Nagrody za XI edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Nagrody za XI edycję

Post autor: Raleen »

Już wysłałem maile do sponsorów, ale firmy nie pracują na ogół w weekendy, zwłaszcza w niedziele, więc zabieramy się za to dopiero od poniedziałku. Z wszystkimi, którzy wygrali jakiekolwiek nagrody, będę się kontaktował przez PW na forum.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Raleen »

Nagrody od Terenów do Gier i Modelmanii trafiły już do zwycięzców.
Nagrody od Wargamera także zostały dziś przekazane.
Nagrody książkowe od wyd. Erica powinny zostać wczoraj wysłane (z wyjątkiem krowka, który się jeszcze namyśla co by sobie życzył).
Nagrody od księgarni Wojenna wiem, że są w trakcie załatwiania (sami kontaktujecie się z jabu).
Nagrody od Stowarzyszenia "Pola Chwały" są w trakcie załatwiania (czekamy na przelewy).
Nagroda od Black Grom Studio załatwiona.
Nagrody książkowe od Muzeum II Wojny Światowej powinny być w drodze do mnie, potem będą rozsyłane.
Nagrody od First to Fight powinny być w trakcie załatwiania (tu zwłaszcza mam prośbę byście dali mi znać na forum lub na PW czy już dostaliście).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Umpapa »

Imponujący poziom organizacji. :)
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Max Savastianowicz »

Mogę tylko dodać, że mnie się już udało odebrać zamówienie z Modelmanii. Polecam gorąco ten sklep. Bardzo proklienckie podejście i sprawna obsługa.
Awatar użytkownika
Dominig
Caporal-Fourrier
Posty: 90
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 15:29
Been thanked: 2 times

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Dominig »

Moja nagroda już się nawet maluje ;)
Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: WarHammster »

Ryszardzie, radź, radź... Jabu nie odpowiada, co robić, co robić? :).
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Raleen »

Wczoraj do niego dzwoniłem i rozmawiałem m.in. o nagrodach. Telamona maila na pewno kojarzy, co do Twojego ma przejrzeć jeszcze korespondencję dziś.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Telamon »

Napisałem dzisiaj do Jabu o dwóch kolejnych Ospreyach.
Awatar użytkownika
psborsuk
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 687
Rejestracja: czwartek, 8 września 2011, 22:43
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 49 times
Been thanked: 32 times

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: psborsuk »

Wczoraj dostałem paczkę z Modelmanii. O ile był drobny problem "systemowy" przy uwzględnianiu rabatu, to obsługa na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony i polecam :)
Awatar użytkownika
Muzeum II WŚ
Carabinier
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 8 czerwca 2015, 14:40

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Muzeum II WŚ »

Szanowni Państwo,

Od kilku edycji Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku wspierało Konkurs Modelarski Forum Strategie, laureatom fundując nagrody w postaci publikacji, wydanych przez nasze Muzeum. Nie inaczej miało być przy okazji XI Edycji.

Niestety, obecna sytuacja naszej instytucji sprawia, iż nie jesteśmy w stanie dotrzymać obietnicy.
Ze względu na wysokość budżetu, przyznanego nam przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, konieczne stało się wprowadzenie radykalnych oszczędności. Wstrzymana została wszelka działalność niezwiązana bezpośrednio z wystawą, a generująca jakiekolwiek koszty - nawet najmniejsze. Niestety, zalicza się do niej również przekazanie i wysyłka książek dla laureatów Konkursu.

Gdy tylko stanie się to możliwe, wyślemy obiecane nagrody.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Państwa zrozumienie.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Raleen »

Panowie,

Dotarła do mnie ta smutna wiadomość, o której jest w poście powyżej. Trzeba to potraktować jako siłę wyższą. Co się obecnie dzieje z Muzeum II Wojny Światowej pewnie większość z Was wie z mediów.

Myślę, że jest szansa, że jak Muzeum się przeorganizuje to te książki dostaniecie w jakimś rozsądnym czasie.

Przejrzałem listę osób, które wygrały książki od Muzeum II Wojny Światowej. Są to nagrody dodatkowe (lub pocieszenia, jak kto woli), choć bardzo zacne. Dwóch z uczestników to już stali bywalcy konkursu, którzy różne rzeczy w nim powygrywali i jak ich znam to pewnie jeszcze nieraz wygrają. Dwóch jest nowych (Łotr1), albo od bardzo niedawna bierze udział (demimorgana). Zróbmy może w ten sposób, że nowym uczestnikom, żeby nie narzekali na nas, że jak pierwszy raz coś wygrali, to ostatecznie okazało się, że nie ma nagrody, wyślę po książce od wydawnictwa Erica, a jak dotrą do mnie książki od Muzeum, to dwaj pozostali koledzy dostaną z bonusami.

Liczę na zrozumienie wszystkich. Mam nadzieję, że w ten sposób jakoś z tej niezależnej od nas sytuacji wybrniemy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Schtrasny
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 957
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:31
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 54 times
Been thanked: 33 times

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Schtrasny »

Rozumiem cięcia budżetowe. Wydaje mi się, że nie ma problemu, szczególnie, że były to nagrody gratisowe.
"Niech zapłaczą piękne panny z Petersburga!"
https://miniwarsy.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Raleen »

Można to określić jako cięcia tylko chciałbym zaznaczyć wyraźnie, że nie z mojej strony.

Dzięki za zrozumienie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: Raleen »

Wszystkie bony na zakupy figurek i innych akcesoriów rozdane.
Erica powinna już wysłać wszystkim, którzy u niej wygrali, książki.
Na Wojennej wiem, że zamówienia są w trakcie.
Z First to Fight chyba jeszcze ostatnie osoby odbierają modele w tym tygodniu.
Z Muzeum II Wojny Światowej widzieliście jaka jest sytuacja - nagrody w zastępstwie wyślę jak tylko skontaktuję się z zainteresowanymi.

Generalnie mniej więcej do końca tego tygodnia powinno się zakończyć rozdawanie nagród.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Nagrody za XI edycję

Post autor: unicorn »

Dziś dotarła nagroda od Wargamera.
Jeszcze raz - podziękowania dla organizatora konkursu i sponsora nagrody.
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”