Clash in the Wilderness - wspólny blog

Forum systemu bitewnego "Muskets & Tomahawks".
Kadzik

Clash in the Wilderness - wspólny blog

Post autor: Kadzik »

Clash in the Wilderness
Obrazek

Jakiś czas temu zaświtał mi w głowie pomysł założenia bloga, na którym moglibyśmy publikować rzeczy związane z naszymi rogrywkami w Muskets & Tomahawks. Główne powody to:
  • 1) Pochwalenie się światu jacy jesteśmy fajni i jakie super modele i tereny posiadamy
    2) Zebranie tego w jednym miejscu
    3) Pokazanie osiągnięć modelarskich osób, które blogów nie posiadają
    4) Stworzenie miejsca, gdzie będziemy mogli wrzucać scenariusze, pomysły na kampanie, recenzje, raporty i artykuły
Projekt jest nasz - tj. każdy z naszej grupy może dać coś od siebie. Aby uniknąć bałaganu redaktorami mianowałem siebie i Yoriego, więc ślijcie do nas. Przy najbliższym spotkaniu omówimy wszystko dokładnie, ale już czuję, że będzie super!
Awatar użytkownika
sowabud
Lieutenant
Posty: 574
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2009, 18:50
Lokalizacja: Budapeszt-Warszawa na zmianę
Been thanked: 1 time

Re: Clash in the Wilderness - wspólny blog

Post autor: sowabud »

Świetny pomysł. Fajna grafika/logo.

Trzeba się też ruszyć i w końcu zagrać, ale w kwietniu u nas raczej bez szans - egzaminy na koniec 3 gimnazjum.

Z moich nowości, to pomalowałem leśnych dziadków z Warlorda - jeden to nawet do AWu jest podobny.

Myślę, że wspólny blog wszystkich nas pozytywnie nakręci do malowania i robienia głównie terenów, bo tego chyba najbardziej nam brakuje (mimo, że nie stoimy dzięki Kadzikowi tak źle). Marzy mi się bitwa w sali lekcyjnej - taka makieta 6x6 metrów, film pełnometrażowy można by wtedy nakręcić.

Czy chcecie też wstawiać materiały archiwalne, (myślę raczej o wspólnych bitwach), czy jest gruba kreska i zaczynamy od teraz?
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Clash in the Wilderness - wspólny blog

Post autor: AWu »

Ja się nie dołączę, a Kadzik sabotuje Muszkiety i Zulusów:>

Ale kibicuje projektowi i zostałem pierwszym followersem :>


Myślę, ze skoro to ma być eksportowa sprawa to archiwalne też, zwłaszcza, że nie generujecie kontentu zbyt często :)
Kadzik

Re: Clash in the Wilderness - wspólny blog

Post autor: Kadzik »

sowabud pisze:Świetny pomysł. Fajna grafika/logo.
Dziękuję :) Poznaję uroki grafiki wektorowej. Świetna sprawa.
Trzeba się też ruszyć i w końcu zagrać, ale w kwietniu u nas raczej bez szans - egzaminy na koniec 3 gimnazjum.
U mnie też kolokwia i jeszcze wyjazd na Salute.
Z moich nowości, to pomalowałem leśnych dziadków z Warlorda - jeden to nawet do AWu jest podobny.
Miło słyszeć. W tym momencie mamy liczne zastępy regularnego wojska, a brakuje takich nieokrzesanych typów.
Czy chcecie też wstawiać materiały archiwalne, (myślę raczej o wspólnych bitwach), czy jest gruba kreska i zaczynamy od teraz?
Jak najbardziej, tylko warto rozbudować nieco formę. Np. to co prezentuje Yori na blogu - wpisy po kilka modeli - jest fajne, ale tutaj warto wrzucać efekty skończonej pracy na np. całym oddziałem liczącym tuzin lub dwa. By nie rozdrabniać się, tylko pokazywać konkretne, dopracowane efekty.

Sam teraz przysiadam na tutorialem do robienia domków i recenzji M&T.
Zablokowany

Wróć do „Muskets & Tomahawks”