Konkurs armijny DBA - finał

Awatar użytkownika
Maciejus_exe
Praefectus Castorium
Posty: 545
Rejestracja: poniedziałek, 15 października 2012, 11:11
Lokalizacja: Biłgoraj
Been thanked: 9 times

Re: Konkurs armijny DBA - finał

Post autor: Maciejus_exe »

Tak, moja magiczna papierowa teczka, na którą ciężko pracowałem :). Całkiem przypadkiem, za pierwszym razem, użyłem ją jako tło i teraz używam jej do wszystkich zdjęć :).
Tyle figurek do malowania, a tak mało czasu :).
Po tylu latach w końcu dorobiłem się instagrama : https://www.instagram.com/maciejus_miniature_painter/
a tutaj mój wyrób blogo-podobny: http://maciejus.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Pablo
Chef de bataillon
Posty: 1036
Rejestracja: czwartek, 1 października 2009, 00:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 7 times

Re: Konkurs armijny DBA - finał

Post autor: Pablo »

Gratulacje dla wszystkich uczestników, dawno tyle nowych armii nie gościło na forum.
A Persów Inkuba to mam cichą nadzieję, że będę miał jeszcze kiedyś okazję podziwiać, choćby na kolejnych turniejach DBA.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43333
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3916 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Konkurs armijny DBA - finał

Post autor: Raleen »

Po Polach Chwały jeszcze raz chciałem wszystkim podziękować za udział (także tym, którzy nie zdążyli - za dobre chęci). Finał nie był zbyt liczny, ale od początku brałem pod uwagę, że tak to może wyglądać. Pomalowanie armii to trochę roboty. Zwłaszcza jak ktoś ma inne sprawy na głowie, a wszyscy zazwyczaj jesteśmy zajęci.

Co do dalszych konkursów, zachęcam do wzięcia udziału w najbliższym czasie w Konkursie Modelarskim Forum Strategie, którego V edycję niedługo zaczniemy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Konkursy modelarskie DBA”