zniszy lub unieszkodliwi pojazdu to rowiez z Javelina (zdaje sie ze nawet teraz widza BMP-1). Ostrzelaja tez piechote jesli przejdzie za linie z IED#3.
* Rangerzy #2 beda atakowac wszystko co wejdzie im w LoS (pojazdy Javelinem).
* Bradley stoi i czeka zeby zaatakowa pojazd wchodzacy w LoS TOW-em. Jesli jednak jakas piechota zblizy sie zbytnio, ostrzela ja z dzialka.

Ruch : ŻADEN
Rodzaj ognia : ZWYKŁY
Rodzaj reakcji: Chyba DYNAMICZNY?
Awatar użytkownika
TKIZZ
Appointé
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 20 października 2006, 19:03
Lokalizacja: Kolding

Post autor: TKIZZ »

Pytania:
Gdzie jest Javelin? Przy USMC#1 czyli w Strykerach czy u USMC#2? Bo już się pogubiłem.
Jeszcze raz proszę o odpowiedź na pytanie w którym oddziale Gruzinów jest snajper.

USMC#2 - czy są przyciśnięci ogniem czy są ok? Jeśli są spinowani to czy mogę na nich jakoś wpłynąć aby przywrócić porządek?
GIA GULUA#1 - Ruch: Brak, Rodzaj ognia: Zwykły, Rodzaj reakcji: Agresywny
GIA GULUA#2 - Ruch: Brak, Rodzaj ognia: Zwykły, Rodzaj reakcji: Agresywny
Obie drużyny siedzą cichutko i czekają aż coś zauważą. Jeśli tylko coś wejdzie im pod lufy to ognia! ;)
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Pytania:
Gdzie jest Javelin? Przy USMC#1 czyli w Strykerach czy u USMC#2? Bo już się pogubiłem.
Jeszcze raz proszę o odpowiedź na pytanie w którym oddziale Gruzinów jest snajper. USMC#2 - czy są przyciśnięci ogniem czy są ok? Jeśli są spinowani to czy mogę na nich jakoś wpłynąć aby przywrócić porządek?
Javelin jest teraz przy Twoich marinesach w ruinach.
Snajper nie wiem gdzie jest bo wg zdjęć oba oddziały Gia mają po 7 osób. Nie wiem, czy sanajper jest liczony jako jeden z oddziału, czy dodatkowo jako jedna osoba. Z końcem tury 1 przestają być spinnowani i mogą działać normalnie.

GIA GULUA#1 - Ruch: Brak, Rodzaj ognia: Zwykły, Rodzaj reakcji: Agresywny
GIA GULUA#2 - Ruch: Brak, Rodzaj ognia: Zwykły, Rodzaj reakcji: Agresywny - pamiętać że GIA2 stoja teraz przy żywopłocie, a nie po całej długości ruin. Odsłonili LoS Rangerom!!

* Rangerzy #1 beda atakowac z PPK pojazd ktory wjedzie im w LoS - najpierw z Milana i jesli ostrzal nie zniszy lub unieszkodliwi pojazdu to rowiez z Javelina (zdaje sie ze nawet teraz widza BMP-1). Ostrzelaja tez piechote jesli przejdzie za linie z IED#3.
* Rangerzy #2 beda atakowac wszystko co wejdzie im w LoS (pojazdy Javelinem).
* Bradley stoi i czeka zeby zaatakowa pojazd wchodzacy w LoS TOW-em. Jesli jednak jakas piechota zblizy sie zbytnio, ostrzela ja z dzialka.

Ruch : ŻADEN
Rodzaj ognia : ZWYKŁY
Rodzaj reakcji: Chyba DYNAMICZNY

- czerwony IED jeśli się uda poluje na nieszczęsnego BMPa, jeśli nie to POPROSZĘ O ZAPYTANIE czy wywalamy go przy piechocie!
- Cysterna z IEDem poluje na T-80.
- Javelin który jest przy USMC#2 o ile będzie możliwość leci w czołg jeśli ten zatrzyma się przed cysterną. Jeśli będzie jechał - patrz wyżej :)
- USMC#2 polują jeszcze z Milana na pojazdy jeśli Javelin nie zadziała.
- Strykery z USMC#1 na razie stoją w miejscu - RUCH ŻADEN, REAKCJA PASYWNA
- Ocalały członek Alpha Team biegnie do Bravo Team jeśli nie będzie przez nikogo widziany - sam nie będzie miał nikogo w LoS. Jeśli coś to prawdopodobnie wycofa się wstępnie tam, gdzie zatrzymał się M113 - RUCH SZYBKI
- Sniper w razie możliwości ciśnie ten sam cel co poprzednio. RUCH ŻADEN, OGIEŃ ZWYKŁY, REAKCJA AGRESYWNA
- Bravo Team ostrzeliwuje co mu wejdzie pod lufy. RUCH ŻADEN, OGIEŃ ZWYKŁY, REAKCJA AGRESYWNA


Chyba wsio, jak czegoś zapomniałem to pisać jeszcze do pt do 22. tnnn zapodaj proszę poprawną mapkę z jednostkami, o których ostatnio na gg rozmawialismy - te nieszczęsne BMPy głównie! Dziękuję za Wasze reakcje.

Pozdro
T
Ostatnio zmieniony piątek, 19 listopada 2010, 12:49 przez Thomas, łącznie zmieniany 1 raz.
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
TKIZZ
Appointé
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 20 października 2006, 19:03
Lokalizacja: Kolding

Post autor: TKIZZ »

Thomasie oprócz Javelina USMC#2 polują jeszcze z Milana na pojazdy. ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum rozgrywek”