Bobrzy offtop

Forum systemu bitewnego "Muskets & Tomahawks".
Kadzik

Bobrzy offtop

Post autor: Kadzik »

Się pochwalę, że po raz kolejny widziałem bobra nad kanałkiem koło swojego bloku :)
Motywuje mnie to do zrobienia znaczników Zasadzek w formie różnych zwierzaków: bobra, lisa, sowy etc. Za podstawki robiłyby metalowe podstawki pod śruby, więc z gry na grę można byłoby wymieniać oznaczenia, co jest faktycznie zasadzką, a co tylko zmyłką.
Awatar użytkownika
Yori
Praefectus Praetorio
Posty: 1696
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 19:09
Lokalizacja: Warszawa man! Złu mówi zawsze: no pasaran!

Re: Muskets & Tomahawks

Post autor: Yori »

Kadzik pisze:Się pochwalę, że po raz kolejny widziałem bobra nad kanałkiem koło swojego bloku :)
Motywuje mnie to do zrobienia znaczników Zasadzek w formie różnych zwierzaków: bobra, lisa, sowy etc. Za podstawki robiłyby metalowe podstawki pod śruby, więc z gry na grę można byłoby wymieniać oznaczenia, co jest faktycznie zasadzką, a co tylko zmyłką.
Ciekawe, bo dokładnie o tym samym dziś pomyślałem. Tyle, że mi po głowie chodziły wilki i niedźwiedzie :)

Choć żadnego z tych zwierząt w lasku na Bemowie dziś nie widziałem :D
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Muskets & Tomahawks

Post autor: AWu »

Kadzik pisze:Się pochwalę, że po raz kolejny widziałem bobra nad kanałkiem koło swojego bloku :)
Wiem, że Indianie, tomahawki, muszkiety, czapki z ogonkiem i bobrowe skórki ale pamiętaj Kadziku, że bobry są pod ochroną :>
Kadzik

Re: Muskets & Tomahawks

Post autor: Kadzik »

Toż wiem :) Przecież napisałem, że "znowu widziałem bobra", a nie "znowu upolowałem bobra" :P
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Muskets & Tomahawks

Post autor: AWu »

Kto cię tam wie.. może p[pracujesz na sprawność harcerską "traper" czy coś :lol: :lol:

A znowy widziałem bobra =/= znowu widziałem tego samego bobra :ugeek:
Kadzik

Re: Muskets & Tomahawks

Post autor: Kadzik »

AWu pisze:A znowy widziałem bobra =/= znowu widziałem tego samego bobra :ugeek:
Nie znamy się z imienia i ciężko mi stwierdzić, czy to znajomek, czy może zupełnie nowy sąsiad :P

Wczoraj urządzały chyba jakiś spław drewna, bo strasznie dużo sporych gałęzi płynęło z nurtem.
Zablokowany

Wróć do „Muskets & Tomahawks”