[XXV] [2] Drużyna piechoty DAK [koniec]

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
zendurix
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 7 marca 2023, 12:39
Been thanked: 11 times

Re: [XXV] [2] Drużyna piechoty DAK

Post autor: zendurix »

Ekipa naklejona na podstawki. Było trochę ciężko z racji nierównej powierzchni piasku, ale udało się po zalaniu sporą ilością kropelki. Niestety poźniej trzeba było sporo domalowywać, bo klej się swiecił.

Obrazek

Porobiłem też trochę rzeczy:
Pomalowałem twarze washem Reikland Fleshade (Citadel). W niektórych miejscach nie wygląda to najlepiej, ale i tak jestem mega zadawolony jak na 1. figurki jakie robię :)
Dodatkowo pomalowałem też chusty na różne kolory i gogle (tu Transp. Blue (Vallejo) i White Matt (Pactra).
Na metalowe elementy broni nałożyłem Black Wash (Italeri) i są mniej srebrne

Obrazek
Obrazek

Jeszcze kalkomanie, kilka zabrudzeń, ew krzaczki i fajrant :)

BTW nie udało się z tym powiększeniem zdjęć, bo po kliknięciu w zdjęcie z podglądu nie działa ta stronka :/
zendurix
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 7 marca 2023, 12:39
Been thanked: 11 times

Re: [XXV] [2] Drużyna piechoty DAK

Post autor: zendurix »

Jeszcze zapomniałem o pasach amunicyjnych do mg.
Amunicję pomalowałem farba ACRYL METALIK czerwone złoto (firmy happy color, nie jest to typowa farba do modeli) a potem czarny wash.
Dorobiłem też łuski na ziemi: ucialem od innego pasa z amunicja czubki pocisków ,pociąłem na pojedyncze i delikatnie dokleilem

Obrazek
zendurix
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 7 marca 2023, 12:39
Been thanked: 11 times

Re: [XXV] [2] Drużyna piechoty DAK [koniec]

Post autor: zendurix »

Kalkomanie dodane, spodnie trochę pobrudzone (Głownie washem Oiled Earth od Italeri), ekipa gotowa.
Dodam, że już raz przeszli test w boju (moja 1. gra w bolta) i super się spisali bo wygrałem :p (A walczyli na zimnym froncie wschodnim przeciwko marynarzom sowieckim)
Były to pierwszse ludki jakie malowałem, i nie powiem było trochę ciężko, ale jestem zadowolony z efektu, niemniej chętnie przyjmę krytykę połączona z radami na przyszłość :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Bonusowe zdjęcie DIY Gaśnicy :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”