3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.2012r.

Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: Greebo »

Jeśli to nie problem dla "zgiełkowego turnieju" i jesli ktoś będzie tak miły że mnie przenocuje (bo w tym roku nie ma pociągu którym na poprzedni turniej w BB przyjechałem na rano :() to chętnie wejdę w miejsce Pablo żeby było nas 6 do pary :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: Raleen »

Ja mam nadzieję, że sporządzicie jakąś relację na nasz portal, nawet gdyby turniej miał być czysto "zgiełkowy".
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: Robson »

A co z MichałKiem i Corsariim? Panowie, deklarujcie się ;)
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: szeperd »

Na razie, po kilku telefonach, to wygląda tak, że Gobos, Misio i Tsar nie są pewni przyjazdu. Stawia to cały turniej pod znakiem zapytania. Proponuję, żeby do jutra zdecydować, czy turniej się odbędzie.
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: Robson »

Ojjjj, to masakra :/ Niestety nie ma widu i słychu od innych, a te osoby + my to minimum żeby turniej mógł się odbyć... :/ Zostawmy sprawę do wieczora i wtedy zdecydujemy... Myślę, że do Gnoma możesz już zadzwonić i odwołać...
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: Greebo »

Ja wiem, że to trudne, ale chyba najwyższy czas otwarcie powiedzieć, że Turniej w BB nam nie wypalił i impreza jest odwołana.

Możemy co najwyżej szybko zabrać się za organizowanie kolejnego turnieju w Krakowie lub w Warszawie. Może uda się lepiej.
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: Robson »

Myślę, że tak. W takim razie definitywnie odwołujemy granie w Bielsku. Może poczekamy aż przejdą mrozy na organizacją następnego turnieju?...
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Re: 3 turniej III sezonu Ligi DBA - II Bielskie DBA 11.02.20

Post autor: szeperd »

Niech tak będzie. A na przyszłość mała sugestia, niejako z pracy. Jak się daje odległe terminy na zrobienie czegoś, to wtedy najczęściej wszystko bierze w łeb. Może powinniśmy zacząć organizować turniej np. mak 3 tygodnie przed terminem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnopolska Liga DBA”