Industriada 2016

"Battlegroup Kursk", "Battlegroup Normandy" i kolejne części systemu.
Mateuszp99
Sergent
Posty: 113
Rejestracja: wtorek, 24 czerwca 2014, 10:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Industriada 2016

Post autor: Mateuszp99 »

Z tego co wiem to Norbert (misiek82) planuje już rewanż więc okazja do zagrania jeszcze raz czegoś podobnego na pewno się pojawi :)
Bitewniaki: BG, Bolt Action, Spectre Miniatures, Skirmish Sangin
misiek82
Adjudant-Major
Posty: 323
Rejestracja: wtorek, 26 sierpnia 2014, 11:08
Lokalizacja: Tu i ówdzie

Re: Industriada 2016

Post autor: misiek82 »

Zapraszam do muzeum. Niestety bitwa poszła fatalnie, dlatego musi być rewanż.
TommyGn
Sous-lieutenant
Posty: 411
Rejestracja: piątek, 29 sierpnia 2014, 12:11
Has thanked: 150 times
Been thanked: 23 times

Re: Industriada 2016

Post autor: TommyGn »

Będzie ciekawie. Ja miałem córkę chorą, więc wpadłem z doskoku, pod koniec. Więc tylko obserwowałem grę w "Boże Igrzysko". Potem gdy część rozpoczęła bitwę w "Ogniem i mieczem", zagrałem w "Szczęść Boże". http://www.rebel.pl/product.php/1,303/2 ... -Boze.html
Moim zdani em bardzo przyjemna gra. Łatwe do ogarnięcia przepisy. Niektórzy narzekają na pewne uproszczenia, i nieco dziwne rozwiązania, jak 4 różne typy węgla, czy konieczność płacenia za wózki, którym będzie wywożony urobek. Co do drugiego faktycznie lepszym rozwiązaniem zamiast pieniędzy byłoby np. drewno potrzebne do rozbudowy chodnika. Natomiast 4 różne węgle [niestety zdublowane przez wagoniki] wraz z różnymi rodzajami transportu dają pazurek tej grze. Czyli trzeba się zastanowić nie tylko jak wykorzystać górników, ale także obliczyć czy będzie się opłacać bardzie wydobycie większej ilości taniego węgla z górnych pokładów, czy drogiego z dolnych.
Kiedy drzewa padają, i pni wycieka żywica jak krew - Janusz Reichel - Czorsztyn '91 https://www.youtube.com/watch?v=7cdP1fm4VjM
krajarek
Sergent-Major
Posty: 156
Rejestracja: czwartek, 2 września 2010, 08:55
Lokalizacja: Księstwo Siewierskie

Re: Industriada 2016

Post autor: krajarek »

Dodam jeszcze to, o czym rozmawialiśmy, że za zrealizowane zamówienia powinna być kasa, a tak, to trzeba wysyłać górników do "banku" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Battlegroup”