Dodatkowa nagroda za XIV edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43333
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3916 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Dodatkowa nagroda za XIV edycję

Post autor: Raleen »

Panowie, oto zdarzyła się nam taka sytuacja, że Icmrg startujący w konkursie zajął 2 miejsce w kategorii 3. Jedna z nagród za to miejsce pochodzi od firmy MicroArt Studio. Tak się składa, że Icmrg jest jej pracownikiem, więc postanowił przekazać nam nagrodę, aby trafiła w inne ręce.

Po namyśle postanowiłem, że rozlosujemy ją wśród tych, którzy wystawili najlepsze prace w kategorii 3, tzn. byli najbliższej podium bądź w subiektywnej ocenie organizatora ich prace były najładniejsze, a nie znaleźli się na podium w tej kategorii. W tej kategorii było dużo ładnych prac, które ze względu na liczną konkurencję odpadły, więc wydaje mi się to uzasadnione. Są to następujące osoby:
Domperignome
Gervaz
Jeyo4
Kretus
Schtrasny
Są to ci uczestnicy, którzy dostali punkty w tej kategorii, a byli tuż poza podium.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43333
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3916 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Dodatkowa nagroda za XIV edycję

Post autor: Raleen »

Na mojej kostce wypadła "piątka", więc nagroda wędruje do Schtrasnego.

Przepraszam, że dłuższą chwilę potrzymałem Was w napięciu i oczekiwaniu, ale jak to się mówi, proza życia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Schtrasny
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 957
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:31
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 54 times
Been thanked: 33 times

Re: Dodatkowa nagroda za XIV edycję

Post autor: Schtrasny »

Otrzymałem nagrodę od MAS. Dziękuję! :)
"Niech zapłaczą piękne panny z Petersburga!"
https://miniwarsy.blogspot.com/
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”