Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Z dniem 1 października rozpoczęliśmy teoretycznie V Sezonu Naszej Ligi .
W listopadzie prawdopodobnie uda się nam rozegrać 1 turniej w tym nowym sezonie i najprawdopodobniej po raz pierwszy będzie to turniej nie rozgrywany w Warszawie!! co mnie bardzo cieszy.
Najwyższy więc czas sprecyzować się co do Regulaminu Ligi.
Od III Sezonu Regulamin Ligi pozostaje, w głównych założeniach, taki sam i po IV sezonie utwierdziłem się w przekonaniu, że nie wymaga on istotnych zmian. Dlatego jedyne zmiany jakie chciałbym wprowadzić do Regulaminu Ligi na V Sezon dotyczą nagród na turniejach.
Mam wrażenie że zwiększenie ilości nagród na turniejach zwiększyło emocje i zachęciło do częstszego udziału w turniejach, niestety nie czuje się na siłach żeby samodzielnie utrzymać dotychczasową ilość nagród stąd pewne zmiany.
W turniejach nadal utrzymujemy nagrody dla większej liczby graczy niż tylko najlepszych w turnieju tzn. dla pierwszej trójki, ale (przynajmniej na razie) nie będzie już ich jednak aż tak dużo jak dotychczas.
Na wszystkich turniejach, poza „Mini Turniejami”, gwarantowane nagrody będą dla gracy do 5 miejsca (jeśli gracz zdobędzie przynajmniej 8 pkt). Jedynym wyjątkiem będzie Finał Ligi w Niepołomicach gdzie Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” zapewnia nam nagrody dla co najmniej 10 graczy!
W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować za tak hojne wsparcie Ligi Stowarzyszeniu Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” a w szczególności Robertowi bez którego nie byłoby ani Konwentu w Niepołomicach ani tego Stowarzyszenia!!
Nagrody w Lidze udało mi się utrzymać na poziomie z ostatniego sezony a zatem będą co najmniej 3 armie dla graczy na podium!
W związku z powyższymi zmianami Głównymi Sponsorami Ligi zostaje Paweł Kur ze swoim QR Miniaturek, ja jako Animator Ligi, Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” oraz Wargamer reprezentowany przez Sosnę!
Szczegółowe zapisy do regulaminu w związku z powyższymi zmianami przedstawię w najbliższym czasie.
Oczywiście jeśli uważacie że w Regulaminie Ligi trzeba jednak coś jeszcze zmienić dajcie znać (w osobnym temacie jeśli można prosić)!
Możemy przedyskutować każdy pomysł!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia na kolejnych turniejach naszej Ligi!!!
W listopadzie prawdopodobnie uda się nam rozegrać 1 turniej w tym nowym sezonie i najprawdopodobniej po raz pierwszy będzie to turniej nie rozgrywany w Warszawie!! co mnie bardzo cieszy.
Najwyższy więc czas sprecyzować się co do Regulaminu Ligi.
Od III Sezonu Regulamin Ligi pozostaje, w głównych założeniach, taki sam i po IV sezonie utwierdziłem się w przekonaniu, że nie wymaga on istotnych zmian. Dlatego jedyne zmiany jakie chciałbym wprowadzić do Regulaminu Ligi na V Sezon dotyczą nagród na turniejach.
Mam wrażenie że zwiększenie ilości nagród na turniejach zwiększyło emocje i zachęciło do częstszego udziału w turniejach, niestety nie czuje się na siłach żeby samodzielnie utrzymać dotychczasową ilość nagród stąd pewne zmiany.
W turniejach nadal utrzymujemy nagrody dla większej liczby graczy niż tylko najlepszych w turnieju tzn. dla pierwszej trójki, ale (przynajmniej na razie) nie będzie już ich jednak aż tak dużo jak dotychczas.
Na wszystkich turniejach, poza „Mini Turniejami”, gwarantowane nagrody będą dla gracy do 5 miejsca (jeśli gracz zdobędzie przynajmniej 8 pkt). Jedynym wyjątkiem będzie Finał Ligi w Niepołomicach gdzie Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” zapewnia nam nagrody dla co najmniej 10 graczy!
W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować za tak hojne wsparcie Ligi Stowarzyszeniu Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” a w szczególności Robertowi bez którego nie byłoby ani Konwentu w Niepołomicach ani tego Stowarzyszenia!!
Nagrody w Lidze udało mi się utrzymać na poziomie z ostatniego sezony a zatem będą co najmniej 3 armie dla graczy na podium!
W związku z powyższymi zmianami Głównymi Sponsorami Ligi zostaje Paweł Kur ze swoim QR Miniaturek, ja jako Animator Ligi, Stowarzyszenie Miłośników Historii Wojskowości „Pola Chwały” oraz Wargamer reprezentowany przez Sosnę!
Szczegółowe zapisy do regulaminu w związku z powyższymi zmianami przedstawię w najbliższym czasie.
Oczywiście jeśli uważacie że w Regulaminie Ligi trzeba jednak coś jeszcze zmienić dajcie znać (w osobnym temacie jeśli można prosić)!
Możemy przedyskutować każdy pomysł!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia na kolejnych turniejach naszej Ligi!!!
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Bardzo się cieszę z możliwości poinformowania wszystkich uczestników Ligi że pozyskaliśmy nowego sponsora.
Dzięki jak zawsze nieocenionej pomocy Inkuba udało mi się skontaktować z Łukaszem Wnukiem z Kazrak Miniatures.
Był on tak miły że zdeklarował się wesprzeć naszą Ligę nagrodą w postaci jednego blistra figurek Kazrak Miniatures na każdy turniej Ligi!!
Jeżeli wszystko dobrze pójdzie już za Kilkanaście dni w Lublinie będzie można otrzymać pierwszą paczkę figurek Kazrak Miniatures. Będzie to najprawdopodobniej paczka "Bohaterowie historyczni #1"
Figurki do zobaczenia tutaj:
http://sklep.wargamer.pl/bohaterowie-historyczni-1.html
Jeszcze raz wielkie podziękowania Łukasza i jego kolegów z Kazrak Miniatures
Dzięki jak zawsze nieocenionej pomocy Inkuba udało mi się skontaktować z Łukaszem Wnukiem z Kazrak Miniatures.
Był on tak miły że zdeklarował się wesprzeć naszą Ligę nagrodą w postaci jednego blistra figurek Kazrak Miniatures na każdy turniej Ligi!!
Jeżeli wszystko dobrze pójdzie już za Kilkanaście dni w Lublinie będzie można otrzymać pierwszą paczkę figurek Kazrak Miniatures. Będzie to najprawdopodobniej paczka "Bohaterowie historyczni #1"
Figurki do zobaczenia tutaj:
http://sklep.wargamer.pl/bohaterowie-historyczni-1.html
Jeszcze raz wielkie podziękowania Łukasza i jego kolegów z Kazrak Miniatures
- Raleen
- Colonel Général
- Posty: 43399
- Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
- Lokalizacja: Warszawa
- Has thanked: 3970 times
- Been thanked: 2528 times
- Kontakt:
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Greebo coś dzisiaj nie widać, więc chciałem poinformować, że po przeprowadzonych przeze mnie w ostatnich dniach negocjacjach z władzami Stowarzyszenia Miłośników Historii Wojskowości "Pola Chwały" (do których to władz nota bene sam należę ) pula nagród na turnieje ligowe wydatnie się zwiększy w stosunku do tego co w ogłoszeniu wyżej. Szczegóły niebawem.
Powyższe zmiany będą obowiązywały już od najbliższego turnieju w Lublinie. Mam nadzieję, że dzięki temu liczba uczestników ligi nam nie spadnie, a wydatnie wzrośnie.
Wszelkie podziękowania proszę kierować w stronę Stowarzyszenia.
Powyższe zmiany będą obowiązywały już od najbliższego turnieju w Lublinie. Mam nadzieję, że dzięki temu liczba uczestników ligi nam nie spadnie, a wydatnie wzrośnie.
Wszelkie podziękowania proszę kierować w stronę Stowarzyszenia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.
Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
- Inkub
- Colonel en second
- Posty: 1425
- Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 11:26
- Lokalizacja: Wawa
- Been thanked: 6 times
- Kontakt:
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Niestety nie będzie samochodu (pancernego oczywiście!), ale światełko w tunelu nie okazało się pociągiem pancernym
Po prostu udało się zapewnić na kolejny sezon Ligi nagrody jakie wprowadziłem w IV sezonie i na dodatek tym razem będą to nagrody których nie jestem fundatorem !
Po prostu udało się zapewnić na kolejny sezon Ligi nagrody jakie wprowadziłem w IV sezonie i na dodatek tym razem będą to nagrody których nie jestem fundatorem !
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Wczoraj rozpoczęliśmy turnieje V sezonu naszej Ligi od pierwszego Turnieju w Lublinie.
A oto wszystkie klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po tym turnieju:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I,)
2. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,)
4. Andzej (Kretus) Kret – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
5. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
6. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
7. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Jak widać mamy bardzo dużo Nowych Graczy bo aż 5 licząc z Kamilem który nie ma niestety statutu Nowego Gracza bo ma już pomalowaną armię ale jest nowym graczem w Lidze
Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt
3. Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt
Klasyfikacja Łupieżców od razy bardzo liczna:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64 Średnie Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
A oto wszystkie klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po tym turnieju:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I,)
2. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
3. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach III,)
4. Andzej (Kretus) Kret – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach IV,)
5. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
6. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
7. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Jak widać mamy bardzo dużo Nowych Graczy bo aż 5 licząc z Kamilem który nie ma niestety statutu Nowego Gracza bo ma już pomalowaną armię ale jest nowym graczem w Lidze
Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach II,)
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V,)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VII,)
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt
3. Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt
Klasyfikacja Łupieżców od razy bardzo liczna:
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64 Średnie Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po drugim turnieju:
1. Andzej (Kretus) Kret – 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, I, ) (+3)
2. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, ) (-1)
3. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, ) (-1)
4. Paweł (QR) Kur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, II, ) (nowy)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III, VI, ) (-2)
6. Tomek Świderski– 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, ) (nowy)
7. Ryszard (Raleen) Kita – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, IV,) (nowy)
8. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,) (-3)
9. Piotr (Cisza) Ciszewski – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, V,) (nowy)
10. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, ) (-4)
11. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, ) (-4)
Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt
2. Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
4. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt
5. Paweł (QR) Kur – 1 pkt
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna):
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Tomek Świderski – 1 pkt
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
1. Andzej (Kretus) Kret – 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, I, ) (+3)
2. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, ) (-1)
3. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, ) (-1)
4. Paweł (QR) Kur – 12 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, II, ) (nowy)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III, VI, ) (-2)
6. Tomek Świderski– 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, ) (nowy)
7. Ryszard (Raleen) Kita – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, IV,) (nowy)
8. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,) (-3)
9. Piotr (Cisza) Ciszewski – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, V,) (nowy)
10. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, ) (-4)
11. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, ) (-4)
Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt
2. Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
4. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt
5. Paweł (QR) Kur – 1 pkt
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna):
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Tomek Świderski – 1 pkt
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Trzecim turniejem V sezonu naszej Ligi był mini turniej w Krakowie.
Nie spodziewałem się że pierwszy mini turniej rozegramy się w Krakowie, ale z drugiej strony lepszy mini niż żaden czyli dobrze że mamy i taką konwencje turnieju .
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po tym trzecim turnieju wygląda następująco:
1. Andzej (Kretus) Kret – 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, I, - ) (+3)
2. Paweł (QR) Kur – 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, II, II, ) (+2)
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -) (-1)
4. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I,) (nowy)
5. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -) (-2)
6. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III, VI, -) (-1)
7. Tomek Świderski– 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, -) (-1)
8. Ryszard (Raleen) Kita – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, IV,-) (-1)
9. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III,) (nowy)
10. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-) (-2)
11. Piotr (Cisza) Ciszewski – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, V,-) (-2)
12. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -) (-1)
13. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV,) (nowy)
14. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -) (-3)
Klasyfikacja Nowych Graczy (bez zmian):
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt
2. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (+3)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt (-1)
4. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-1)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt (-1)
6. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (nowy)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna ale po III turnieju bez zmian):
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Tomek Świderski – 1 pkt
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
Nie spodziewałem się że pierwszy mini turniej rozegramy się w Krakowie, ale z drugiej strony lepszy mini niż żaden czyli dobrze że mamy i taką konwencje turnieju .
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po tym trzecim turnieju wygląda następująco:
1. Andzej (Kretus) Kret – 25 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach IV, I, - ) (+3)
2. Paweł (QR) Kur – 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, II, II, ) (+2)
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -) (-1)
4. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I,) (nowy)
5. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -) (-2)
6. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach III, VI, -) (-1)
7. Tomek Świderski– 9 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, III, -) (-1)
8. Ryszard (Raleen) Kita – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, IV,-) (-1)
9. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III,) (nowy)
10. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-) (-2)
11. Piotr (Cisza) Ciszewski – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, V,-) (-2)
12. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -) (-1)
13. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV,) (nowy)
14. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -) (-3)
Klasyfikacja Nowych Graczy (bez zmian):
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt
2. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (+3)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt (-1)
4. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-1)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 pkt (-1)
6. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (nowy)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna ale po III turnieju bez zmian):
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Tomek Świderski – 1 pkt
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Czwartym turniejem V sezonu naszej Ligi był XIV Warszawskich Rozgrywek.
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po czwartym turnieju wygląda następująco:
1. Andzej (Kretus) Kret – 34 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV )
2. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III)
3. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV,-, I) (+5)
4. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -) (-1)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 17 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI) (+1)
6. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I,) (-2)
7. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,) (nowy)
8. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -) (-3)
9. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII) (-2)
10. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V,-, IX) (-1)
11. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III,) (-2)
12. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-) (-2)
13. Michał (MichałeK) Fujawa – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, VII) (nowy)
14. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -) (-2)
15. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV,) (-2)
16. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -) (-2)
17. Kaja (Kyina) Figarska 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, X,) (nowy)
Klasyfikacja Nowych Graczy (bez zmian):
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt (+4)
2. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt
4. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-2)
5. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt (nowy)
6. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
7. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
8. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (-2)
9. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
10. Kaja (Kyina) Figarska – 1 pkt (nowy)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna a po IV turnieju z dużymi zmianami
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
3. Tomek Świderski – 1 pkt (-1)
4. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
5. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-1)
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: II, V)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po czwartym turnieju wygląda następująco:
1. Andzej (Kretus) Kret – 34 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV )
2. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III)
3. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV,-, I) (+5)
4. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -) (-1)
5. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 17 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI) (+1)
6. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I,) (-2)
7. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,) (nowy)
8. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -) (-3)
9. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII) (-2)
10. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V,-, IX) (-1)
11. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III,) (-2)
12. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-) (-2)
13. Michał (MichałeK) Fujawa – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, VII) (nowy)
14. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -) (-2)
15. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV,) (-2)
16. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -) (-2)
17. Kaja (Kyina) Figarska 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, X,) (nowy)
Klasyfikacja Nowych Graczy (bez zmian):
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt (+4)
2. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt
4. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-2)
5. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt (nowy)
6. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
7. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
8. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (-2)
9. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
10. Kaja (Kyina) Figarska – 1 pkt (nowy)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna a po IV turnieju z dużymi zmianami
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
3. Tomek Świderski – 1 pkt (-1)
4. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
5. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-1)
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: II, V)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
- Kretus
- Baron
- Posty: 1195
- Rejestracja: niedziela, 31 grudnia 2006, 19:14
- Lokalizacja: Lublin/Biłgoraj
- Has thanked: 136 times
- Been thanked: 78 times
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Czy jest przewidywany jeszcze jakiś turniej przed Polami Chwały?
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
Uzbrojona w historyczne argumenty...
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Piątym turniejem V sezonu naszej Ligi był drugi Mini Turniej na konwencie Jagacon w Suchedniowie.
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po 5 turnieju wygląda następująco:
1. Andzej (Kretus) Kret – 34 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV, -, )
2. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III, -,)
3. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV, -, I, -,)
4. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -, -, -,)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 18 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, VII, I) (+8)
6. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 17 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI, -, ) (-1)
7. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I, -, -,) (-1)
8. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,) (-1)
9. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,) (-1)
10. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII, -,) (-1)
11. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V, -, IX, -,) (-1)
12. Kaja (Kyina) Figarska 6 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, X, III) (+5)
13. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III, -, -,) (-2)
14. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -, -, -, -,) (-2)
15. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,) (-1)
16. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV, -, -,) (-1)
17. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV) (nowy)
18. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,) (-2)
Klasyfikacja Nowych Graczy: (z jednym nowym graczem)
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV) (nowy)
5. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt (+4)
2. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt
4. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-2)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 2 pkt(+4)
6.Kaja (Kyina) Figarska – 2 pkt (+4)
7. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt (-2)
8. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
9. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (-2)
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (-2)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna ale po V turnieju bez zmian )
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
3. Tomek Świderski – 1 pkt (-1)
4. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
5. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-1)
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/28 Karolingowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, II)
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: V, I)
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: II, V, IV)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po 5 turnieju wygląda następująco:
1. Andzej (Kretus) Kret – 34 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV, -, )
2. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III, -,)
3. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV, -, I, -,)
4. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -, -, -,)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 18 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, VII, I) (+8)
6. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 17 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI, -, ) (-1)
7. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I, -, -,) (-1)
8. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,) (-1)
9. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,) (-1)
10. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII, -,) (-1)
11. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V, -, IX, -,) (-1)
12. Kaja (Kyina) Figarska 6 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, X, III) (+5)
13. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III, -, -,) (-2)
14. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -, -, -, -,) (-2)
15. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,) (-1)
16. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV, -, -,) (-1)
17. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV) (nowy)
18. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,) (-2)
Klasyfikacja Nowych Graczy: (z jednym nowym graczem)
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, )
2. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -)
3. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, )
4. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV) (nowy)
5. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII,)
Klasyfikacja Kilerów:
1. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt (+4)
2. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
3.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt
4. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-2)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 2 pkt(+4)
6.Kaja (Kyina) Figarska – 2 pkt (+4)
7. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt (-2)
8. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
9. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (-2)
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt (-2)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna ale po V turnieju bez zmian )
1. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt
2. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (nowy)
3. Tomek Świderski – 1 pkt (-1)
4. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (nowy)
5. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-1)
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
Brak armii z I części
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/28 Karolingowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, II)
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: V, I)
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: II, V, IV)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
-
- Colonel
- Posty: 1710
- Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
- Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki
Re: Ogólnopolska Liga DBA - Sezon V
Ostateczna Klasyfikacje V sezonu naszej Ligi po 6 turnieju (Finałach na Polach Chwały) wygląda następująco:
1. Andzej (Kretus) Kret – 43 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV, -, IV.)
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 37 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI, -I.) (+4)
3. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III, -,-.)(-1)
4. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV, -, I, -,-.)(-1)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 23 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, VII, I, VI.)
6. Kaja (Kyina) Figarska 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, X, III, II.) (+6)
7. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -, -, -,-.) (-3)
8. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I, -, -,-.) (-1)
9. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,-, -, -.) (-1)
10. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,-.) (-1)
11. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII, -,-.) (-1)
12. Karol Grochowski (NG) – 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,III.) (nowy)
13. Ludwik (LUDzik) Papaj (NG) – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,V.) (nowy)
14. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V, -, IX, -,-.) (-3)
15. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III, -, -,-.) (-2)
16. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -, -, -, -,-.) (-2)
17. Jan (Johny) Mielczarski – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VII.) (nowy)
18. Kuba Nowicki (NG) – 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
19. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,-.) (-4)
20. Igor Babiak (NG) – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
21. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV, -, -,-.) (-5)
22. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV, -.) (-5)
23. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,-.) (-5)
24. Tomasz Skrzypiński (NG) – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,-.)
2. Karol Grochowski (NG) – 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,III.) (nowy)
3. Ludwik (LUDzik) Papaj (NG) – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,V.) (nowy)
4. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-, -, -,-.) (-2)
5. Jan (Johny) Mielczarski – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VII.) (nowy)
6. Kuba Nowicki (NG) – 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
7. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,-.) (-4)
8. Igor Babiak (NG) – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
9. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV,-.) (-5)
10. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,-.)(-5)
11. Tomasz Skrzypiński (NG) – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
Klasyfikacja Kilerów:
1.Kaja (Kyina) Figarska – 2 + 3 pkt = 5 pkt (+4)
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt -1)
3. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
4.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt (-1)
5. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-1)
6. Michał (MichałeK) Fujawa – 2 pkt
7. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt
8. Kamil (Stelker) Wilkos – 1
9. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt
11. Jan (Johny) Mielczarski – 1 pkt (nowy)
12. Kuba Nowicki (NG) – 1 pkt (nowy)
13. Igor Babiak (NG) – 1 pkt (nowy)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna a na dodatek na podium wskoczyła nowa osoba Łupieżczyni )
1. Kaja (Kyina) Figarska – 3 pkt (nowy)
2. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (+2)
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
4. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (-2)
5. Tomek Świderski – 1 pkt (-2)
6. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-2)
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
I/32c Chiny (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X. )
II/3 Klasyczne Indie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I. )
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/33 Rzym (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI. )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/21b Włoscy Longobardowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III. )
III/28 Karolingowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, II. )
III/40c Leidang (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII. )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, II)
III/62a Wczesna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V.)
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: V, I, VIII.)
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: II, V, IV)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV, IV. )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
1. Andzej (Kretus) Kret – 43 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach IV, I, -, IV, -, IV.)
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 37 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 12, Miejsca w turniejach III, VI, -, VI, -I.) (+4)
3. Paweł (QR) Kur – 31 pkt (Turnieje: 3, Bitwy: 11, Miejsca w turniejach -, II, II, III, -,-.)(-1)
4. Ryszard (Raleen) Kita – 27 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, IV, -, I, -,-.)(-1)
5. Michał (MichałeK) Fujawa – 23 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, VII, I, VI.)
6. Kaja (Kyina) Figarska 20 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 7, Miejsca w turniejach -, -, -, X, III, II.) (+6)
7. Kamil (Stelker) Wilkos – 18 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach I, -, -, -, -,-.) (-3)
8. Robert (Robson) Szczelina 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, I, -, -,-.) (-1)
9. Grzegorz (GRZ) Rząca 14 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, II,-, -, -.) (-1)
10. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,-.) (-1)
11. Tomek Świderski – 12 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, III, -, VIII, -,-.) (-1)
12. Karol Grochowski (NG) – 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,III.) (nowy)
13. Ludwik (LUDzik) Papaj (NG) – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,V.) (nowy)
14. Piotr (Cisza) Ciszewski – 7 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach -, V, -, IX, -,-.) (-3)
15. Adrian (Szeperd) Stolarczyk 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, III, -, -,-.) (-2)
16. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -, -, -, -,-.) (-2)
17. Jan (Johny) Mielczarski – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VII.) (nowy)
18. Kuba Nowicki (NG) – 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
19. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,-.) (-4)
20. Igor Babiak (NG) – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
21. Szymon (Corsarii) Ruśkowski 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, IV, -, -,-.) (-5)
22. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV, -.) (-5)
23. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,-.) (-5)
24. Tomasz Skrzypiński (NG) – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
Klasyfikacja Nowych Graczy:
1. (NG) Michał (Młody) Kocznur – 14 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach II, VII, -, -, -,-.)
2. Karol Grochowski (NG) – 11 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,III.) (nowy)
3. Ludwik (LUDzik) Papaj (NG) – 7 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,V.) (nowy)
4. (NG) Kinga Czyżewska – 5 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach V, -,-, -, -,-.) (-2)
5. Jan (Johny) Mielczarski – 4 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VII.) (nowy)
6. Kuba Nowicki (NG) – 3 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
7. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – Franaszek – 3 pkt (Turnieje: 2, Bitwy: 8, Miejsca w turniejach VII, VIII, -, -, -,-.) (-4)
8. Igor Babiak (NG) – 2 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
9. (NG) Marcin Robak 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 3, Miejsca w turniejach -, -, -, -,IV,-.) (-5)
10. (NG) Mateusz (WilQ) Wilkin – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach VIII, -, -, -, -,-.)(-5)
11. Tomasz Skrzypiński (NG) – 1 pkt (Turnieje: 1, Bitwy: 4, Miejsca w turniejach -, -, -, -, -,VIII.) (nowy)
Klasyfikacja Kilerów:
1.Kaja (Kyina) Figarska – 2 + 3 pkt = 5 pkt (+4)
2. Maciek (Maciejus) Kwieciński – 1 + 3 pkt = 4 pkt -1)
3. Piotr (Cisza) Ciszewski – 3 pkt + 1 pkt = 4 pkt (-1)
4.Andzej (Kretus) Kret – 1 pkt + 1 pkt = 2 pkt (-1)
5. Paweł (QR) Kur – 2 pkt (-1)
6. Michał (MichałeK) Fujawa – 2 pkt
7. Ryszard (Raleen) Kita – 1 pkt
8. Kamil (Stelker) Wilkos – 1
9. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt
10. Adrian (Szeperd) Stolarczyk - 1 pkt
11. Jan (Johny) Mielczarski – 1 pkt (nowy)
12. Kuba Nowicki (NG) – 1 pkt (nowy)
13. Igor Babiak (NG) – 1 pkt (nowy)
Klasyfikacja Łupieżców (bardzo liczna a na dodatek na podium wskoczyła nowa osoba Łupieżczyni )
1. Kaja (Kyina) Figarska – 3 pkt (nowy)
2. Michał (MichałeK) Fujawa – 1 pkt (+2)
3. Kamil (Stelker) Wilkos – 1 pkt (-2)
4. Grzegorz (GRZ) Rząca – 1 pkt (-2)
5. Tomek Świderski – 1 pkt (-2)
6. (NG) Grzegorz (Ziutek) Franaszek – 1 pkt (-2)
Oto armie użyte w Lidze (w kolejności zajętych miejsc w turniejach):
I/32c Chiny (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X. )
II/3 Klasyczne Indie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I. )
II/7 Późna Persja Achemenidów (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
II/17 Lizymach (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V, )
II/25 Bosporańskie Królestwo (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: I, II )
II/32 Późna Kartagina (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
II/33 Rzym (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI. )
II/53 Antyczni Brytowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
II/56 Wczesne Imperium Rzymskie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
II/64a Średnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, VI)
II/74a Palmyra (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
II/78b Późne Wschodnie Imperium Rzymskie (turniej z II Listy) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
III/21b Włoscy Longobardowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III. )
III/28 Karolingowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, II. )
III/40c Leidang (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII. )
III/47 Pieczyngowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, II)
III/62a Wczesna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: V.)
III/62b Wczesna Polska (Polska z czasów rozbicia dzielnicowego) (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: V, I, VIII.)
III/65 Egipt Fatymidów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )
IV/13a Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VI, )
IV/13c Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/13d Średniowieczne Niemcy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IX, )
IV/21a Angielscy Irlandczycy (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/33 Bizancjum (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/35 Mongołowie (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: IV, )
IV/55b Turcy Otomańscy (Późni) (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VII, )
IV/61 Włochy kondotierów (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: X, )
IV/64c Średniowieczna Francja (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: VIII, )
IV/66 Późna Polska (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: III, )
IV/68b Portugalia (Ilu graczy użyło: 3, Miejsca w turniejach: II, V, IV)
IV/76 Wczesna Burgundia (Ilu graczy użyło: 2, Miejsca w turniejach: IV, IV, IV. )
IV/80 Husyci (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: II, )
IV/82a Francusko ordonans (Ilu graczy użyło: 1, Miejsca w turniejach: I, )